Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 mar 2009, 11:04

ananke, super tego ząbka widać :ico_brawa_01: :-D
dlatego własnie ciesze sie ze jestem zmotoryzowana
najgorsze jest to ze mam prawo jazdy juz ponad 10 lat a nie jezdze bo sie boje, a z samochódem też nie problem bo stoi przed blokiem :ico_placzek:

Właśnie moja Emi zaczeła nudzić w leżaczku, patrzę a ona zrobia kupkę taką że aż jej wyszła na plecki. :ico_szoking: Musiałam ją całą przebrać :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-26, 11:05 ]
A mam pytanko czy ktoraś z was zakładała spiralę? Bo ja się zastanawiam. I nie wiecie jaki jest orientacyjny koszt?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 mar 2009, 11:08

patrzę a ona zrobia kupkę taką że aż jej wyszła na plecki. :ico_szoking: Musiałam ją całą przebrać :ico_olaboga:
to ostatnio też specjalność Alka - wali takie kupki, że jest cały do przebrania i jeszcze do opłukania pod prysznicem :ico_olaboga: :ico_sorki:
najgorsze jest to ze mam prawo jazdy juz ponad 10 lat a nie jezdze bo sie boje, a z samochódem też nie problem bo stoi przed blokiem :ico_placzek:
noo, widzę, że masz podobny problem :ico_sorki: ja znów po wypadku mam blokadę :ico_noniewiem: choć ostatnio zaczęłam jeździć już, ale na bardzo małe odległości, takie, że jakby mnie strach spiął mocniej to zamknę auto i wrócę pieszo do domu... chłop na to przystał, bo twierdzi, że to dobry sposób, żebym znów nabrała pewności siebie za kołkiem...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 mar 2009, 11:08

U nas noc super, mały po kąpieli i jedzonku o 20 zasnął o 21.30, o 2 musiałam obudzić go na karmienie, a w sumie nakarmić na śpiocha, bo myślałam, że mi cyce eksplodują, potem jeszcze jedzonko o 6 i spanie do 8. Przed chwilą znowu zasnął, ale już tradycyjnie od kilku dni musiał się zryczeć.

ananke my Cię pocieszymy :-)
pokażę Wam górną dwójkę jedną, bo udało nam się zrobić fotkę :ico_sorki: a jak mu masuję z żelem to takie twarde tam, że szok... niepocieszyłam się jednak czytając o ząbkowaniu w necie, bo piszą, że od takiego stanu, jak teraz ma Alek to mogą nawet 3 miechy minąć, zanim ząb zejdzie :ico_olaboga:
tez to przeczytałam i już mi ręce opadają
ja dziś o 14 jadę do gina na kontrolę, trzymajcie kciuki
trzymamy, ja byłam jak mały skończył 6 tygodni

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 mar 2009, 11:09

A mam pytanko czy ktoraś z was zakładała spiralę? Bo ja się zastanawiam. I nie wiecie jaki jest orientacyjny koszt?
ja miałam po Norbercie, teraz też będę zakładała :-D ale kosztów teraźniejszych nie znam, bo tamtą zakładałam 4 lata temu, a tutaj są bezpłatnie :-D ale polecam, polecam, nie ma większej wygody (przynajmniej jak dla mnie :-D )

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 mar 2009, 11:17

A mam pytanko czy ktoraś z was zakładała spiralę? Bo ja się zastanawiam. I nie wiecie jaki jest orientacyjny koszt?
ja będę zakładała, ale najpierw muszę dostać miesiączkę, co na razie nie nastąpi, bo karmię piersią. Na razie biorę pigułkę. Z ceną spirali, to zależy od jej jakości, ale żeby była dobra to tak około 500 zł no i założenie. A taką zwykła miedziana to poniżej 100 zł nawet

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 mar 2009, 11:31

to mogą nawet 3 miechy minąć, zanim ząb zejdzie
też o tym czytałam :ico_olaboga:

ja już pierwszą miesiączkę miałam na początku marca, jeśli chodzi o antykoncepcje, to ja dziś poproszę o tabletki, a jadę tak późno na wizytę, dlatego że zadzwoniłam dopiero miesiąc po urodzeniu, a ten gin ma tyle pacjentek, że tak długo trzeba było czekać a i jeszcze miał 2 tyg urlopu w lutym i dlatego

[ Dodano: 2009-03-26, 11:44 ]
a ja właśnie przebierałam synka zdjęłam pieluszkę a on zaczął kupkę robić, więc rożek osrany, biorę chusteczki do wytarcia, a os siku robi , no więc wycieram pupę, a tu znów kupka leci :ico_olaboga: , no to rożek i ubranko do prania :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

26 mar 2009, 12:51

najpierw muszę dostać miesiączkę
no własnie mi ginka powiedziała że to nieprawda. ja będę w czerwcu zakładała, bo od cc musi 3 m-ce minąć. spirala 600 i założenie 600. ale są inne tansze, ja muszę tą bo b obfite miesiączki miałam.

mi sie ledwo rosół udało wstawić, Oskar dziś na mnie ciągle wisi, jak go położę to płacze, a normalnie super sam sobie leży, usypia w kołysce. naprawde sie boje, że to znowu coś. za półtorej godz do lekarza...

Ziuta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2009, 21:38

26 mar 2009, 13:03

My się chwalimy, że jestemy po badaniu biorekrek i wszystko OK :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

26 mar 2009, 13:23

witam, u mnie dzis spokojnie, chłopaki grzeczni.
Za to wczoraj miałam w domu potom. Wstawiłam koło 10 pranie zamknęłam łazienkę i poszłam do kuchnie ale nie zauważyłam, że wąż jest wyciągnięty z odpływu. Jak weszłam o 12 do łazienki to :ico_olaboga: normalnie szok wody po kostki. Zbierałam godzinę. Dobrze że Filni i Igi spali bo tak to bym chyba 3 godziny sprzątała. Ciesze się tylko, że do sąsiadki nie przeleciało.
Ragazza555 z tym jeżdżeniem to ja tez tak miałam. prawo jazdy mam ze 12 lat a z 10 nie jeździłam ( od śmierci kuzyna) Zaczęłam jeździć pod koniec listopada jak mój mężuś nogę złamał. I to od razu na głęboką wodę. Bo się zima zaczeła ślisko było, ale wyjścia nie było no bo tak dziecko małe, mąż noga w gipsie, ja z brzuszkiem. Jak mus to mus. I od tamtej pory jeżdżę. :ico_haha_02:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 mar 2009, 13:24

synuś śpi, a ja buszuję w necie, teściowa przyjedzie ok 14, także zostanie z małym, my ok 15 jedziemy, także wrócimy pewnie po 20

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość