emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 paź 2011, 18:28

dzieki dziewczyny
Bogota CK Zamek
sama jedziesz czy z chlopakami?

Koroneczka, :ico_szoking: :ico_szoking: oby szybko sie zagoilo :ico_sorki:
A, i zapomniałam Wam się pochwalić Mateusz je sam, tzn ja mu nabieram jedzonko, daję do rączki a on ciach i do buzi. Umorusa się przy tym na maksa, radości masa, dobrze że śliniak ma z rękawkami.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 paź 2011, 19:01

palec boli jak franca, zeszło mi już znieczulenie
:ico_pocieszyciel:
zapomniałam Wam się pochwalić Mateusz je sam
zdolny chłopak :ico_brawa_01:
sama jedziesz czy z chlopakami?
mąż mnie zawiezie i na pewno jeszcze jedna koleżanka jedzie ze mną z Konina, może jeszcze jedna się skusi, Krzyś zostaje z babcią. Jak masz ochotę się wybrać to zapraszam na godz. 18 :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 paź 2011, 19:13

Uff, śpi. My dziś od rana sami-jak ja się cieszę, że D zmienił pracę :ico_sorki: bo inaczej dziecko widziałby tylko jak śpi i w weekendy.
Idę w końcu zjeść obiad a razcej kolację, myc się i spać. Do jutra, padam ze zmęczenia :ico_papa:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 paź 2011, 21:00

hej

Ale jestem padnięta, rano byłam z Polą u lekarza, jest ok! :ico_sorki: , ale do końca tyg. młoda zostaje w domu, do pkola pewnie dam ją przyszłą środę.
Potem byłyśmy u dentysty, kolejny ząbek zalakowany :ico_brawa_01: , kontrola za 3 mies. :ico_sorki: Mąż przyjechał po Polę, a ja pojechałam z mamą na zakupy, kupiłam płaszczyk :ico_brawa_01: , wróciłam po 18.
Nawet sił nie miałam, żeby na fitness pójść.

koroneczkao jeju :ico_olaboga: brzmi strasznie, u której ręki to sobie zrobiłaś?

murchinson :ico_brawa_01: dla Mateuszka za samodzielne jedzenie

markotka super sprawa z ta wymianą ciuchów :ico_brawa_01: ,ja ostatnio 3 reklamówki dobrych ciuchów do mamy zawiozłam, ona daje sąsiadki córce

emilia :ico_brawa_01: dla dzielnej Tosi, widzę, ze jest podobnych gabarytów co Liwia :-) jesli chodzi o sałatki to tez preferuję "gyros" (uwielbiam, ale nie jem i nie robię, ze względu na czosnek), a danie to może cannelloni lub chili con carne zrób :ico_sorki:

mariola oby ta nocka lepsza była, ale sie synek przez zębole męczy :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 paź 2011, 21:11

Jak masz ochotę się wybrać to zapraszam na godz. 18 :-D
dziekuje za zaproszenie, ale nie skorzystam, jeszcze niestety nie dla mnie takie wyjscia daleko od Tosi :ico_olaboga: bo roznie to bywa z tym cycusiowaniem :ico_oczko:
(uwielbiam, ale nie jem i nie robię, ze względu na czosnek),
nie mozesz jesc czosnku?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2011, 08:40

Cześć

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 paź 2011, 08:59

Cześć
czesc :-D
jak samopoczucie?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 paź 2011, 09:10

cześć

padam :ico_sorki: nocka fatalna, a jak nad ranem usnęłam, to moja cudowna teściowa obudziła mnie smsem :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 paź 2011, 10:18

hej

Ja też dziś jakaś niedorobiona, oczy mam czerwone jak królik. A nocka standardowo 3 pobudki, o 6.30 mała była już gotowa :ico_olaboga:

Teraz śpi, jak wstanie to jedziemy do mamy :ico_sorki:
padam nocka fatalna, a jak nad ranem usnęłam, to moja cudowna teściowa obudziła mnie smsem
współczuję, teściowa ma wyczucie czasu :ico_olaboga:
nie mozesz jesc czosnku?
odkąd karmię to nie jem, czasami do mięska sól czosnkowa i tyle.
Cześć
cześć :-D

Dzwonił kurier, przywiezie dziś nowy fotelik dla Poli :ico_brawa_01:

Lecę suszyć włosy, póki cisza i spokój :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2011, 14:50

My po spacerze, młody po obiedzie, śpi :ico_sorki: ledwo dokończył jeść tak mu się spać zachciało.
jak samopoczucie?
Fatalne, mam jakiegoś doła albo ze zmęczenia albo nie mogę spotykać się z niektórymi osobami-to chyba jakieś wampy energetyczne albo jedno i drugie.
Ja też dziś jakaś niedorobiona, oczy mam czerwone jak królik.
To jest nas dwie.
Dzwonił kurier, przywiezie dziś nowy fotelik dla Poli :ico_brawa_01:
A jaki miałaś do tej pory dla Poli? My powoli się rozglądamy za drugim dla młodego ale nie mam pojęcia jaki.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości