Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

25 mar 2008, 22:37

kasiulka, gratulacje! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz będziemy czekać na relacje z przebiegu twojej ciąży. Mam nadzieję, że to Amelka zamieszkała w twoim brzuszku. A zdjątka w różowej sukience będą?? :-)
nella, ja przeczytałam, że mój Jasiu to mnie zmroziło. Bo ja nie mam Jasia i nie planuję drugiego małego łobuziaka :ico_oczko: Jeden Maciej mi wystarcza za cały batalion :ico_haha_01: Wiem, wiem można się pomylić :-)
edulita, przepis dla ciebie
Spaghetti
mięso mielone (pół paczki, nie wiem ile to, pewnie ćwierć kilo :ico_oczko: )
makaron spaghettti
przyprawa do kuchni włoskiej Kamis (albo zioła prowansalskie)
koncentrat pomidorowy
majeranek, słodka papryka, chilli
czosnek, cebula
Mięso podsmażyć na małej ilości oliwy (z oliwek), aż przestanie być czerwone :-D Dodać czosnek, cebulę. Podsmażyć. Dołożyć koncentrat pomidorowy w zależności od smaku (ja lubię mocno pomidorowy). Dolać wody. Jak mięso się chwilę pogotuje doprawić.Następnie "zaklepać" (woda, mąka, mąka ziemniaczana, mleko). Na koniec dodać majeranek.Ja mam taki z działki mojego taty. Wspaniale aromatyczny. Makaron ugotować wg przepisu.I tyle.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 mar 2008, 22:58

Hello

Kasiulka- gratuluję, bardzo się cieszę, aż się wzruszyłam i mam łzy w oczach, buziaki dla Was :ico_oczko:

My dzisiaj wyszliśmy na spacerek i zaczął sypać śnieg taki dziwny jak grad zaraz wróciliśmy z ta pogodą można oszaleć

Chloe- narobiłaś smaka z tym spaghetti, zaraz przepiszę sobie przepis

zdrówka dla zakatarzonych maluchów

Mały śpi mama też a ja idę na tv do jutra miłej nocki, ja dziś bez męzula całe łoże moje :-D

:-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 mar 2008, 23:08

Chloe, :ico_sorki: oczywiście myślałam o pożeraczu damskich serc, Macieju a pisałam o Jasiu od Eli - z całą pewnością też niejedno serce złamał :-D Dowód na to, że myślę o wszystkich naszych chłopcach na raz :ico_oczko:

Ale Ci dobrze Mery, mój zaraz wraca z piłki i łoże na połowę :ico_oczko:

Uciekam spać bo Maks znowu zrobił nam dziś pobudkę o 6 rano :ico_spanko:

Miłej nocki :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 mar 2008, 23:39

No papa dobranoc :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 mar 2008, 00:08

chloee, - dzięki za przepis brzmi smacznie :-)
Wiem że późno ale dopiero znalazłam chwilke żeby powybierać fotki i wam powysyłać mam nadzieje że nikogo nie pominełam ale jak coś to piszcie to dośle. Też spadam lulu dobranoc choć chyba już wszyscy śpią :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

26 mar 2008, 09:39

Pierwsza :-D Niestety już w pracy :ico_spanko:
Maks jak zwykle, pobudka o 5.50 - chyba jak będzie miał 18 lat to się wyśpię :ico_oczko: Chociaż i tego nie jestem pewna... Pewnie będę sprawdzała czy wrócił do domu :ico_olaboga:

Edulitko, zdjęcia Nikolki śliczne. Cudny z niej aniołeczek a mamusia gwiazda że buty spadają :ico_szoking: :-D No, żeby tatusiowi nie było przykro .... też niezły :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 mar 2008, 09:45

Nella, może razem się wyśpimy? umówimy się na spanie :D u nas pobudka o godz 5, rtaujcie,chodzę nieprzytomna :(


Kasiulko, GRATULACJE!!!! :ico_brawa_01: :ico_prezent:
Nie mogę się już doczekać, brzuszków, usg, płci, maluszka :ico_haha_01:

Jaś myszkę wyrywa, muszę kończyć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-26, 08:57 ]
U nas dziś zima na całego, pójdziemy bałwana lepić

do Iwci napisze zaraz smsa

[ Dodano: 2008-03-26, 09:03 ]
napisałam, czekamy na odp...

Edulitko, ale z Ciebie ciacho! Niki śliczna, córeczka tatusia - jak dwie krople wody podobni :)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

26 mar 2008, 10:12

Niezły pomysł Elu :ico_brawa_01: Na spanie jeszcze się z nikim nie umawiałam :ico_oczko:

Napisz koniecznie, jak Iwcia odpisze :ico_noniewiem: Martwię się... bardzo dawno jej nie było :ico_placzek:

U nas też zima straszna, dawno tyle śniegu nie było :ico_szoking: Może wybierzemy się na sanki :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 mar 2008, 10:41

Witam my dzis spały do 8.30 :ico_brawa_01: i jesteśmy wyspane. Ale mnie też cos bierze gardło całą noc mnie bolało, a matyldzia ma swieczki pod noskiem że hej. Edulitko ale laska z ciebie, no no te nogi :-D Nikolka sliczna dziewczynka oczka piekne :-) Aż mi głupio bo juz dawno wam zdjęć nie przysłałam ale obiecuje postaram się w najblizszym czasie :ico_sorki: Dzis u nas też pada śnieg i raczej nie wyjdziemy dzis, mała pójdzie spać to ja wyskocze tylko kupić jakąś cytrynke i owoców. :-)

[ Dodano: 2008-03-26, 09:46 ]
http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/ głosaujcie jeszcze cioteczki :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 mar 2008, 11:00

Maziu, dużo zdrówka dla Was - bo skleproza zapomniałam Wam pożyczyć!
Zagłosowałam!
A my w święta też byliśmy zagrożeni chorobą, Daniela brat i jego żona mieli grypę żołądkową, byłam pewna, że złapiemy, ale cudem chyba nie zaraziliśmy się, tylko teść od nich złapał! Ale byłam zła, bo oni zawsze choróbska zwożą i nigdy nie ostrzegą, że chorują :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-26, 10:01 ]
A ja znowu buty na tej stronce, co podawałam Wam, zamówiłam, ciekawe czy będzie dobry rozmiar - ostatnio udało mi się trafić, że był dobry!

[ Dodano: 2008-03-26, 10:10 ]
http://www.allegro.pl/item333220624_hen ... a_njd.html
koleżanka te szampony mi poleciła, że takie dobre, ciekawe, czy gdzieś w sklepie mozna je znaleźć, znacie je może? moja mama kiedyś henną farbowała włosy na rudo, faktycznie ładny kolor wychodził

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość