patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 sty 2011, 19:00

markotka, przykro mi z powodu chrzesnicy, trzymam kciuki zeby szkod w organizmie bylo jak najmniej i byly jak najmniej dokuczliwe

emilia7895, duza ta Twoja pociecha, a Antosia bardzo ladne imie ja tak mowilam do mojego brzucha poki sie nie okazalo ze tam Filip siedzi :ico_oczko:

wiola85, idz na L4, i tak dlugo ciagniesz, odpocznij i psychicznie i fizycznie

Koroneczka, gratuluje tytulu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniawlkp86, nie przejmuj sie na zapas, moja siostra kiedy ja mialam i swinke i rozyczke do lozka mi wchodzila i ani jedengo ani drugiego nie zlapala

Murchinson, a Ty kiedy do domu wracasz? :ico_oczko:


A my kupilismy lozeczko ostatnio, teraz pora na wozek ale jak wczoraj ubezpieczylismy auto za jedyne 2700 zl to z oszczednosci niewiele zostalo :ico_noniewiem: nie wiem czy uda mi sie linka wstawic bo jeszcze tego nie robilam :ico_oczko:
http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-kol ... 46498.html

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2011, 19:10

aniawlkp86, nie przejmuj sie na zapas, moja siostra kiedy ja mialam i swinke i rozyczke do lozka mi wchodzila i ani jedengo ani drugiego nie zlapala
:ico_sorki: :ico_sorki:
super te łóżeczko i tanio jak na taki cały zestaw :ico_szoking: zakup super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 sty 2011, 19:24

Murchinson do którego lekarza? bo wizytę mam we wtorek u gina :ico_sorki:
Możesz iść nawet do internisty tylko jak najszybciej i od razu powiedz o co chodzi.

Patrycja-wracam jutro albo w niedziele rano.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 20:03 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2011, 19:40

to i tak dopiero w poniedziałek mogę iść do jakiegoś lekarza :ico_sorki: mam nadzieję,że nic się nie rozwinie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 sty 2011, 22:11

Aniu spokojnie, nie denerwuj się :-)

Patrycja śliczne te łóżeczka :ico_brawa_01:

Murchinson musiałam czegoś nie doczytać, ze opiekujesz się siostrzeńcem :ico_oczko:

zjadłam niedawno gziczek z ziemniakami w mundurkach i mojemu synkowi chyba zasmakowało, bo się ożywił od razu :ico_brawa_01: cały czas mnie łaskocze tylko i nie mogę doczekać się kopniaków :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 sty 2011, 22:21

tanio jak na taki cały zestaw :ico_szoking:
no wlasnie tez nam sie tak wydaje dlatego po dluzszych zastanowieniach postanowilismy kupic, a wlasciwie to moi rodzice powiedzieli ze jak kupimy to nam oddaja za to kase ze to niby prezent dla Filipa od nich

markotka, juz niedlugo :-) ja dzis czytalam ksiazke w lozku i oparlam ja o brzuch to tylko obserwowalam jak cala podskakuje bo tez akurat malemu udawalo sie w to miejsce trafiac :ico_oczko: w ogole dzis jakis taki aktywny ale moze to dlatego ze ja spokojniejsza caly czas leze i czytam to moze go tez bardziej czuje

dostalam wreszcie "Anioly i demony" i tak mnie wciagla ze te 600 stron od wczoraj praktycznie przeczytalam, jeszcze mi 50 zostalo ale aktualnie reczna ogladam :ico_oczko:

Murchinson, to taka krotka wizyta, a ja myslalam ze moze do porodu zostaniesz tylko do lekarza bedziesz przyjezdzac :ico_oczko:

Musze sie troche wziasc za sprzatanie, jutro mam kolede. Wlasciwie to mialam 27.12 jak bylam w Niemczech ale tu sa tacy dziwni ksieza ze R nie chcieli bierzmowac bo jego rodzice nie wpuszczali nigdy koledy ze wole zawolac i miec spokoj jak przyjdzie czas na chrzciny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 sty 2011, 10:27

Hej dziewczyny!
Dzięki za gratulację :-) cieszę się, że mam już to za sobą :ico_sorki:
Wczoraj jakoś nie miałam czasu żeby tu do Was zajrzeć, ale dziś do popołudnia jestem sama, więc nadrobię zaległości :-D

markotka, Bardzo bardzo mi przykro z powodu chrześnicy! Ale musisz być dobrej myśli, oby wszystko dobrze się skończyło i poważnych komplikacji nie było. Szkoda tylko, że tak późno jej mama zorientowała się w temacie:-( Jak widać żadnego objawu nie można bagatelizować!

patrycja_g, łóżeczko bardzo fajne! Mi się podobają takie z firmy Klupś i się zastanawiam nam nim! Takie z żyrafką albo misiem :-)
Anioły i demony czytałam bardzo dawno temu, i też jednym tchem całą książkę. Wszystkie książki Dana Browna tak się czyta! A teraz jest jakaś nowa, muszę na nią zapolować. Wreszcie będę miała więcej czasu by poczytać!

aniawlkp86, Aniu mam nadzieję, że ta różyczka jednak Cię nie dopadnie :ico_sorki: Też uważam, że lepiej iść do lekarza

Nie wiem co dziś na obiad?? Męża nie ma, będzie późno, pewnie zje coś w trasie więc muszę przyrządzić coś dla siebie, ale pomysłów brak hmmmm

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 sty 2011, 10:53

patrycja_g, łóżeczko super! I w fajnych kolorach drewna, pasowałoby mi :-D No ale mamy już po Filipku cały komplet i trzy zmiany pościeli.

Ja chcę kupić piętrowe, zastanawiam się między innymi nad takim http://allegro.pl/lozko-pietrowe-kasia- ... ml#gallery Pasuje mi wymiarami i kolorystycznie bo jest duża gama kolorów. Ma też wysokie barierki i na górze i na dole.

markotka, Ale mi szkoda Twojej chrześnicy :ico_placzek: A mamusia pewnie też ma wyżuty sumienia że tak bagatelizowała dolegliwości córeczki :ico_puknij:
Apropo łaskotek to każdy etap ruchów dziecka ma swój urok :-) Minął łaskotki zaczną się puknięcia a potem potężne kopniaczki i rozpychanie :-D

aniawlkp86, dużo zdrówka! A jak się dzisiaj czujesz?

Wiola jak jesteś zmęczona to śmigaj na L4 :ico_sorki: Ja może od lutego też pójdę :ico_noniewiem: Zobaczymy jak z moimi skórczami i co pokaże USG i zadecydujemy na wizycie 26.01. Ja z jednej strony to chciałabymjeszcze pracować a z drugiej od kąd moja mama trafiła do szpitala z wylewem nie bardzo mam gdzie Filipka zostawiać. To znaczy zawsze mi się udaje kogoś znaleźć bo dużo rodziny mam blisko ale muszę cały czas o tym myśleć i pytać. No nic jeszcze zobaczymy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 sty 2011, 11:44

witam
u nas dzisiaj wietrznie że mało głowy nie urwie :ico_olaboga:
zakupy zrobione,później obiadek-będą żeberka w sosiku :-D no i zrobię ciacho też i na samą myśl mi ślinka cieknie :ico_wstydzioch:

co do tej różyczki to mnie druga bratowa nastraszyła tylko :ico_zly: okazało się,że dzieci tej jednej bratowej A nie chorują tylko ona źle zrozumiała,bo tylko panuje różyczka,a ja się tak wystraszyłam,że już dzisiaj prywatnie chciałam do jakiegoś lekarza jechać :ico_sorki:

markotka jeszcze ci się odechce tych kopniaczków jak po żebrach dostaniesz :ico_oczko:
dostalam wreszcie "Anioly i demony" i tak mnie wciagla ze te 600 stron od wczoraj praktycznie przeczytalam, jeszcze mi 50 zostalo ale aktualnie reczna ogladam :ico_oczko:
ja tak samo czytam,jak mi się książka podoba to bardzo szybko ją kończę :-D

Motylek22 te piętrowe jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 sty 2011, 11:55

aniawlkp86, to dobrze że jednak nie chorują :ico_sorki: Ale stracha miałaś :ico_sorki:
markotka jeszcze ci się odechce tych kopniaczków jak po żebrach dostaniesz
A wiesz że ja z Filipkiem nie miałam nieprzyjemnych ruchów. Filip się bardzo wiercił i ogólnie był ruchliwy (tak mu zostało :ico_haha_01: ) ale nigdy nie sprawił mi bólu :-) Zawsze czekałam na kopniaczki.

Ja dzisiaj zapiekankę makaronową robię z kurczakiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość