Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

22 lut 2009, 21:17

Adka - super kiecka gdzie to się wybierasz w niej?? :-D

Justynka - byłaś u lekarza??

My wróciliśmy własnie byliśmy ze znajomymi w Sfinksie podjadłam sobie :-D mój Tomek wnerwił mnie rano ale cały dzień nadrabiał czuły milutki i buziaki .

Jutro rano zawozi mnie przed pracą do mamy to sobie troche z nią posiedze a po południu idziemy do gina na kontrole Zoska juz pewnie ze 2 kilo waży :-D

Zapytam gina o znieczulenie , cholera z jednej strony ten poród wtedy lżejszy ale boje sie tego zastrzyku...sama nie wiem.

Kończe miłego wieczorka i dnia jutrzejszego :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

22 lut 2009, 21:50

Dora, predko to ja w ta kiecke nie wejde :ico_wstydzioch: pozyczm ja :-D

[ Dodano: 2009-02-22, 21:22 ]
cos mnie dzisiaj brzuch a raczej jajniki pobolewaja tak jak na okres :ico_zly: smialam sie do adama ze tak sie boje porodu a tu sie okaze ze ja nie zauwaze ze wlasnie zaczelam rodzic :-D ale siostra z mama pocieszyly mnie ze napewno zauwaze :-D :-D
za 2 tyg zaczynam 9 miesiac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

ale tan czs za.......piernicza :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-02-22, 21:24 ]
cos nas malo sie porobilo na watku :ico_placzek: po porodzie bedzie trzeba sie z marcem albo majem polaczyc :-D :-D :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 lut 2009, 23:16

Adka super ta kiecka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzięki wielkie :-D :ico_buziaczki_big:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

23 lut 2009, 08:30

Tak to fakt. Mało ostatnio piszemy, ale ja też już nie mam takiej chęci do siedzenia przed kompem. Jak się obudziłam to stwierdziłam, że moja misia się chyba znowu przekręciła. bo u góry zrobiło mi się za dużo miejsca wolnego

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

23 lut 2009, 11:36

Cześć mamusie
Mam wrażenie że wieki mnie tu nie było. Chciałam wpaść na chwilkę ale nawet chwilki nie miałam. Goście na weeknd zjechali i nie było okazji żeby wejść.
W czwartek byłam u ginekologa. Potwiewrdził płeć dziecka na 100% będzie synek. :-)
Waży już 1600 g. Kawał chłopa z niego. Patrząc na wymiary dziecka urodzę wcześniej, wpisał datę 16.04. (czyli 2 tyg.)
Agnieszka miło ciebie znowu widzieć na forum. Zdrówka życzę. Będzie dobrze, trzeba tylko pozytywnie myśleć.
Ejustysia tobie też życzę zdrówka. Sama 2 tygodnie temu byłam chora przez 1,5 tyg. Masakra. Trzeba to wyleżeć nie ma rady.
Adka ty to z nas chyba masz najładniejszą figurę. Ja tak nie wyglądam.
Jedni mówią mi że mam duży brzuch inni że mały. Ale nie przejmuję się tym jak ktoś mówi mi że jestem gruba. Niech sobie gadają, ja mam prawo być teraz gruba. Choć nie przytyłam tak wiele bo 14 kg to fakt faktem jest mi coraz ciężej.

Filetowa Aniu ty miałaś odpoczywać, leżeć a ty już sałatki robisz znowu biegasz. Widzę że cieżko tobie usiedzieć. Zazdroszczę ci bo mi brakuje energii. Jak coś robię to się szybko męczę, kręci mi sie w głowie. Chodzić szybko nie mogę bo mnie boli.

Codziennie licze ruchy. Od momentu wstania przez 12 godzin. Położna mówiła że ma być więcej niź 10, ja mam ponad ale tylko 11,12,13. Moja siostra miała po 17. Ale położna mówi że to zależy od charakteru dziecka. Te bardziej spokojne mniej ruchliwe są. Mam nadzieję że mój Borysek nie będzie dawał rodzicom w kość.
Jutro idę robić wyniki. Muszę zrobić wyniki tarczycowe bo pare lat temu leczyłam się u endokrynologa, a ciąża mogła spowodować to że mam za mało jodu w organizmie i będę musiała brać dodatkowo leki. Jeszcze 3 m-ce temu jak robiłam wyniki to TSH było w normie ale już bliżej granicy dolnej.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 lut 2009, 12:24

Adka dokąd sięga Ci ta sukienka?

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

23 lut 2009, 12:36

Hey mamuśki :ico_ciezarowka:

ejustysia jak było u lekarza, co Ci powiedział? Życze szybkiego powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia :ico_pocieszyciel:
Filetowa Aniu ty miałaś odpoczywać, leżeć a ty już sałatki robisz znowu biegasz. Widzę że cieżko tobie usiedzieć.
Taa no mi to ciężko w łożku długo leżeć przy komputerze to moge siedzieć ale lekarz mi mówił, że teraz siedzenie to najgorsza pozycja więc robie sobie przerwy ;) A w sobotę mieliśmy gości więc musiałam coś przygotować i na szczęście sałatka wyszła pyszna :-D

Wczoraj byliśmy u moich rodziców troszkę posiedzieliśmy a potem wróciliśmy do domku i już leżeliśmy w łóżku i oglądali filmy ale potem noc mi sie dłużyła :ico_sorki:

Ja też mam najgorzej jak długo chodze to zaraz brzuszek twardnieje i kroka nie moge zrobić, ale jak jestem w domu to jest ok. Czasami mam lekkie skurcze.

Ja też czuję się już gotowa na bycie mamą i na razie nie przerażają mnie te bezsenne noce ;) mam tylko kilka obaw związanych z pielęgnacją maluszka czy karmieniem ale to dlatego, że to bedzie dla mnie zupełna nowość a potem słodka przyjemność:)

[ Dodano: 2009-02-23, 12:50 ]
a to mój wczorajszy brzuszek :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

23 lut 2009, 14:47

Fioletowa Ania super wyglądasz. Na twarzy się nie zmieniłaś, nie masz plam, to chyba będzie synek :-)
Ja właśnie skończyłam robić obiad.

Tż jestem gotowa zostać mamą. Kilka tygodni temu zastanawiałam się, martwiłam, czy sobie poradzę?, czy będę dobrą mamą?, czy dalej będziemy się rozumieć z mężem jak się pojawi dziecko?, pełno pytań, ale teraz już mi to minęło i wiem że będzie oki, a nasz synek to nasz największy skarb o którego będziemy dbać i kochać jak tylko się da. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

23 lut 2009, 15:52

hej
ejustysia i jak tam po wizycie?
adka bardzo ładna ta sukienka.
Taa gratuluje syneczka.jejku to ja będę miała chyba rozrabiakę bo rusza się bardzo często
FioletowaAnia ślicznie wyglądasz.Laseczka z ciebie.A brzuszek juz spory
Ja mam jakieś doły ostatnio.Pogoda okropna tylko pada i pada ten śnieg.Do niczego już nie wchodzę.A w domu bałagan okropny( podczas mojego pobytu w szpitalu się zrobił sam oczywiście).A ja nie mogę nic robić a jestem maniaczką porządku :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-23, 14:57 ]
Uciekam do babci.Miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

23 lut 2009, 16:52

hej Mamusie :-D
widze ze tylko ja nie doroslam do roli mamy :ico_olaboga: a najstarsza chyba jestem :ico_olaboga: no coz im czlwiek starszy tym gorzej jest sie przestawiac

Fioletowa Ania, slicznie wygladasz i jaka elegancka :ico_haha_01: chodzisz jescze do pracy? u mnie stroj ciazowy to dres :ico_wstydzioch: zolty i rozwy :ico_wstydzioch: siedze w domu to nawet ubrac mi sie nie chce!!

Agnieszka, Twoj brzusio tez sliczny i jaki zgrabniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

taa, gratuluje synka :-D a jak bedzie mial na imie ?
bo jak dobrze pamietam Ania bedzie miala Grzesia, Agnieszka Miłoszka
na naszym watku pol na pol sa trzy dziewczynki i trzech chlopakow tzn jest wiecej ale z tych stalych forumowiczek to tak wychodzi :-D :-D

no chyba ze u mnie sie gin pomylil i bedzie Adas :-D :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość