Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 paź 2007, 16:04

czesc :) tęskniłyście? :-D
Gratul;acje dla świętujących :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio Wanesska całkowicie pochłania m.ój czas.. zrobiła sie starsznie wymagająca :ico_oczko:
Rośniemy rośniemy :)) śmiejemy się i gaworzymy :-D
W poniedziałek miałam gorączkę 39,3... niewiadomo od czego bo była jeden dzień :ico_noniewiem: ale starsznie bolała mnie prawa pierś jakbym miał śińców z dziesięć, dzwoniłam a pogotowie, powiedzieli bym brała pyralginę, a w aptece powiedzieli (to juz następnego dnia) ze trzeba brać apap , a pyralginę przy kamieniu nie mozna.. Nie wiem co zadziałało negatywnie, ale obecnie mam bardzo malutko mleczka.. 3 razy dziennie ściągam po 30-40 ml...więc niestety pozegnamy się niedługo z cycusiem..trudno, majwazniejsze ze chociaz tyle jadła :ico_noniewiem: a swoją drogą ciekawa jestem co spowodowało...
Widzę, ze zapanow.ła mania na świątecne wdzianka, ja juz dawno kupiłm Mikołajka dla małej (wtedy kiedy wogóle mnie ogarneło pajacykowe szaleństwo :-D :-D :-D ) to fajnie, niech nasze maluchy wyglądają czadowo na święta!!!!


Ktoś tu pisał o kaszelku.. Moja tez ma malutki i katarek. Ja daję Cebion i Nasivin :))


Aha chciałam jeszcze napisać, ze do Wanesski albumiku o Was napisałam i o Waszych maluchach, uwazam Was za swoje kolezanki , o których zawsze ciepło wspominam :)))))) (w rubryczce zamiast szkoły rodzenia, jest tam tabelka z imionami mauś i maluchów oraz daty urodzenia :-D ) Ciekawa jestem czy takie fora za 20 lat będą jeszcze istniał czy co innego wymyślą hehe

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 paź 2007, 21:09

No to dziś pustki na TT chyba wszystkie poszły do wyborów :-D

Alineczko no wreszcie sie pojawiłaś bo ja już sie martwiłam o ciebie

My cały dzionek spędziliśmy na wsi, u moich rodziców. Emi się wsciekała okropnie aż w końcu ze zmęczenia zasnęła prze 16tą o spała do 18ej z minutami :ico_szoking: no i do teściowej pojechaliśmy już tylko na chwilę, pokazać się.

teraz jesteśmy już w domu. Emilka wykąpana bawi się, jak jej się znudzi to amciu i do spanka. A ja czekam na wstępne wyniki wyborów i taniec z gwiazdami :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

21 paź 2007, 21:09

alineczko - mialas najprawdopodobniej maly zastoj... co do pyralginy to tez slyszalam ze nie mozna... ja bralam apap, a mialam podobne historie 5 razy z tym ze mnie raz trzymalo 3 dni... po goraczce zawsze jest miej poikarmu... i nie sciagaj zeby sprawdzic ile masz, to juz przerabialysmy :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 paź 2007, 23:46

Witam w nowej lepszej Polsce hihihi...

My dziś cały dzień poza domem. Po obiedzie Tomuś zaliczył swoje pierwsze głosowanie a później bylismy u koleżanki na oblewaniu jej nowej kuchni. Tomus był grzeczniutki i cudownie usmiechnięty caaaaały dzień. Kochany maluszek. dziś też zrobił małą kupkę. Może mu lepiej jak te kupalki wali i dlatego lepsze samopoczucie?
O 20 wróciliśmy, mały wykąpany poszedł spać a mamusia znów sie wymknęła tym razem już na babską końcówkę imprezki.

Jestem zadowolona bo udało mi sie wylicytować dla Tomcia piękną kurteczkę a teraz poluję na ocieplane spodnie bo już u nas taka zimnica że hoho...

Alinko witaj, dobrze że jesteś. Mam nadzieję, że Waneska pozwoli ci częściej zaglądać.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2007, 09:46

dzień doberek

Ale paskudna pogoda :ico_placzek:
Nic mi się nie chce. Spałysmy z Emilką do 8.40 zaliczając po drodze 3 :ico_zly: pobódki a teraz każda robi swoje tzn. Emilka rozmawia z rybkami a ja klikam i oglądam dzień dobry TVN.

Dzień zapowiada sie nieciekawie, tzn NUDY bo cóż można robić w taki pochmurny zimny dzień :ico_noniewiem: Dopiero wieczorkiem idę na Angielski :ico_brawa_01: dziś zaczynam zajecia i jestem ciekawa jakiego będę miala lektora i jaką grupę. mam nadzieję że nie będzie nas za dużo, bo im mniej osób tym lepiej.

Dobra teraz muszę pobuszować po necie i poszukać żłobka w moim mieście bo intensywnie szukam pracy i może być w każdej chwoili potrzebny. Tylko ja potrzebuję żłobka do którego można dać dziecko na 2 góra 3 godzinki. Myslicie że są takie żłobki???????????

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 paź 2007, 10:21

Asiulka ja nie mam pojecia. Nawet nie wiem od jakiego wieku mozna do żłobka dawać?

A my dzis pospaliśmy ładnie. Od 20 do 9 rano. Oczywiście z przerwami na jedzenie, ale może być. Teraz Tomek dosypia i szykujemy się na basen. Ciekawe jak dzis będzie? Nie zniosę kolejnego płaczu. Aż sama mam nerwówkę.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 paź 2007, 10:28

asiula do zlobka mozna dawac na ile sie chce, ale u nas jest ciezko sie zapisac, trzeba zaklepywac miejsce rok wczesniej wiec ja tez juz mysle o zapisach bo nie wiadomo co bedzie za rok... a co do pracy myslalam ze ty pracujesz a ty piszesz ze szukasz pracy

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2007, 10:50

Avisku ja mam taką dorywczą pracę tzn sprzątam u znajomego w hurtowni 2 razy w tygodniu.
Natomiast tam gdzie pracowałam na stałe nie przedłużono mi umowy i z dniem 1 listopada będę osobą bezrobotną. Dlatego szukam czegoś nowego, pewnie i tak zapiszę się na bezrobocie bo to nie łatwo tak z marszu znaleźć pracę, ale szukać już zaczęłam. :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 paź 2007, 11:16

Hejka!
Witam i melduję, że żyjemy :-D Mama-babcia już pojechała :ico_placzek: :ico_placzek: ale jest z anmi tatuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: który zachorował :ico_oczko: :ico_oczko: więc cały tydzień razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tatuś właśnie szaleje z Helenką na macie hehe.
Posty nadrobiłam, ale nie pamiętam dokładnie co napisałyście :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Dlatego dzieciaczki chwalę grupowo - wszystkie śliczne i robą ogromne postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla wszystkich małych jubilatów - 100 lat :ico_tort: :ico_tort: No i gratulacje z powodu pierwszych ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas póki co nie widać. Natomiast Helenka opanowała w tempie błyskawicznym podnoszenie główki i tak się rwie do siadania że hej. Już nie lubi leżeć na płasko, trzeba ją oprzeć troszkę o poduchę i wtedy siedzi zadowolona. A jak nie - to maurdzi na maksa i próbuje siadać. A że jeszcze sama nie potrafi to się wkurza :-D

Aha, Asiula co do żłobka to w moim miasteczku przyjmują dzieci od roczku dopiero. Poza tym zapisywać trzeba się rok wcześniej.

Oki, zmykam do mężusia :ico_haha_02: . Chyba pójdziemy na spacerek, bo na razie jeszcze słoneczko choć troszkę się chmurzy. Więc trzeba korzystać póki czas :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2007, 11:22

Coś czuje że z tym żłobkiem to będzie kicha w całym mieście są raptem 2 żłobki, będę musiała podzwonić jak sprawa wygląda.
Emi spi już 40 minutek, jakaś grzeczna dzisiaj :ico_szoking: oby jej tak na cały dzień zostało :ico_brawa_01:

Aniu kuruj mężusia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość