Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 wrz 2007, 16:22

Jutro się umówię do pediatry na wizytę patronażową na poniedziałek, tak więc powie dokładni jakie te witaminy i chcę się umówić na szczepienia, bo nie chcę, żeby ją kłuli niepotrzebnie po kilka razy. Wszysko jest takie nowe. No a dzisiaj był pierwszy spacer i jej sie podobało. Przed wczoraj była pierwsza kąpiel bez histerii. My myjemy ją w oil latum i nie mydlimy. Nie mam pojecia czy to dobrze. No a dzisiaj był pierwszy spacer. W sumie wcześnie, ale jej się podobało. Jak ubieracie dzieciaczki w domu. W krótkie body, czy w długi rękawek i nogawki?

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 wrz 2007, 16:54

No z tym, ze wszystko est nowe masz święta rację. Codzinnie sie czegoś uczę. My myjemy Tosie w płynie dla niemowląt Nivea. W domu ubieram jej kaftanik i śpioszki na szelkach.Ale jak jest chłodno to ją jeszcze zawijam w becik jak sobie leży, żeby nie zmarzła.

Widzę, że dziewczyny wszystkie bobaskami zajęte bo mało która sie odzywa. Mam nadzieje, że jak krupcie podrosną to bardziej nam sie zaktywizuje forum :-D

No i z dumą moge powiedzieć, że już mamy dobra bilirubinę :ico_brawa_01:

dzu_nia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2007, 20:19

05 wrz 2007, 08:13

ja już w domku miałam termin na 26 sierpień a moja Maja przyszła za pomocą cesarskiego cięcia na świat 1 września 3000 kg i 54 cm.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 wrz 2007, 09:33

dz_unia OGROMNE GRATULACJE z okazji narodzin córeczki, jak bedziesz miała chwilke to pochwal się zdjęciami :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Nie wiem czy u was tez tak leje, ale w Krakowie jest tak od poniedizałki, normalnie depresji mozna dostać, nawet nie ma jak isć z małą na spacer bo cały czas pada i pada, bleee i do tego tak zimno sie zrobiło, rano 9 stopni :ico_placzek:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

05 wrz 2007, 12:00

Gratulacje dla mamy i mamy i córci.
U nas we Wrocławiu nie pada, ale jest zimno i do tego jeszcze wieje wiatr. Może nie jest mocny, ale odczuwalny. Dlatego na spacer nie idziemy, a szkoda, bo na razie byłyśmy tylko na jednym.
Ale za to dzisiaj pojechałam na zakupy z rana. Ściągłam pokarm do butelki i zostawiłam małą z tatą. Boże od pół roku nigdzie nie wychodziłam, a tu i jazda samochodem i zakupy, po prostu rewelacja. Nawwet nie wiecie jak to cieszy, zwłaszcza po tak długiej przerwie.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 wrz 2007, 12:47

Yvone doskonale Cie rozumiem, jak poszłam w zesżłym tyg z małą do galerii buszowac po sklepach to normalnie rewelacja :-D Bo takie ciągłe siedzenie w domu jest nie dla mnie, przybawia mnie o depreseje, a tu taka paskudna pogoda, jeszcze nie mam samochodu dzisiaj więc jestem uziemiona, ale cóż odbijemy to sobie jak się troche rozpogodzi.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

05 wrz 2007, 14:25

a u mnie dzisiaj pada :ico_placzek: i nici ze spacerku

dzunia GRATUlUJEMY Z CAŁEGO SERCA i życzymy zdrówka i pociechy z maleńkiego słoneczka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

Yvone
ta pieluszka to bardzo dobra rada, ale przede wszystkim spokój- ja jak nawet jestem lekko poddenerwowana to przy małej nic mi nie wychodzi- ona czuje mój niepokój i dopiero zaczyna się złościć :ico_olaboga:

Pruedence cieszymy się ogromnie i trzymamy dalej kcikuki za Tosię :-)

wisienka ja bardzo dobrze Cię rozumiem :-D :-D :-D moje dzieciaki też grubo ponad 1kg na miesiąc przybierają :-D a ja w dodatku karmię wyłącznie piersią :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-05, 14:29 ]
zakupy to faktycznie rewelacja, ale ja coś nie mogę się zdobyć na odwagę i wziąść małą tylko w foteliku-nosidełku- mam wrażenie, że jej strasznie nie wygodnie i taka pokrzywiona jest :ico_olaboga: , i biorę gondolę na zakupy....

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 wrz 2007, 16:41

witam mamuski :-D znowu mnie dawno nie bylo juz nawet nie staram sie wszystkiego poczytac co tu naskrobalyscie
ja oczywiscie komu jeszcze nie gratulowalam to ... :-D sle buziaczki dla nowych malenstw no i oczywiscie starych tez :-D
co do kapieli to ja spiewam pieski male dwa... i mala Micitanke... no i podstawa jest nie doprowadzic do gloda :-D bo wtedy jest awantura... moj Kacper lubi kapiele ale juz oliwkowania i calej reszty niekoniecznie... co do wagi to dzisiaj bylismy na kontroli bo maly mial plesniawki i maly katarek to moj kolos ma juz 4,6 :ico_szoking: odczuwalne jest to przy lulaniu :ico_oczko: u nas problemy z zasypianiem potrafi mi marudzic do 23.00 i to jest katastrofa bo czlowiek chcial by sobie usiasc odzyc a tu lulanie no i nie ma jak sie spotkac z znajomymi :ico_placzek: ale w ciagu dnia jest grzeczny coraz fajniejszy dzidzius sie robi tez sie juz do nas usmiecha i to tak regularnie np rano jak jest wypoczety najedzony i to tak cala buzka bo wczesiej to tak mial ale tylko do siebie... jeden taki usmiech a u mnie znika zmeczenie i humor sie poprawia...
co do wychodzenia z domu bez malego to u nas katastrofa ja wyszlam raz do lekarza i raz do fryzjera mial byc dzien relaksu a tu po 20 min juz telefom tatusia i po relaksie
u nas w Jeleniej tez poda i jest zimno jak cholera tez kota mozna dostac od tego siedzenia w domu :ico_placzek:
co do spania w nocy malemu zdarza sie przespac max 4,5 godz ale za rzadko jak na nasze potrzeby ale w nocy jest grzeczny je i dalej w komara

[ Dodano: 2007-09-05, 17:02 ]
[img][img]http://images30.fotosik.pl/60/739d942bdc41654f.jpg[/img][/img] [img][img]http://images26.fotosik.pl/60/9130eb8eb47deda3.jpg[/img][/img]
no i dodam foteczki nie sa najnowsze :ico_oczko: bo aparat pozyczylam rodzicom

[ Dodano: 2007-09-05, 19:52 ]
teraz jeszcze doczytalam Beatko nie odciagaj z duzo ja w jednego dnia przeszlam na butelke
a nastepnego dnia pokarmu mialam juz mniej wyciskalam na pieluche tyle o ile jak juz czulam ze mm twarde piersi pilam szalwie ale nie przesadzaj po skonczy sie to jak u mnie rozwolnieniem :ico_oczko: po jakims tygodniu moja lekarka przepisala mi tabletki na spalenie ale to nie jest taka rewelacja jeszcze saczy mi jak nacisne to czasem poleci troche takiej wody a przez ta cholerna chemie i niewyspanie zemdlalam w nocy dzieki Bogu nie mialam malego na rekach czesto krecilo mi sie w glowie wiec sciagaj po troszeczke bo to chyba lepszy sposob

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 wrz 2007, 21:37

Hej, dostałam smsa od Martuuni:

"Cześć! Od 3 dni jesteśmy już w domu! Niestety chwilowo nie mam dostępu do internetu. Nelcia jest cudowna i grzeczna! Czekamy z utęsknieniem na Tatusia, Buziaki"

i drugiego

" Po cesarce czuje się świetnie!. Osobiście polecam po 18 godz porodu z bólami krzyżowymi. To był koszmar! Ale nagroda jest cudowna."

WIęc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nelci!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 wrz 2007, 22:39

Hej Slonka!!!
Anita, nareszcie sie do nas odezwalas!!! Super, ze u Was wszystko oki. :ico_haha_01:

Ja na razie na nic nie mam czasu. Zaczela sie szkola, jest mama i Szymek chce abym mu poswiecala wiecej czasu wiec nuda mi nie grozi. :ico_olaboga: Ale nasz synek szybko rosnie juz powyrastal z 1/4 swoich ubranek :ico_nienie: Nie wiem co to bedzie dalej. Rosnie jak na drozdzach :-D Ale jest przekochany!!!

Bede do Was wpadac w miare mozliwosci, bo to juz ostatni semestr szkoly wiec nauki mnostwo :ico_noniewiem:

Buziole!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość