jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

07 wrz 2007, 17:08

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Juleczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
faktycznie czas popyla jak rakieta....szoooooooooooookkkkkk.....a ciekawa jestem ktora z nas najszybciej bedzie dzialac w sprawie rodzeństwa:) poki co to chyba nikt nie mysli ;) :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

07 wrz 2007, 18:23

Doris moj maly tez tak mial i dopiero dzisiaj zjadl troche zupki dzieci ponoc maja odruch wypychania z buzi tak jak sline i jesli ten odruch nie zaniknie to jest jescze za wczesnie na wprowadzanie stalego posilku

Mam pytanie do mam karmiacych piersia ile przykladowo sciagacie pokarmu z jednej piersi, bo ja dzisiaj sciagnelam 100 z jednej piersi po nocy jak piers juz bolala i cieklo a tak to sciagam mniej chyba 60 i maly nie dojada bo by ssal co godzine.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 wrz 2007, 18:30

A co do książeczki co Kamil trzyma w rączkach to ją uwielbia, no i kocha gazety, gniecieje i rwie barzo mu sie to spodobało. Nieraz jak nie uśnie wieczorem po kąpieli czytam mu bajeczki lub wieszyki, on wtedy również cos tam po swojemu opowiada.,

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 wrz 2007, 19:24

caro pisze:A swojemuR. za to że nazywa Ciebie mrukiem pacnij w łeb od nas :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: OK :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 wrz 2007, 20:43

Kolka tylko nie za mocno :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

07 wrz 2007, 20:45

IM,to zalezy z rana mam wiecej pokarmu, pod wieczor mniej, ok.80-120 z jednej piersi.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 wrz 2007, 23:31

bylam na szczepionce i Eryczek troszke zaplakal tylko ale zaraz zapomnial!!!

kasik ja szczepilam

a Eryczek po szczepionce dostal temperatury i trzymala Go do dzis wiec do lekarza poszlismy i niby mu niedolega dzis ale dostal cos na goraczke-szkoda mi Go bylo wczoraj-moja Bidulka :ico_placzek: :ico_placzek:

pozniej napisze wiecej jak poczytam

a krzeselko wkleje pozniej-kupilam chicco takie jakie chcialam!!!

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

08 wrz 2007, 01:38

Hej dziewczyny :-D
Nie mogę spać - sprzątam własnie :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij: Rano na uczelnię jadę na egzamin poprawkowy. Kurde nic nie umiem, ale mam nadzieję, że jakoś pójdzie, to jest test więc mozna zastosować technikę chybił-trafił :-D .
U nas ok, Krystek strasznie paluchy pcha do buzi, w dziąsełkach widzę już ząbki i pewnie niedługo się pojawią. W chodziku już mu się znudziło chodzić, woli być na rękach maly spryciarz i to koniecznie w pozycji pionowej. Wybaczcie, że na posty nie odp, ale o tej godzinie to myślenie mam wyłączone. Dobra zamykam. Pozdrawiam was serdecznie, zyczę miłego weekendu i pewnie pojawię się w poniedziałek. Pa pa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 wrz 2007, 08:04

Doris jak mała pluje nowymi pokarmami to może się wstrzymaj z nowościami!!!!!!

Agi ja to bym chciała, że mój synuś był na cycku, fajnie jest mieć swiadomość że daje się dziecku to co najlepsze!!!!!!!!
A te słoiczki sa naprawdę drogie, niby jeden kosztuje 2-3zł, ale w skali miesiąca wychodzi całkiem niezła sumka!!!!!!!! Ja wczoraj byłam na zakupach sloiczkowych na cały miesiąc, no i wyszło 180zł ( obiadki, soczki+ kaszki )!!!!!!!!!!!!!!!!

Hektorka fakt ten czas tak szybko leci, nie obejrzymy się a one już będą brykać na nogach!!!!!!!!!!
Oskarek też lubi gazety i wszystko co szeleści :-D

Jogo ja już miałam takie myśli o drugim dziecku, ale chyba się jeszcze wstrzymam :-D :-D

Mróweczka a gorączka minęla???????????

Kari szprzątasz o tej godzinie :ico_szoking: :ico_szoking: podziwiam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Trzymam kciuki za egzamin, daj znać jak poszło!!!!!!!!

A ja wczoraj zamówiłam krzesełko, kolor pomarańczowy

http://www.allegro.pl/item230030900_sup ... ocja_.html

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

08 wrz 2007, 10:08

caro, nie chcialam zeby ktos poczul sie dotkniety moim postem.Udalo mi sie, ale na poczatku, po narodzinach Majki naprawde nie wiedzialm jak dlugo bede karmila...pewne sytuacje niestety sa od nas niezalezne. :ico_sorki:
Krzeselko super, bardzo mi sie podoba.. w takich radosnych kolorach.
Kari,my tez trzymamy kciukasy!
Mróweczka, biedny Eryczek :ico_pocieszyciel: , mam nadzieje, ze juz dzsiaj jest lepiej.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości