Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

22 lut 2013, 10:59

ZIOLO, 17tc
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
DONATKA 21 tctc
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Piję actimel i mam w pracy przerwę.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 lut 2013, 11:54

ja właśnie zaliczyłam mycie włosów, jakiś make up trzeba strzelic i idziemy z młodym do pracy do mnie. spacer przy okazji się zaliczy :-)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

22 lut 2013, 12:58

Każda z nas mało. przytyla. ja z 8 kg.
tibby czas szybki plynie :) pamiętam jak jeszcze nie bylas w ciąży. a tu już. połowa. za tobą. :) ja z kolei zaliczyłam już. 2 śniadania : kasze manne z sokiem malinowym i frytki z rybką :) no co? mialam ochotę. :) a teraz wycisnę. sobie sok z marchwi wyplatam dziś. drugi koszyczek. kurczę jak mnie to uspokaja :) miłego dnia :)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

22 lut 2013, 13:44

czesc

A ja dzis jak zwykle zabiegana od rana urzad pracy, zakupy ehh i znowu nie mialam czasu wlaczyc lapka rano dopiero teraz znalazlam chwilke zeby posprawdzac poczty i forum i inne stronki ale zaraz znowu wybywam z domu bo umowilam sie z psiapsiola na jakie ciacho do cukierni :-D hehe trzeba sobie czasem oslodzic zycie a co tam :-D

tibby ja codziennie na nogach jestem od 6 rano u mnie to juz rutyna, standard :ico_oczko: ja to dlugo nie polzeze bo zaraz mnie wszystko boli a jeszcze maly jak zacznie kopac to juz w ogole :ico_oczko: dzisiaj mi tak swoje nozki wbijal w zebra ze nie szlo wytrzymac i trzeba bylo wstac troche sie poruszac i odrazu powedrowalam do kuchni jesc sniadanie :-D

ziolo :ico_brawa_01: za 17 tydz.

donatka :ico_brawa_01: za 21 tydz.

ehhh wlasnie sie dowiedzialam ze musze jednak wozek kupic ... mielismy dostac od siostry ale jednak okazalo sie ze jej sie przyda :-D ciesze sie bardzo ze bedzie miec drugie dziecko ale troche sie zmartwilam bo kurka wozki sa drogie i trzeba szybko sie na jakis decydowac...

no nic ja uciekam juz pewnie wieczorkiem jak znajde czas to Was troche doczytam oooo i przy okazji wrzuce zdjecia moich dziel swiatecznych bo zrobilam zdjecia :-)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

22 lut 2013, 13:59

Monia w komisach nie sa drogie a bardzo ładne i zadbane.do 500zl mozna dostac taki 3w1 :)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

22 lut 2013, 14:09

hej ciężarówki :-)

no niestety płci dalej nie znam :) ale wszystko w porządku, szyjka się nie skraca, dzidzia oki
więc spokój zapanował :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

gratuluję kolejnych tygodni i ... kilogramów :ico_haha_01:
mnie przybyło ok 3 od początku ciąży to chyba ok?

co do spędzania czasu to ja niestety dalej połowę przesypiam... :ico_wstydzioch:
jakoś nie potrafię wstać i siedzieć w domu sama z oczami na zapałki...
wstaję o 7 szykuję dziecko do przedszkola, wychodzą z R a ja do wyrka i śpię... :-)
a w ramach rozrywki to lubię coś upiec dobrego mniam :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 lut 2013, 14:19

spacerek zimowy z chlopakami zaliczony. Młody pojeździł na sankach. oczywiście frytki musiał zaliczyc w McD bo by nam nie dal spokoju.

teraz M. coś pichci na obiadek w kuchni.
A ja się lenię na tapczanie :-) u mnie już pewnie z 5 będzie kg, ale co mi tam. Ważne, że dzidziuś zdrowy. Ja zgubię te kg. Wezmę się za siebie po porodzie. Znów będę laseczka ;-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 12:23

Hej dziewuszki :-)

od wczoraj wieczora cos nawala forum ... jakis blad wyskakiwal non stop albo sie nie chcialo mi zaladowac. tyle razy probowalam wejsc i nic :ico_zly: nawet dzis rano nie dalo rady wejsc :ico_zly: dopiero teraz po dlugich meczarniach udalo sie :-D Wam chyba tez nie udalo sie wejsc bo nie bylo wpisow juz poznym popoludniem a myslalam ze tyle naskrobiecie ze bedzie co czytac i na co odpisywac :ico_oczko:

u nas spadl snieg :ico_olaboga: a wczoraj tak fajnie sucho juz bylo ehhh kiedy ta zima nas juz opusci...

Wczoraj spotkanie z psiapsiola w cukierni udane :-D zjadlam pyszne ciacho - mascarpone z jablkiem mmm poprostu niebo w gebie :-D

Juz jutro konczymy 30 tydz. boniu jak ten czas zlecial i codzien gdzies te dni mi tak uciekaja ze szok!
anade co do wozka to pewnie kupimy nowy w sklepie... kiedys widzielismy taki fajny za nie cale 700 zl. co prawda to nie byl 3w1 ale zawsze to nosidelko mozna dokupic choc moj maz twierdzi ze to nosidelko jest zbedne bo dziecko lada moment z tego wyrosnie i juz nie uzyjemy tego i trzeba bedzie nowe wieksze kupowac.

anza super ze z dzidzia wszystko OK. :ico_brawa_01:

moj mezowaty wlasnie sobie smacznie spi po nocce a ja sie chyba zaraz wezme za sprzatanie, :ico_duzepranko: , :ico_prasowanko: a potem moze jaki spacer z psem.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 12:59

monika, jeśli nie jeździcie samochodem to rzeczywiście nosidełko zbędne. Ale jakoś to dziecko trzeba ze szpitala wynieśc i dowieźc do domu. Może macie chociaż od kogo pożyczyc?

u mnie też forum nie działało. wszędzie chyba tak było.

30tc to już super czas. za moment ostateczne przygotowania, pranie, prasowanie tych maleńkich ciuszków.
ach, nie moge się tego doczekac.
wózki i na allegro znajdziecie w niewielkiej cenie. tylko rozejrzec się dobrze.


misiu, jestes?
jenny, co u ciebie? jak się czujesz?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

23 lut 2013, 13:05

Samochodem jezdzimy ale jak urodze to bedzie juz cieplo i wtedy to mniej sie jezdzi chyba ze gdzies do rodziny dalej to wtedy. ze szpitala to mamy nie daleko w sumie to i nawet nosidelko nie bedzie potrzebne wlozy sie malego w gondole i szybko przywiezie do domku no chyba ze moj maz zmieni zdanie i kupi nosidelko albo znajdziemy taki wozek 3w1 za niska cene. na allegro tez patrzylam juz ale najpierw to chcemy popatrzec po sklepach mniej wiecej ile kosztuja i jakiej marki a potem te same bedziemy patrzec na allegro moze tam taniej kupimy niz w sklepie.

oj zlecialo zlecialo juz 30 tydz. ale ja jeszcze calej wyprawki nie mam musze sie szybko uwinac z kupnem reszty rzeczy :ico_oczko: troche ubranek bede miec jeszcze od brata tylko musze sobie je przywiezc do domu a za pranie i prasowanie to pewnie wezme sie gdzies pod koniec marca albo zaraz po swietach bo wczesniej to chyba nie ma sensu prac.

Tibby i Tobie zleci szybko do 30 tc :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość