Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 paź 2007, 11:23

Tutaj zdjęcia Helenki jak podnosi główkę - trochę niewyraźne, ale na razie tylko takie mam :-D

Obrazek

Obrazek


A tak Helenka leży na mamusi :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-22, 11:26 ]
asiula26 pisze:
Aniu kuruj mężusia


Asiu, mój mąż "chory" hihi :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2007, 11:39

Aniu pięknie Helenka główke podnosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

22 paź 2007, 12:06

cześć dziewczyny.Ostatio Chyba mojemu Tomkowi idą ząbki, bo stał się marudny i bardzo pcha łapki do buzi...Nie zabardzo chce jeść,. Powiedzcie czy też Wasze mauchy już zaczynają.Kurcze ostatnio to ja płakałam z Tomkiem z tej bezradności... bo widzę że go boli, a nie mogę mu pomóc.Ale już kupiłam żel na dziąsła i syropek Nurofen dla dzieci. taka znajoma mi poleciła Kurcze jakie to jest straszne jak wiem że coś Tomkowi jest a nie mogę mu pomóc!A mój Tomuń nie płacze nigdy bez powodu...Czytałam że ząbki pojawiają się ok 6 m-ca. ale w 3/4 też mogą, to jest sprawa indywidualna...Pozdrawiam

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2007, 12:14

Agniecha to mogą być ząbki bo dzieciaczki czerwcówek już ząbkują . Np. Oliver Lucy o ile pamiętam ma już 2 ząbki. A mojej Emi wychodzą obie dolne jedynki na raz, tylko czekam aż się przebiją. I też jest mega marudna, wyje, i nie chce spać w dzień, a w nocy budzi się częściej niż zwykle

[ Dodano: 2007-10-22, 12:17 ]
Madziorka super ta strona nasza-klasa. Nawet sie dopisałam do swojej klasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

22 paź 2007, 12:39

asiula26, a co robisz? żeby pomóc maluszkowi, bo ja daję częsciej cycka, jeżeli chce, zauważyłam że tylko przy lewym zasupia, więc jak jest ciężko to daję lewewgo, a super że już macie ząbki [czyt Wasze dzieciaczki].Ostatnio mi kuzynka właśnie z Angli przesłała tą strone <nasza klasa" Ale nie miałam za bardzo czasu jej przeglądać... ale może się zainteresuje...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 paź 2007, 13:37

agniecha772, ja na zabkowanie czasem daje paracetamol w syropku dla dzieci
ania1980, kurcze, czego ty od tej Heli chesz?? ona wyzej od Luski glowke podnosi (bo w Luske ostatnio len wlazl i jak ja na brzuchu klade to ona girki podnosi :-D a glowa lezy)

kurde poluje na angielskim ebayu na jakas fajna chuste, ale nie ma tam firmowek a tyle kobiet z dziecmi zamotanymi w UK widzialam ... :ico_noniewiem: to gdzie one je kupuja?? bo sobie wymslilam, ze w PL to na chuste nie mam kasiorki, ale na angielskim koncie leza pieniazki i transfer dam rade zrobic :-D :-D a tu jak na zlosc nic fajnego do kupienia, tylko te baby bag'i bleeee. ja chce normalna prostakoatna szmate.... bo od tej mojej samorobki to mnie czasem plecy bola, bo material nienajlepszy i slabo "pracuje"...

[ Dodano: 2007-10-22, 13:38 ]
a na innym forum wlasnie przeczytalam, ze jak matka w chuscie nosi dziecko to napewno z sekty jest :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 paź 2007, 13:56

Jasnie Pani :) pisze:[ Dodano: 2007-10-22, 13:38 ]
a na innym forum wlasnie przeczytalam, ze jak matka w chuscie nosi dziecko to napewno z sekty jest :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:



:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
:ico_smiechbig:

Główkę Helenka podnosi już jakiś czas :-) , a lekarka od rehabilitacji zdiagnozowała obniżone napięcie mięśniowe, bo Helenka i niej w gabinecie podciągana za rączki nie trzymała główki :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i ja dziecko z tego powodu 5 dni katowałam zbędnymi ćwiczeniami zmiast posłuchać swojej intuicji :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Dopiero jak Krzys wrócił na weekend do domciu to razem stwierdziliśmy, że koniec z tą profilaktyczną rehabilitacją :ico_zly: :ico_zly: Na szczepieniu zamiast mojego pediatry była inna - taka już starsza babeczka. No i powiedziała, żeby nie wymagać od 3-miesięcznego dziecka żeby podnosiło główkę jak dziecko półroczne. Poza tym dodała, że Helenka jest duża jak na swój "wiek" i dlatego na razie jej za ciężko. W zasadzie powiedziała to samo co p. Paweł Zawitkowski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Przyznam szczerze, że kamien spadł mi z serca jak Helenka zaczęła rwać sie do tego siadania i ciągnąć główkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tyle, że teraz pozycja horyzontalna już jej nie odpowiada :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Moja mama powiedziała, że szybko zacznie siedzieć (ja ponoć siedziałam jak miałam niecałe 5 miesięcy).

[ Dodano: 2007-10-22, 13:59 ]
A tak z innej beczki - w piątek byłam w pracy z wnioskami o wypoczynkowy i wychowawczy. Ten pierwszy zaczynam za niecałe 3 tygodnie.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2007, 15:28

Agniecha ja na ząbkowanie mam maść bobodent i daję też paracetamol w syropku, ale generalnie teraz to już nic nie pomaga. Emila właśnie po godzinie mega wycia zasnęła, na jak długo?????????? kto wię, może sie za 2 sekundy obódzi

[ Dodano: 2007-10-22, 15:47 ]
jak wysłałam posta to mała się obódziła :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale pomuldała cyca i śpi dalej, jak długo???????? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 paź 2007, 17:00

Hej dziewczyny
Co do ząbków moj strasznie sie slini :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale nie jest najgorzej samruje mu zabki zelem dla dzieci :ico_oczko:
Aniu brawo dla Helenki fajnie ze wszystko sie układa i jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czasami lepiej posłuchac swojej intuicji :ico_oczko:
Jaśnie Pani czego to ludzie nie wymysla :ico_olaboga: :ico_olaboga: ech :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 paź 2007, 18:57

hej dziewczyny
chcialam wam pokazac przyjaciolki z forum tik -taka :-)
po lewej KINGA (corka mamy_dominka z majowych mam) a po prawej znana wam skądinąd LAURUSIA :-))) dziś odbyło się nasze pierwsze spotkanie i dziewczyny od razu przypadły sobie do gustu ... hi hi hi

Obrazek

Obrazek

a to mała PUNKÓWA:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007, 19:57 przez avisek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość