mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 mar 2008, 14:59

NO my też już zjadłyśmy obiadek i zaraz się zbieramy na spacerek :-D Do zobaczenia popołudniu :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

25 mar 2008, 15:29

Hej!
I ja byłam z Maciejem na spacerze od 11.30 do 12.15. Ale było zimno. I padał śnieg a teraz cudne słonko świeci. Dziś pierwsza panna płakała przez mojego synka :ico_olaboga: Bo: "Ja nie chcie, źeby chlopieć sedł do domku. Buuuu" Ale byłam nieugięta, zimno i czas drzemki się zbliżał :ico_oczko: Zrobiłam małemu obiadek i czekam, aż się obudzi. Co gotujecie maluchom na obiad? Ja dziś zrobiłam spaghetti, ale nie wiem, czy mu będzie smakowało. Może macie jakieś fajne przepisy obiadkowe? Maciej głównie je mięso (drób,schab, wołowina-gotowane), do tego ziemniak, warzywa (brukselka, brokuł, kalafior, marchewka-zawsze dwa smaki). A najbardziej lubi, jak mu mięso pływa w białym sosie :ico_noniewiem: .Zupy też lubi, ale woli konkret :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 mar 2008, 16:09

Cześć laski

Ja wciąż bycze się u rodziców, ale jutro wracam więdz znów będę regularnie molestować forum :-D
Zmieniłam adres e-mail jpanda@poczta.fm

Jak wam mineły święta?
Tu jest zima na całego, pada śnieg jak na wigilje B.N. :-D
Ściskm mocno wszystkich buziaki

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

25 mar 2008, 16:43

Asiu, miło Cię widzieć :)

Edulito, ciagle zapominam napisać - współczuję, że ukradli Ci kurtkę, chołota jakaś!

Chloe, masz dziś wolne :) A jak robisz spagetti? Ja Jasiowi robię zupki jeśli nasze jedzenie się dla niego nie nadaje. Też poluję na jakieś fajne przepisy...

[ Dodano: 2008-03-25, 15:44 ]
chciałam popisać ale Jaś nie daje

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

25 mar 2008, 18:09

Elu, Maciusiowi to takie spaghetti delikatne zrobiłam dziś pierwszy raz i mu smakowało i to jak :-D Najpierw ugotowałam trochę piersi z kurczaka, bo akurat miałam. Pocięłam na kawełeczki. A potem sos: trochę masła rozpuścić, dolać wody tyle ile ma być sosu.Odrobinę wegety, troszkę koncentratu pomidorowego. Po paru minutach gotowania zrobiłam "zaklepkę": trochę wody i mleka, trochę mąki i mąki ziemniaczanej. Dolałam do sosu do odpowiedniej gęstości. A makaron?Takie kułeczka z Divela (świetna sprawa, nie trzeba ciąć na małe kawałki). Mniam, ale wcinał. A spaghetti dla dorosłych to w ogóle moje danie popisowe :ico_oczko: Aaa, Maciusiowi daję jeszcze naleśniki, też lubi. A wolne dziś miałam. Cały dzień z małym :-) A teraz idziemy do dziadków, bo wrócili od rodzinki. Do później

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

25 mar 2008, 18:28

Hej dziewczynki

Witam Was gorąco po "małej" przerwie. Jestem obżarta jak świnia aż wstyd :ico_wstydzioch:

Chciałam się Wam pochwalić, że był u nas fantastyczny "zajączek" i przyniósł test ciążowy a na nim DWIE KRESKI :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: więc znowu będziecie ciociami :-D

Nie wiem co u Was i nie wiem czy dam radę poczytać bo cały czas chce mi się spać. Zasypiam tuż po 22. a w ciągu dnia nawet podczas zabawy Konrada :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 mar 2008, 18:29

Witam ja już po wizycie lekarskiej :-) obyło się bez antybiotyku ale martyna jest przeziebiona a matyldzia troche wiecej jak przeziebiona :-) ale oki damy rade z kaszelkiem i katarkiem. Moja matyldzia wszystko już je więc nie kombinuje i nie gotuje jej osobno. Lepiej mi napisac czego nie je czyli frytek, pizzy i no bigosu też nie. No ale takie tradycyjne obiadki, spagetti lubi. dużo makaronu z sosikami, ryż.A nie lubi parówek i jajek.

[ Dodano: 2008-03-25, 17:31 ]
Kasiulko wielkie brawa gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 mar 2008, 19:06

No Kasia wiadomość zajefajna, gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czekamy na kobietkę cio? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 mar 2008, 20:09

Kasiulka wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to rodzinka tiktakowa nam się powiększa :-D

Maziu, buziolki dla dziewczynek i dużo zdrówka. Nie chorować :ico_nienie:

Maksiu tez ma katarek i troszkę pokasłuje. Dzisiaj miał mieć szczepionkę ale ponieważ jest to przypominająca a w dodatku 5 w jednej więc przesunęliśmy szczepienie o tydzień. Lepiej przy przeziębieniu nie ryzykować.

Chloe, widzę że Jasiu już zdobywa serca małych kobietek :-D

Elu, mój Maks je wszystko to co my. Czasem robię coś specjalnie dla niego ale najlepiej smakuje mu dorosłe jedzenie :ico_oczko:

Asiu, wracaj do nas szybko bo coś ostatnio obijasz się z pisaniem :ico_oczko:

Gdzie jest nasza Iwcia?????????????????? :ico_olaboga: Już się denerwuję bo może coś się stało niedobrego .... Nie chce wspominać o Sośnie i całej reszcie .... :ico_nienie:

Edulitko, co za naród ... kradną na potęgę :ico_zly: - współczuję bo pewnie kurtka fajowa!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 mar 2008, 21:11

Kasiulka, - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
GRATULUJE :ico_prezent:
Ja chcę być następna musze męża pogonić do roboty :509:

[ Dodano: 2008-03-25, 20:28 ]
Mój żarłok to wszystko wcina co tylko nadaje się do jedzenia z rzeczy które nie bardzo to żółtko jaja jak jest jajo na twardo, babka bo to jakieś suche dla niej i wyplówa :ico_haha_01: no i jak je kanapke to tylko chwile w całości a później to co na chlebku zjada i woła żeby pokazać i krzyczy ma.. to znaczy nie ma :ico_haha_01: :ico_haha_01:
chloee, - uwielbiam spagetti jak poczytałam o tym które robisz dla Maciusia to już mam ochote :-) a może masz jakiś fajny przepis na wyjątkowe spagetti dla dorosłych, jeżeli to nie tajemnica to podaj przepis będe wdzięczna bo ja to robie takie z paczki :ico_wstydzioch:
mazia, - wielkie buziole :ico_buziaczki_big: dla księżniczek niech szybko zdrowieją
nellu, - Niki też jakiś lekki katarek załapała odpukać może tylko na małym katarku się skończy. Co do kurtki to pomijam fakt że była fajna i nowa może dwa razy ją miałam na sobie, chodzi bardziej o to że czuje się paskudnie z tym że ktoś poprostu zajeb...sobie coś co było moje( przepraszam za określenia) ale :ico_zly: tacy ludzie też chodzą po tej ziemi a mąż się dziwił że nigdy nie zostawiam wózka przed sklepem nawet na chwile :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość