Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 paź 2007, 20:36

Mały po seansie na MiniMini wypluskany, najedzony, zasypia..
A Duzy siedzi u kumpla i gra pewnie w jakies cuda hehe:):
Wiec robie sobie kawusie i szperam w komputerku.

A wyszperałam to cuuudenko dla dziewczynek na swieta! hihi
http://www.allegro.pl/item258730482_che ... ratis.html

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 paź 2007, 20:44

Avisek mój pokaszluje cały czas, ale ja nic nie daję. Jakieś syropki sa dla takich maluchów w aptece to zapytaj.

Juli to niezły numer z tym pajacem by był jakbyśmy sobie razem zalicytowały hehe.
Cieszę się, że u ciebie już lepiej, tak trzymać :one:

Asiu dzięki z radę, już Frydza mi mówiła o jabłuszkach no i... wczoraj popilismy kilka łyżeczek soczku i dzis kupka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: samodzielna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niewielka co prawda, ale samodzielne i strasznie smierdzaca.


A my dziś pojechaliśmy na slub do tych znajomych co nas na wesele zapraszali. No ale tylko w kościele byliśmy jednak z Tomkiem. Misiek marudzil strasznie i praktycznie non stop na ręce chciał. Za to później jak wracalismy w aucie tak się chichrał, że masakra

Teraz lezy tacie na brzuchu i oglądają snookera i właśnie..... znów się zesrał hihihih...
Frydza Aj law Ju :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 paź 2007, 20:46

witam znów..... Ciężko do was wpadać, bo z was gaduły nieziemskie (oczywiście to komplementObrazek)i dużo trezba nadrabiać.....
Juli, strój rzeczywiście supraśny... Wkleiłam go do obserwowanychObrazek
A u nas pojawia się pierwszy ząbek. Natala ślini się masakrycznie..... Ale mam nadzieję że wkrótce się przebije!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 paź 2007, 21:47

Ach Izus :ico_tort: dla córci!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 paź 2007, 02:22

izus dla nikoli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

zis nie moglam wczesniej wpasc, bo przyleciala tesciowa. pojechalismy z leonkiem na lotnisko.. babcia zobaczyla wnuka i zakochana juz po uszy hihi
leos zlapal dzis jakis atak kolki.. nagle kiedy polozylam go na brzuszku i ten sie wygial do tylu podpierajac sie na raczkach wpadl w placz... nie wiedziaalm o co chodzi ale kochana babcia szybko wybadala sprawe i zapodalismy herbatke... i zaraz poszlo kilka pierdniec i kupka i bylo ok
potem przyjechal dziadzius z londynu i leos juz byl rozchachany na maxa hihi
nie wiem co mu sie stalo bo spal chyba 2 godzinki , az do 19-tej
wystawilismy go na zewnatrz z wozeczkiem i spal na swiezym powietrzu hihi

potem zjadl godzinke z nami posiedzial i domagal sie kapieli i spanka
i po kapieli , cycek i od razu leos spokojny, oczka mu sie kleily.. i zasnal sam bez ani jednego stekniecia hihi
kochany szkrabek
musial mocno odczuc wyprawe na lotnisko, poiwtanie babci, bo taki zmeczony hihi

takze laseczki wybaczcie jesli w tym tygodniu bede was mniej odwiedzac...
ale rozumiecie co?
tesc zostaje do wtorku.. wiec bedziemy w czworke przez kilka dni hihi
bedzie wesolo
ale i wstawac bede szybciej
bo glupio zeby do poludnia na mnie czekali
oni wczesnie sie zrywaja wiec i tak kilkagodzinek sobie posiedza zanim my z leonkiem sie obudzimy hihi
ale dzieki nim bnede tez szybciej sie kladla spac hihi

Moja tesciowa jest super babka, kochana.. nie wtraca sie absolutnie... super zajmuje sie leonkiem.. (czyt nosi ) ale nawet raz zapytala czy moze.. bo wie ze ja staram sie go nie rozpuszczac hihi ale pozwalam babci
tak rzadko bedzie widywala wnuka wiec musi sie nim nacieszyc...

moi tesciowie planuja na wiosne budowac dom w gorach i tam sie przeniesc.. takze super pespektywa
piekne miejsce, i blisko do adasia wesolej beskidzkiej rodzinki hihi

matko laski mialam isc spac.napisalam tego posta przed polnoca. ale tak sie wkrecilam ze szok
widzialyscie stronke www.nasza-klasa.pl ????
tam jest mase znajomych ze szkoly
normalnie nawet jest koles z ktorym piuerwsze wolniaki tanczylam w LO na pierwszej dyskotece. hihi przypadkiem zobaczylam hihi
czuje sie jak w liceum

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 paź 2007, 10:22

Witam pięknie

Miałam wczoraj ambitnie sprzątać, ale w 5 minut spakowałam Emi i pojechałysmy do moich rodziców bo trochę się stęskniłam
No i ten mój mały szkrab nie spał wczoraj prawie cały dzień :ico_szoking: bo spała raptem \15 minut i jeszcze w aucie w drodze powrotnej. Myslałam wiec że w nocy będzie ładnie spała. Zjad ła 180ml mleczka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i poszła spać o 20.30 byłam pewna że pośpi conajmniej do 2 w nocy a tu po północy pobódka, ona głodna i prosto do cyca :ico_olaboga: :ico_olaboga: Na szczęście zjadła i szybko zasnęła ale o 4.20 znów pobódka a potem o 7 i już po spaniu.
Teraz też spała raptem 25 minut.
Kto zabrał mojemu dziecku spanie?????????????????? przecież ona potrafiła spać przez dzień nawet 3 godziny

A sprawa z zębami ma sie tak że idą ale wyjść nie mogą, i biedna Emi cierpi. I też czasami jest tak że śmieje się że hoho a za moment w ryk, dlaczego?? nie wiem

Dziś też jadę do rodziców na obiadek, a po południu do teściowej na kawe.

Zapewne pamiętacie że zawsze chwaliłam swoją teściową?????????? no ostatnio zrobiłam się chyba przewrażliwona. Ona nie jest zła, ale jest strasznie zapatrzona w Emi, chciałaby ją cały czas nosić, nawet jak jes grzeczna nie płacze i chce sie bawić to ona ją na rece bierze i ciągle sepleni, ja ją prosze żeby mówiła normalnie bo przy dziecku nie mówi sie klowa tylko krowa, ale chyba nie dociera i ona dalej swoje, choć nie mówię, robi postępy i hamuje się.
To jest naprawdę dobra kobieta, ale mam wrażenie że ma troszkę niezdrowe podejście do swojej jedynej wnuczki. A ja nie mogę pozwolić żeby ciągle nosiła Emi bo ja sobie potem nie poradzę jak ją rozpieści

No i pojawił się jeszcze jeden problem. Bo trściowa planuje isć na emeryture i ma nadzieę że zajmie się Emi jak ja pójdę do pracy, a ja tego nie chce. BO ja chce żeby babcia była wiecie tak od świeta i nie chodzi mi tu tylko o teściowa ale i o moją mamę. No i boję sie że bedzie zgrzyt.

Kurcze wredna jestem co????? ale wolałabym sobie sama wychopwywać Emi
Dobra przestaję już smęcić.

Miłej niedzieli wszystkim

Aha
Kamilka cieszę sie że z kupkami coraz lepiej :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 paź 2007, 11:03

asiula witaj z ranka
wredna nie jestes :ico_nienie:
ja mysle podobnie hihi seplenienie przy dziecku i noszenie jest ble hihi
moja tesciowa tez kochana ale rowniez lubi nosic.. takze z dziadkami tak bywa
ciesza sie i rozpuszczaja nasze maluchy
u nas to tylko na chwile wiec sie nie przejmuje
ale tobie sie nie dziwie
a co do spania.. sama przeczytasz ponizej ze u mnie dzisiejsza noc byla zakrwecona jak nigdy..
leon nigdy tak czesto sie nie budzil
a wczoraj spal wieczorem 2 godz co tez mu sie nie zdarza
co sie dzieje z naszmymi dzieciakami??
a moze to juz bunt niemowlaka??????????

ja wpadlam na chwile..
umieram z glodu i zaraz wstaje. zreszta dzis za bardzo nie pospalam... :ico_olaboga:

wczoraj w nocy kolega wyslal mi linka do strony www.nasz-klasa.pl
super strona
mozna odszukac swoje klasy ze wszystkich szkol do jakicg uczeszczalismy
a jesli ich nie ma na liscie to mozna dopisac
ja sie zalogowalam i zobaczylam pelno znajomych twarzy
mozna szukac wg szkol, miejscowosci nzwisk
takze super
nawet z watford sa ludzie hihi
ale jaja
i tak siedzialam jak kołek do 2.30 hihi a zaraz jak sie polozylam to leos sie obudzil..
w ogole tej nocy budzil sie co chwile..
23, 2.30, 4, 5.30. 7 i nie spi juz.. my tez wstalismy hihi bo adas odpalil laptopa w lozku i ja mu ta stronke podjarana pokazywalam.. smial sie ze mnie w nocy
a sam siedzial rano z otwarta buzia i cieszyl jak dziecko na widok starych kolegow hihi

takze ciezka noc za mna
ale na razie tego nie odczuwam
adam pobiegl pograc w pilke do parku
tesciowie zabrali mi leosia do lozka
a ja mam czas dla siebie... hihi
ale jestem przerazliwie glodna i spadam
_________________

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 paź 2007, 15:19

madziorka hihi pisze:www.nasz-klasa.pl
dzieki za linka odnalazlam kumpele z podstawowki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 paź 2007, 15:35

Czesc laski jestem w gosciach i kozystam z uprzejmosci kuzynki,wiec tesknie i Lowju Was odezwe sie jak wroce,jest super :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

21 paź 2007, 16:01

zmadziorka ale sie wkrecilas :-) ja na naszej klasie tez jestem od jakiegos czasu. zalozylam klase z LO i podstawowy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość