Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 paź 2007, 09:06

hej hej i ja witam z rana, tylko że u nas jest paskudnie, pada, zimno, brrrrrrrrrrrr
Emi lezy w łóżku i opowiada sobie, a ja piję kawkę
oho już marudzi, musze ją zabrać

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 paź 2007, 09:18

Dzien dobry!
chociaz juz sie boje.. Bo Misio wstał.. A to oznacza ze bedzie pisk i krzyk przez cały dzien. Wczoraj tak miał wlaczonego wyjca do wieczora.. O 19 dostał gryzak..noiciumkał go namietnie.. Noale to dziala tylko doraznie.. A my potrzebujemy jakiegos ratunku! Bo inaczej on zedrze sobie gardło, a mi psychike. Potem Duzy go kąpał, nakarmil i uypial.Nigdy nie byloz tym problemow. A ostatnio :ico_olaboga: Sleczył nad lozeczkiem niecala godzine i nie wiedzial coma robic. I ciagle był auuuuuuuuauuuuuu.. :ico_noniewiem: Zwariowac idzie. Ale dostal troszke ibufenu w syropkuna noc i przespał całą nocke bez papu :ico_szoking: co ostatnio bylo niemozliwe! Wiec super. Dzis biore bryke i fruniemy do aptekipo jakas masc,zel, COKOLWIEK! Bo Misio juz ma chrype, a ja.. A ja powoli fiksuje :): hehe.

Madziorka- no unas tez sie poporzestawialoz zasypianiem. Nie mam pojecia co sie dzieje.. Nasze dzieciaczki zaczynają pokazywac rozki i charakterki hihi :):

Aciu - no to gratulacje, za dobry interes! U nas tez zaczynaja ceny spadac.. No i mam nadzieje, ze cena koncowa przy odbiorze mieszkania troszeczke chociaz sie zmniejszy... :ico_noniewiem: :-)

Kamilko - to dobrze, ze juz Ci przechodzi.. A codo spotkania na slasku - noja niestety gora-gora-hihi. Polnoc! Ale Wrocław kocham.. I chciałabym kiedys jeszczetam wskoczyc. Moze w przyszłym roku na Creamfields! KAmilko - i Ty wtedy tez musisz byc! hihi. Bo jak pamietam, tez lubisz te klimaty :-)

A co do tych naszych zebow- u niektorych to baaardzo długi proces idzieciaczki sie mecza niesamowicie miesiacami. A unas -kilka dni. Wlasciwie z 3. No ale to dopiero poczatek! Tego PEREŁKOWANIA.Czytam majowki ione od dwoch miesiecy wszystko zrzucaja na zabki hihi. A poki o.. Cicho szaa..

A ja tak kochałam tez bezzebny usmiech z rana:):

O. I kilka foteczek. Z ząbkowania :):
Obrazek

aloo aloo :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-19, 09:19 ]
Przepraszam, ale mam problemyze spacja i czasami pisze jak potłuczona :): :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 paź 2007, 09:23

Juli twój Krzysio jest przesłodiutki :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 paź 2007, 10:42

WITAM DZIOŁSZKI :-D kajscie byly????????(pewnie nie wiecie co napisalam cio)JULI piekniusi ten twoj Misio pysio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na tym jednym zdjeciu myslalam ze je ci noge hi hi :-D :-D ale my wczoraj mielismy jazde przez 1 godz mala plakala wieczorem wyla ze ho ho a jak jej wkladalam palec do buzi i pijezdzilam to sie uspokajala :ico_olaboga: :ico_olaboga: czyzby te zebole???Mamuski rada dla tych ktorych dzieciaczki nie umia zrobic kupali ja daje Wiki co dzien troszke soku jablkowego i robi co dzien 2 kupki takze jest ok :-D MY DZIS WYJEZDZAMY do mojej rodzinki w gory wszyscy zobacza 1 raz Wikusie ale sie ciesze :-D takze wracamy we wtorek to jak wroce to sie odezwe LOWJU WAS WSZYSTKIE I WASZE BABELKI :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 paź 2007, 11:19

Frydza bawcie się dobrze papatki

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 paź 2007, 12:42

A ja na chwileczke przydrreptałam, bo wystawiam aukcje a potem ide cos pichcic bo dzis znajomy wpadaja na wieczor.
Kupiłam na swieta komplecik dla Miska hihi :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
http://www.allegro.pl/item255502709_prz ... eczka.html

duuuper. Chciałam pajacyka reniferka albo mikołaja. ale ciagle nic i nic nie było. I wygrałam! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I dziekujemy za komplementy hihi :ico_sorki: :ico_haha_01: Frydzuniu - baw sie dobrze. A ta noge,co mi nibyMisiek je, to gdzie niby widziałas!?
Baj baj :*

[ Dodano: 2007-10-19, 12:45 ]
A ze spacerkuunas dzisiaj nici. Koszmarna pogoda. Rano przywitało nas słoneczko, ale teraz cciemne niebo i leje.. Wiec bede siedziała z tą moją piszczałką w domu i dostawała jobla. super :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 paź 2007, 12:51

Juli Sliczny komplecik.
Emi zasnęła więc idę zrobić szybko obiad bo może się w każdej chwili obódzić

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 paź 2007, 15:08

hej
ja mam dzis ciezki poranek....
maly wyjec zawital do nas!!!!!!!!!! :ico_placzek:
rano po przebudzeniu i zjedzeniu.. godzine sie wiercil niemogac zasnac a na koniec dal popis na glos!!!!!!!!!!!! az zasnal..
a ja co mialaam robic???

a teraz bylo podobnie..
na macie zle, na lezaczku chwile dobrze, na rekach najlepiej.. ale ja tak nie moge.. bo co potem zrobie????? 6kg to juz sporo....
no wiec przytargalam wozek do domu, podnioslam gondolke na wersje polsiedzaca jak fotelik i bylo ok
co jakis czas glossny chwilowy szloch i zal do mamy
ale zaraz bylo ok
i wreszcie zasnal ufffffffffffffffff
juz samej chcialo mi sie ryczec
a ja musze sprztac mieszkanie
ugotowac obiad
i byc gotowa jak adam wroci bo jedziemy do tesco a jak nie zdarze to bedziemy leosia po nocach wloczyc a to zbyt ryzykowne zwazywszy na jego obecny humor..

adasiowi zostawiam podlogi.. ale mimo wszystko i tak jakos tego sie nazbieraalo
a jutro jedziemy na lotnisko po tesciowa wiec dzis musi byc ladnie
ech...
a takie piekne slonce za oknem
cudo
zaraz wystawie wozek z leosiem na zewnatrz hihi
jak sie obudzi to wywola zainetersowanie swym donosnym glosem hihi

a w nocy mielismy niezla przygode...
polozylam sie spac....o 1
a o 1.30 obudzil mnie adam...
myslalm zze cos mu sie przysnilo, lezal w szoku i cos tam gadal o polce... oczywiscie pomyslalam ze jak zwykle gada glupoty przez sen
zaswiecilam swiatlo i widze polke ktora wisiala po drugiej stronie lozka ( w nogach) zawisla na jednym kolku... a dookola ksiazki i inne szpargaly ktore na niej lezaly...
masakra mowie wam....
a jeszzce wieczorem leos lezal tam czekaja na kapiel

nie sadzilam ze cos takiego moze sie przydarzyc...
dobrze ze byla w rogu pokoju... i z dala od lozeczka...

leon wstal :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 paź 2007, 15:20

Madziorka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak to dobrze że nic się nie stało

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

19 paź 2007, 19:54

Juli - jakbym mojego Bułkę widziała - wszystko do buzi!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość