Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lis 2011, 11:29

Nagrałam sobie wczoraj porodówkę na tlc i przed chwilą obejrzałam ale sie naryczałam :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 lis 2011, 12:00

Bry Dzień,
ja po śniadaniu dziś w jadłospisie suche bułecki, bo rano zaliczyłam :587:
roboty kupa, jeszcze się wkurzyłam, bo się jednak okazało, że jeździli więcej (a pytałam!!) i podonosilli mi papiery :ico_zly:
Nagrałam sobie wczoraj porodówkę na tlc
kurde ja tyle polowałam na ten progrma, bo widziałam zapowiedzi i jakoś trafić ni emogę :ico_noniewiem:

zapominiałam, witam nową koleżankę :ico_brawa_01:

ja się wczoraj rano dowiedziałam, że moja kuzynka jest w ciązy, zrobiła teścior i sa II krechy fajnie :ico_brawa_01:
wczoraj odpadłam bardzo szybko, bo bóle głowy tak mnie męczą, że masakra i do tego nie mogę ostatnio spać w nicy, budze się i po spaniu i tylko obracam się z boku na bok :ico_olaboga:

Miłego dnia życzę papa

[ Dodano: 03-11-2011, 11:45 ]
mONIA I EVELKA garytaulacje za dore wieści u lekarzy :ico_brawa_01:

Asiu, zdrowiej kochana i zamelduj się co tam u lekarza postaram sie wieczorem zasiąść na chwile przed kompa to poczytam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lis 2011, 13:30

iw_rybka napisał/a:
heh,to moze niebawem bedziesz
:ico_haha_01: wole nie :ico_oczko:
- e tam :ico_oczko:
ale sie naryczałam :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
- hehe :ico_oczko: A nie maja powtorek w dzien?
dziś w jadłospisie suche bułecki, bo rano zaliczyłam :587:
- witam w klubie :ico_noniewiem:
że moja kuzynka jest w ciązy
- hehe,no to witam w klubie po raz drugi,moja tez i ma termin miesiac po mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 lis 2011, 13:41

Dzwoneczek :ico_brawa_01: za piekny brzusio :):)

Ja jakos weny nie mam kochane ... nie obrazcie sie jak bym dzis nic nie pisala.. nie chce mi sie kompa wlaczac prawie

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 lis 2011, 14:52

Hej dziewczyny, ja dzis laba bo dzieci nie Ma a ja mam wolne wiec meeega odespalam od 10-13.30. :ico_brawa_01: w domu syf a ja spie hehe
Monia i Evelka brawa za dobre wiesci.
Dzwoneczek, Ale masz juz duzy brzusio, rano jak ja Do porodu mialam za kazdym razem hihi Ale piekny jest, taki zgrabniutki!
Jagodka, zgadzam sie z rum odczytywaniem potrzeb. U mnie tak samo bylo, no moze z roznica ze drugie dziecko juz mialam pelen luuz i sie nie stresowalam wiec i dziecko bylo spokojne. Ja tez mal taka zasade jesli chodzi o maluszki ze om bardziej One krzycza to rum wiecej staram sie byc spokojna, nie miec nerwowych ruchow, glosu, nie kolysac jak szalona tylko np w kocyk owijalam I szeptalam god tam spokojnego dzidzi Do uszka. No i dobrze jest naprawde zrozumiec ze dziecko od placzu nie umiera. Wiec nie wpadac w panike hehe

Wczoraj wreszcie kupilam sobie nowy biustonosz , od razu z odpinanymi miseczkami Do karmienia, i majtaski pod brzus bo wrwszcie cos tam mi wyskoczylo, top i spodnie takie luzne po domu :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lis 2011, 15:02

bo wrwszcie cos tam mi wyskoczylo
- no to pochwal sie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lis 2011, 15:14

Asiu, zdrowiej kochana i zamelduj się co tam u lekarza postaram sie wieczorem zasiąść na chwile przed kompa to poczytam
dam znać napewno już sie denerwuje i paznokcie obgryzam :ico_puknij: :ico_wstydzioch:
Ja jakos weny nie mam kochane ... nie obrazcie sie jak bym dzis nic nie pisala.. nie chce mi sie kompa wlaczac prawie
spokojnie każda z nas ma czasem takie dni odpoczywaj sobie :-)
Wczoraj wreszcie kupilam sobie nowy biustonosz , od razu z odpinanymi miseczkami Do karmienia, i majtaski pod brzus bo wrwszcie cos tam mi wyskoczylo, top i spodnie takie luzne po domu :)
o cycki nowe to i ja muszę sobie kupić bo wylewają sie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

03 lis 2011, 15:48

hejka

Dzwoneczek ale duzy brzus...ranyy i sliczny...

Mysmy dzis byli na szczepieniu Oli...płakała i to ja;( az zal mi jej było :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lis 2011, 15:48

już sie denerwuje i paznokcie obgryzam :ico_puknij: :ico_wstydzioch:
- trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-11-2011, 15:56 ]
.płakała i to ja;
- jej,ja tez zawsze plakalam z dziecmi na szczepieniach,dlatego jedno i drugie mialo szczepionki skojarzone,trzecie tez bedzie mialo :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 lis 2011, 17:05

rybka, brawa za 4 miesiaczek!!!!

Trzymam kciuki za wizyte asia, wsio bedzie ok! nie denerwuj sie bo i po co :ico_nienie:

a z tymi szczepionkami to macie racje, choc ja tam moge chodzic z dzieciakami i sobie przetlumacze jakos i nawet nie placze hehe ale boje sie zawsze reakcji poszczepiennych. A wiecie ze tu 1 szczepionke dziecko dostaje po 3 miesiacu zycia? Jak mowie ze w Pl w 1 dobie to sa w szoku.

Brzus pokaze jak mi maz albo cora fotke cyknie. ale mowie Wam wyskoczyl mi z dnia na dzien :ico_szoking: aaaa i ruchy poczulam 1 listopada!!!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość