julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 cze 2010, 15:33

Martalka, wielkie gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha, hania jest cuuuudna!!! :ico_brawa_01:

Nicola, łdniusie zdjecie Karolinki!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2010, 15:45

Martalka :ico_brawa_01: ogromne gratulacje :ico_brawa_01: teraz sie powylegujesz na szpitalnym wyrku :ico_oczko: wracaj szybko i przedsaw nam Milenke :ico_brawa_01:
Agniecha sliczna coreczka :ico_brawa_01:
Nicola super foteczki w podpisie :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 cze 2010, 07:49

Hej Kobietki :-)

Stawiam Wam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: za mój skończony 36 tydzień!!! :-) :ico_brawa_01:

Oj, widzę, że teraz to już będzie cisza na całego... :ico_oczko:

NICOLA_1985

12 cze 2010, 09:36

hej :-D

karo :ico_brawa_01: za 36 tydzien.. :-D jeszcze troszke i ty rowniez dołaczysz do rozpakowanych mamusiek :-)

moja karolka za niespełna poł godziny jedzie na basen z moja mama a pozniej do niej na reszte dnia i bedzie tam tez nocowac, my z S przyjedziemy tam w niedziele na obiad i pod wieczór pewnie wrocimy juz z karolką spowrotem do domku :-D :-D :-D fajnie bede miala troszke luzu bo krystianek w zasadzie prawie caly czas spi :ico_oczko: nadrobie troche zaległosci na forum :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 cze 2010, 10:28

NICOLA_22, to fajny weekendzik Wam się zapowiada :-) Odpoczniesz troszkę, jak jedno dziecię zostanie i jeszcze taki śpioszek :-) Super zdjątka dzieciaczków :-) Mogłabyś w wolnej chwili pokazać więcej fotek Krystianka :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 cze 2010, 11:27

karo, :ico_brawa_01: za 36 tydzień! :-)

Martalka, napisała że wcale nie śpi, Milenka wisi na cycu przeważnie w nocy, pokarmu jej przybywa no i może siedzieć bo ją nie nacinali! :-D :ico_brawa_01:

No faktycznie nie wykluczone, że coraz ciszej tu może być :ico_oczko: Ja już tak bym chciała byc po porodzie, ale jak znam życie to nici z tego. Ten upał mnie wykańcza, chociaż są tez dobre strony - mogę jeszcze do woli pojeść truskawek, czereśni, morelek, fasolki itd. :-D Jendkaże jakbym mogła mieć wpływ, to wolałabym tulić Synusia :-)

Ja właśnie wróciłam z bazarku, nakupiłam owoców, warzyw (mam zamiar zrobić leczo) i kwiatuszki :-) No chyba poścele poprzepieram bo słoneczko takie, że w mig wszystko wyschnie.

Chodzi za mną kawusia mrożona - mam nadzieję, że uda nam się wieczorkiem gdzieś się na nią wybrać.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 cze 2010, 15:09

Chodzi za mną kawusia mrożona - mam nadzieję, że uda nam się wieczorkiem gdzieś się na nią wybrać.
ojj tak, ja dziś jedną zaliczyłam w Starbucksie :) Pyyycha!

A z tym, że jest ciszej na forum po porodach to się zgodzę. Ale co się dziwić, skoro jedne w szpitalu, a drugie zajęte dzieciaczkami w domku.

karo-22, brawa za 36.tydzień! :ico_brawa_01: za tydzień już możesz się rozpakowywać ;-)

[ Dodano: 2010-06-12, 15:11 ]
a my stawiamy torcik dla wszystkich z okazji 7. skończonych tygodni naszego Tobiaszka! :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 cze 2010, 15:22

:ico_brawa_01: za 7 tygodni Tobiaszka! :-D

Ech, ależ ten czas leci. Ale wiecie, w moim odczuciu to pierwsze 8 miesiecy ciąży zleciało niesamowicie szybko, a ten 9 tak się dłuży i dłuży. Muszę sobie codziennie wymyślać masę zajeć żeby tylko głowa była zajeta czym innym niż myślenie o porodzie :ico_oczko:

Nicola, faktycznie fajny weekend Wam sie zapowiada - może w końcu odpoczniesz troszenke! :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

12 cze 2010, 16:09

julchik22, ja też delektuję się truskawkami :-D W końcu nie wiadomo jak długo jeszcze będziemy mogły jeść bez ograniczeń :ico_oczko:
A 9 ostatnie tygodnie się tak dłużą, bo nie wiadomo do końca kiedy nas chwyci, no i czeka się już na spotkanie z naszymi Skarbami :-) Ja też nie mogę się doczekać Syneczka :-) Jeszcze w przyszłym tygodniu mam we wtorek wizytę u lekarza i w czwartek szkołę rodzenia, na którą chcę pójść, a potem to już mogę rodzić, szczególnie jak będą takie upały...No ale zobaczymy czy coś się ruszy, czy poczekamy jeszcze trochę :-)

tibby, :ico_brawa_01: dla Tobiaszka :-) Z tej okazji poproszę o aktualne zdjęcia :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

12 cze 2010, 18:54

Witam sie ze wszystkimi ;)

Jakie tu cudne wieści sie roznoszą ;) MARTALKA gratulacje z całego serduszka ;) :ico_brawa_01:
karo-22, :ico_brawa_01: za 36 t.c.

U mnie wszystko o.k. cisza...nic się nie dzieje i wcale nie chcę ;) cierpliwie czekamy do 22-23 czerwca ;)Dzisiaj zostaliśmy absolwentami szkoły rodzenia ;) Mój mąż radzi sobie ze wszystkim znakomicie :ico_brawa_01:
Duchota niesamowita, uruchomiłam wiatrak w domu i jest o niebo lepiej ;) kawka mrożona jak najbardziej by się przydała ;) CZęsto korzystam z zimnych kąpieli lub prysznica, piję wodę niegazowaną z cytryną i jakos znosze te upały :)

Dzisiaj w planach jeszcze prasowanko wypranych rzeczy moich i meża i pewnie na tyle ;)a jutro wybieramy sie gdzies nad wode, zrobic grila, zamoczyc nogi i poopalac sie ;) Być może to ostatnia niedziela we dwoje plus pies ;) chociaz odkad jestem w ciazy to uwazam nas juz za troje plus pies ;) bo wszystko co robimy rozpatrujemy pod katem dzidziusia :ico_haha_02: Mnie ciąża zleciala niesamowicie szybko i ostatni miesiac tez leci blyskawicznie, nie dłuzy mi sie nic a nic ;)
Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość