Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

30 cze 2008, 17:52

Cześć Dziewczyny!!!!!!
:ico_brawa: :ico_buziaczki_big: :one: :064: :509:
Jestem znowu!!! Wróciłam od babci i przez kilka dni posprzątałam sobie domek ( myłam okna, prałam, prasowałam itd) a potem nadrobiłam zaległości w czytaniu i jestem!! :-D
Oj, działo sie!!!
kajunia gratuluję kobieto!!!! To cudownie że udało się i dzidzia juz w drodze, choć jeszcze tak maleńka!!! Ciekawa jestem czy to bedzie druga dziewczynka czy chłopczyk.... A jak byś chciała no i jak czujesz???
elviska o boże!!! Jutro urodzi ise chłopiec naszej elvisi!!!!! Oby oboje czuli sie dobrze, boże miej w swojej opiece Moniczke i jej synka aby byli mocni i silni!!!! I szybko doszli do siebie po porodzie!!!!
gratuluję zmian pracy i nowych prac!!!
karolas przykro mi że tak Cię potraktowaly te wstrętne baby z kancelarii, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!! Na pewno złapiesz coś lepszego i bardziej satysfakcjonującego!!!
A z tą działką to super!!! Oby wyszło wszystko tak że bedziecie zadowoleni!!
olala widzę że odważni jesteście z mężem i dobrze!!!! Trzymam kciuki żeby wszystko się wam superowo poukładało!!! Działka, dom i to gospodarstwo!!1 A co do zarobków na śląsku to rzeczywiscie mniejsze ale też i ceny mniejsze niż w Poznaniu, hihihihi:)) Wychodzi na jedna albo nawet z przewagą na śląsk!! :ico_brawa_01:
Lece teraz i moze cos skrobne potem!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 cze 2008, 18:25

Witajcie!!!!
ja na sekundkę :-)
Kajunia moje gratulacje :ico_ciezarowka: !!!!!
U nas dzisiaj w rodzinie urodziła się dziewczynka 4020 g :-)

Dla wszystkich zdróweczka!!!!! Dla mam i Lutowych dzieciaczków!!!!

Karolas szkoda że z praca nie wyszło w tej kancelarii :ico_puknij: Nie poważne te baby :ico_puknij:
U mnie praca przesunęla sie o dwa tygodnie i jeszcze tydzień będę w górach z czego ogromnie się cieszę :ico_brawa_01:
Widzę ze poszukiwania działeczki ruszyły pełną parą :ico_brawa_01: trzymam kciuki za wasze plany!!!

Małgosiu mam nadzieję że z Martusią wszystko będzie dobrze! Nie może być inaczej :ico_nienie:

Widzę ze działo się u Was wiele ale nie mam czasu więcej odpisywać bo Wojtek mnie atakuje :ico_haha_01:
A rozpuszczony jest że głowa boli :ico_olaboga: A cały czas tylko "mama i mama". Wasze pociechy też tak?? Szaleje i zaczyna sporo mówić :-) Rozumie skubany wszystko ale czasem ściemnia że ho ho hihi

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 cze 2008, 18:26

a to nasze fotki z wakacji w Jastarni :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a nie napisałam wam jaką mieliśmy przygodę w ostatnią noc :-D przeżyliśmy chwile strachu :-D bo coś podeszło do naszego namiotu i zaczęło obwąchiwać, z drugiej strony coś stukać i nie wiedzieliśmy czy zaraz nam się jakieś zwierzaki nie dobiorą do namiotu i ile ich jest :ico_oczko: zadzwoniliśmy więc do recepcji, że nas chyba dziki atakują :-D i boimy się wyjść, a potem okazało się, że były tylko 2 i to 1 duży a 2 mały i przyszły sobie kolację ze śmietników powyciągać :-D
Ostatnio zmieniony 30 cze 2008, 18:37 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 cze 2008, 18:29

Witajcie!!!!
ja na sekundkę :-)
Kajunia moje gratulacje :ico_ciezarowka: !!!!!
U nas dzisiaj w rodzinie urodziła się dziewczynka 4020 g :-)

Dla wszystkich zdróweczka!!!!! Dla mam i Lutowych dzieciaczków!!!!

Karolas szkoda że z praca nie wyszło w tej kancelarii :ico_puknij: Nie poważne te baby :ico_puknij:
U mnie praca przesunęla sie o dwa tygodnie i jeszcze tydzień będę w górach z czego ogromnie się cieszę :ico_brawa_01:
Widzę ze poszukiwania działeczki ruszyły pełną parą :ico_brawa_01: trzymam kciuki za wasze plany!!!

Małgosiu mam nadzieję że z Martusią wszystko będzie dobrze! Nie może być inaczej :ico_nienie:

Widzę ze działo się u Was wiele ale nie mam czasu więcej odpisywać bo Wojtek mnie atakuje :ico_haha_01:
A rozpuszczony jest że głowa boli :ico_olaboga: A cały czas tylko "mama i mama". Wasze pociechy też tak?? Szaleje i zaczyna sporo mówić :-) Rozumie skubany wszystko ale czasem ściemnia że ho ho hihi

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 cze 2008, 21:24

O RETY RETY a skąd wiecie o synku ELwisi??? Rajusku to i ja sie dołaczam i zycze szybkiego rozwiązania i powrotu do sił no i duzo duzo zdroweczka :)
MAGDZINKA No fotki z Jastarni kapitalne ale sie usmiałam jak zobaczyłam fotke waszego psiaka normalnie nonono zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i reszta tez superasna. A jutro pojdzie Ci napewno spoko głowa do gory i pokaz wszystkim jaka jestes super w nowej pracy ;)
A ja jutro na 15.30 na rozmowe ide ale juz ide na luzie i podchodze zupelnie inaczej jakos tak hm nieufnie chyba ;)
AGA,KATELAJDKA No witajcie huraaaaaa ze jestescie spowrotem z nami hi hi hi. AGA no melcia tez ma okres tylko mama i mama ach.. jak tak to nie moglam sie doczekac kiedy powie mama ateraz mam chwilami dość hi hi ;)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

30 cze 2008, 22:15

Hej dziewczyny! Nawet nie mam siły was przeczytać:( Boryskowi dzisiaj zdjęto szwy i biedaczek wpadł na męża, a raczej mąż nie patrzył pod nogi i się Borysek wywyalił na posadzkę i znów musiał być szyty. Tym razem 3 szwy :(( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Siusiaka mu nie robili dopiero 15 lipca idziemy:(

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 cze 2008, 22:27

Hej

Ja szybciutko...

Wojtuś :ico_chory: :ico_chory: Dalej, wysoką tempke ma 39,5 ..teraz mu spadła... :ico_placzek: O moja biedulka!
a skąd wiecie o synku ELwisi???
Kochana, ja z nią pisze i mam kontakt ... Ide zaraz spac to jeszcze sms'ka jej puszcze co tam słychac, bo w szpitalu już pewnie jest ... :-D

ellepati :ico_szoking: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: O rany! Aż się przeraziłam !!!!!! Co za pech ... Biedny dzieciaczek, no naprawde tyle stresów i cierpien musiał przechodzić !!!!!!!!! Biedulcia mała... Trzymajcie się i uważajcie na siebie kochani ... !!!!!!! Mama nadzieje, że szybko się wszytsko wygoi!

Dobranoc

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 cze 2008, 22:56

Witajcie

Miałam problem z wejściem na tt, widac coś łączem, ale wkońcu udało się

skończyłam włąśnie Was czytać, jestem juąz bez sil zeby odpisać :ico_sorki:
Moja pierdołka nie odchodziła ode mnie dziś na krok, nawet spać w dzień nie poszedł, chyba przez te dwa dni mojej nieobecności, ale zabawiłam się na całego, przecież mi też coś od życia się należy , co nie :ico_oczko:

Elepati :( biedulka , ile musiał biedaczek przeżyć, mi aż lezka poleciała, jak biedulek płakać musiał. Oby Boryskowi mniej bolalo i szybko sie zagoiło.
a to on w to samo miejsce sie uderzył?

Małgorzatka, dużó zdrówka dla Wojtusia, i napisz wiadomość od Moniczki, czekam z niecierpliwością.

Kajunia gratuluję jeszcze raz , kochana. Ciesze się razem z Wami :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

30 cze 2008, 23:20

My równiez życzymy zdrowia Wotusiowi i Boryskowi
Lulu witaj :-)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 lip 2008, 08:51

Magdzinka fajne zdjęcia Joasi - już jedno widziałam na naszej-klasie - tak dorosło tam wyszła! A zdjęcie psa - suuper! :ico_haha_01:
No to dziś Elviska ma zabieg - trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze!
Ellepati - kurcze że też raz za razem muszą się dziać takie rzeczy! :ico_olaboga: Teraz to już musicie uważać na każdy krok...
Małgorzatka, a byłaś z Wojtusiem u lekarza? Bo może to trzydniówka , którą wciąż podejrzewam u Niny . Ona miała przy okazji katar i czerwone gardło...
madzia22, skąd Ty masz taki opis w avatarze???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości