hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 wrz 2007, 14:42

Cześć, Dziękuje za otuche co do wagi moje malca, ale w porównaniu do waszych skarbów to mój leciutki jak piórko.

Gabrysia, pomalutku sie przyzwyczaisz, ja do pracy też bym wróciła, ale teraz mam ok 60 km, więc mi się nie opłaca dojezać. Przechodze na wychowaszcze, troche będzie krucho z pieniązkami, a tutaj gdzie teraz mieszkam z pracą lipnie.

Do wieczorka, bąbel juz krzyczy

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 wrz 2007, 14:45

Jeszcze raz dziękujemy za życzonka :-D
Dziewczyny- Wy ubolewacie nad powrotem do pracy a ja właśnie jestem w trakcie poszukiwań... Oczywiście to nie znaczy, że mi będzie lekko, ale nasza sytuacja finansowa mnie zmusza do takiego kroku. Na szczęście moja mama zaoferowała się siedzieć z Juleczką gdyby udało mi się znaleźć coś dobrego. Mój mąż wrócił dziś z wypłatą... 1100 zł. :ico_placzek: Tak dalej nie pociągniemy. Wcześniej jeszcze dostawaliśmy stypendia ze szkoły to jakoś to było, a teraz już nie mamy wyjścia :ico_placzek:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

07 wrz 2007, 15:07

Kolka, no to faktycznie ale jak masz mame to super , ja czasami mam wrazenie ze moja mama lepiej niunia sie opiekuje niz moj maz ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zycze powodzienia w poszukiwaniach

wczoraj laura mi sie zakrztusila jak ja przebieral i zamurowalo go nie wiedzial co zrobic i stal zielony i patrzyl...ja dobiegłam do niej i ją odkrztusilam ale mala dochodzila do siebie dobre 15 min tak przestraszonej jej jeszcze nie widzialam.....

Gabrysia, znosze to bo musze , mam wlasna firme i jeszcze etat w szkole , etat w szkole nawet mnie nie meczy bo wzielam sobie malo godzin ale za to firma to wiesz,,,,,klient nie czeka....nie moge sobie pozwolic na zaniedbywanie klientow bo ich poprostu strace , a moja dzialalnosc przynosi mi leprze dochody niz praca w szkole wiec sama rozumiesz cos za cos...szkole praktycznie mam tylko po to zeby miec te durne skladki i lata pracy, mam tylko nadzieje ze drugi tydzien bedzie łatwiejszy , najwazniejsze ze mam przychylną dyrekcję...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 wrz 2007, 15:40

Kamelek to może nie dawaj małej słoiczka tak szybko po cycku, u nas obiadek jest zamiast mleczka, to zjada wszystko!!!!!

Delicja a gdzie wyjeżdzasz, bo ja chyba nie pamiętam czy pisałaś :ico_olaboga:

Katrin nieraz te tańsze ubranka są ładniejsze od tych drozszych markowych!!!!
Co do chodzika to też słyszałam opinie że przynosi więcej szkody niż pożytku, ale w moim otoczeniu każdy dzieciaczek to miał i nic złego z tego nie wynikło!!!

Kolka to "pojutrze" to zawsze stanowczo za wcześnie przychodzi :-D
A swojemuR. za to że nazywa Ciebie mrukiem pacnij w łeb od nas :-D

Przepraszam, gapa ze mnie.........

DUŻO ZDRÓWKA , SZCZĘŚCIA , MIŁOŚCI I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA TWOJEJ NIUNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zyczę powodzenia w szukaniu pracy, kurcze jakie to życie jest do nonono, państwo powinno płacić nam pensje za wychowanie dzieci, przecież do jest ciężka praca i to 24h na dobę!!!!!!!!!!!

Jogo kurcze na pewno następny tydzień będzie łatwiejszy, a tej tęsknoty za niunią to nie zazdroszczę, nie wiem jak ja bym sobie poradziła!!!!!!!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni za wage i wzrost!!!!!!!!

Kurcze już nie pamiętam co mialam napisać :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Całuski dla wszystkich!!!!!!!!

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

07 wrz 2007, 15:40

dzien dobry :-)

Mojej malej cos sie poprzestawialo po szczepieniu i dzisiaj o 4.30 RANO zachcialo jej sie zabawy :ico_spanko: .A teraz smacznie sobie spi. Zboj maly jaeden. :-D

Katrin, dzieki za stronke. Wydawalo mi sie, ze duzo wiem...ale tylko mi sie tak wydawalo. Musze sie doedukowac :-) . Z tego co widzialam informacje sa scislejsze (np. rozszezanie diety; myslalam ,ze z poczatkiem 6 m-ca a tu pisza o poczatku 7-go). Musze dokladniej przejrzec!! Z pewnoscia o tym pisalas, ale ja nie pamietam :ico_wstydzioch: . Czy podajesz Antosiowi dodatkowo jakies vitaminki?
W sprawie chodzika... ja dostalam ochrzan od kolezanki-rehabilitantki.
Kolka, rozumiem Cie. U nas jest podobnie, tyle, ze nie mamy komu Mayi podrzucic :ico_placzek: . Dodatkowy grosik bardzo przydalby sie nam.
jogobella,
jogobella pisze:wczoraj laura mi sie zakrztusila jak ja przebieral i zamurowalo go nie wiedzial co zrobic i stal zielony i patrzyl
mysle, ze u nas byloby podobnie.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 wrz 2007, 15:43

witajcie!

Wpadłam na chwile do bardziej doświadczonych mamusiek :)

Mam pytanie...

Próbuje mojej niuniu wprowadzać juz inne pokarmy niż mleczko, ale mam takie problem, że cokolwiek Kinia dostanie do buzi, to, to wypluwa...

Jak Wy "nauczyłyscie" swoje pociechy jedzenie np startej marchewki czy jabłuszka?

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

07 wrz 2007, 15:45

Zmykam, bo musze ogarnac mieszkanie... a tak mi sie nie chce :ico_olaboga:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

07 wrz 2007, 15:59

doris, a bardzo chcesz????laura dalej na cycu , pije jedynie troszke soczku z bobfruta ale tylko ten mix melisa winogrona i rumianek nic innego nie chce a ja sie ciesze ze dalej na cycu

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

07 wrz 2007, 16:05

doris, moze to jeszcze troszke za wczesnie...moze poczekaj jeszcze . A przy rozszezaniu diety pamietaj o zasadzie 1 produkt na 3-5 dni i obserwowac dziecko. I sprobuj moze od potraw delikatniejszych np. kleik ryzowy ...ja do tej pory podobnie jak jogobella, karmie tylko moim mlekiem.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 wrz 2007, 17:02

Kolka, nie zdążyłam wczesnie ale teraz bardzo szczere życzonka i całuski dla Julii za ukończenie 5 miesięcy.

Jejku laseczki nasze bobasy już będą niedługo kończyły pół roku, jak to szybko zleciało, ten czas tak jakos szybko leci.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość