Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

01 lip 2008, 12:43

teraz ja wklejam 'kilka' zdjeć z wakacji:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 lip 2008, 21:35

olala, fajne zdjęcia, super poprostu. Sliczną macie córunie

Małgosiu jak dzis sie czuje Wojtuś?
no i co u <Moniczki?

qunick, mam nadzieje że Ninusie juz lepiej

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 lip 2008, 09:06

lulu81, dziekuje kochana - Nina juz całkiem zdrowa.
olala, kapitalne zdjęcia! A na jednym jest park miniatur? Jak się w nim podobało Asi ?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 lip 2008, 09:28

Nina juz całkiem zdrowa
super :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 lip 2008, 10:00

OLALA no to widac po fotkach ze kochacie nature faktycznie hi hi-super fotki ;)
A my wczoraj znów do Nekli musieliśmy podjechac bo pan-rzeczoznawca z banku chcial obejrzec działke i dokumentacje,porobic zdjęcia bo to niezbędne do tego czy nam bank da tyle pieniedzy ile bysmy chcieli czy tylko tyle i nic wiecej na działeczke hi hi-oczywiscie musimy dostac tyle co cchemy bo w przeciwnym razie nasze plany sie skomplikują :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ale musimy byc dobrej mysli,wszystko sie wyjaśni w piątek ma byc decyzja kredytowa podobno ;)
A przy okazji zagadalismy z sąsiadem ktory sie buduje tam tylko nie tuz obok naszej działeczki hi hi jeszcze nie jest nasza no, tylko dwie dalej. Pytalismy o kanalize bo nie widzielismy nigdzie deszczówek ale nas uspokoił ze faktycznie kanalizacja juz jest w drodze bo on ma przeciez rury wyciągniete hi hi hi ;)
No i tez jest zauroczony miejscem tej działeczki bo za nami juz nigdy nic nie powstanie,te tereny zielone juz tak pozostaną bo tak w planach zagospodarowania jest wiec tylko domek z boku nas moze powstac z jednej i drugiej strony i to wszystko a od strony ogordu bedziemy mieli łąke zapłotem i pełno zieleni-drzew :)))))))) a za drzewami płynie mała rzeczka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mezowi sie to podoba najbardziej mi zreszta tez bo znalezlismy w sumie działke pod Poznaniem w takiej małej miejscowosci kolo Kostrzyna ale co z tego jak to wydzielone poprostu pole i domki powstają jak grzyby po deszczu ale wokól ciebie mozesz miec 4 sąsiadów no i domek na domku. A tu jednak mamy ten komfort ze tylko dwa domy mogą powstac a za naszym ogordkiem mąż juz planuje wykosic te zielska i zrobic boisko do grania w piłę z Kacpim hahahahaHAHAHAHA no i widzielismy ze juz tez ktos z tej zieleni korzysta tam bo dzieci maja postawione dwie bramki z drzewa i kopią piłę ale to tak fajnie wygląda te bramki własnoręcznie zrobione a dzieciaczki frajde maja ze ho ho ho.
Mam wielką nadzieje,ze chociaz z ta działką nam sie uda mimo niepowodzeń z pracą.
ZAPALENIE SPOJOWEK Amelcia od soboty jej strasznie zaczeły ropieć oczka. Najpier jedno a na drugi dzień drugie. Przemywałam cały czas rumiankiem,herbata i nawet takim świetlikiem homeopatycznym zakraplałam jej i nic. W koncu wczoraj podeszłam do lekarki a ona mowi ze jesli tyle dni nic nie pomaga to to jest ropne zapalenie spojewek ze pełno roznych dziwactw fruwa teraz w pwietrzu,deszczu nie ma i sporo dzieci to ma i przepisala antybiotyk w kropelkach,wczoraj jej zakropliłam dwa razy i dzis prawie ropki juz nie ma hi hi hi a ja bym sie zameczyla tym przemywaniem oczek bo Amelka tak sie drze nie pozwala sobie nic zrobic przy oczkach zreszta jak kazdy chyba ;),no ale spoko juz dzis ma niewiele tej ropki mamy zakraplac do 5 dni ale jesli ustąpią objawy szybciej to mozna przestac zakraplac.
WAKACJE Moi tescie zaoferowali sie ze szwagierka i zabierają nam Kacperka na 2 tygodnie nad morze jupiii to sie chłopak wyszaleje hi hi hi.
Tescie jadą teraz w piątek a szwagierka dojedzie za tydzien i za tydzien mi go zabiora i do dziadkow dowiozą. bedą tam pod namiotami w dzwirzynie. A my zobaczymy jaka bedzie ta decyzja banku i jak pomyslna to tez skoczymy sobie nad morze ale tak na 4 dni mysle z Amelcia,podjedziemy zobaczyc jak sie synuś sprawuje hahahahahaha i czy dziadkowie zyją i ich nie zamęczyl hi hi hi,no ale to sie okaze niedługo czy pojedziemy.
QUNICK Dobrze ze Ninka juz oki no i jak tam twoja praca?????
LULU a gdzie ty tak zabalowałas cio?????
MALGOSIU jak tam pepuszek Martusi???? Jak Wojtus sie ma????
PISALAM Z DOROTKA NASZANo pare dni temu pisałam z Dorotą na gg i biedulka jest juz chyba padnieta sesja egzaminacyjna daje jej popalic,zostały jej jeszcze dwa egzaminy a do tego Agate zaniedbuje i zle sie z tym czuje :(((. Maz i rodzinka jej pomagaja przy Agatce ale wiecie jak to jest ona musi sie uczyc a wolałaby z Agatka sie pobawic. ALE DORCIA jeszcze trszke dasz rade:)))))) jestesmy wszystkie z Tobą.
SPACEREK Nic ide sie szykowac z dziecmi na spacerek do parku z hustawkami dzisiaj[/b] No Ide z nimi bo piekna pogoda i trzeba korzystac bo jak bedzie padac to nie bede załowac ze siedzielismy w domku jak było pieknie hi hi hi.
ROZMOWA O PRACE Wczoraj tez byłam na tej rozmowie w sprawie pracy w kancelarii jako sekretarka. Kancelaria tez niedaleko od naszego mieszkanka i fajnie tam. Panie na wstepie powiedziały kogo szukaja wiec ich pierwsze zdanie rozmowy kwalifikacyjnej brzmiało:mam nadzieje,ze nie planuje pani dzieci w najblizszym czasie albo ze ma pani dzieci w miare odchowane?????
Hmmmm no tak teraz to juz chyba standard bedzie takie pytanie :(((( biedne jestesmy my kobietki. No ale akurat byłam w tyle dobrej sytuacji ze powiedzialam ze mam dwojke dzieci na to one ze nie widac po mnie hi hi hi a ja na to ze milo mi to słyszec hi hi, no i mowie ze mam dwojke dzieci w miarę odchowanych i do tego zaklepaną juz opiekunke wiec z tym problemu by nie bylo. Od razu im sie to spodobało i mowią ze zatrudniłyby mnie od ręki bo takiej osoby szukaja a nie prosto po szkole bo teraz wiele takich przychodzi a one wolą osobe juz z przejsciami jakby zyciowymi hi hi no i z odchowanymi dziecmi ewentualnie nie planujacymid zeci w najlizszych latach.
No ale mowia ze moga mi tylko zaoferowac 1200zł na ręke :((((( a to pewnie mi nie bedzie odpowiadac zwazajac na to ze opiekunke trzeba opłacic. No i miały racje kurcze wszystko ładnie pieknie praca blisko itd. ale nie za te pieniązki :(((( tak jakby dały mi 1500zł to spoko na opiekunke by bylo i jeszcze zostalo na atea taK TO NIC Z TEGO.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

02 lip 2008, 11:23

Hejjj

aga, katelajdka, magdzinka, luluś: dzięki za Gratulacje!!!

fotki wakacyjne: dziewczyny no rewelacja!!Widać że dzieciaczki się super bawiły, takie szczęśliwe mają buźki :-D :ico_haha_01: :-D

katelajdka: pytasz o płeć maluszka.. no cóż co Bóg da to będzie wielka, ogromna radość, byleby zdrowiutkie było i donoszone, jakby był chłopczyk to super bo parka, ale dwie księżniczki to też by była rewelacja!!

Małgorzatka: u lekarza jeszce nie byłam bo w tym tyg. nie mam jak bo mój w pracy w tych godzinach do babka przyjmuje a nie zwolnią go więc w przyszłym tygodniu jakoś to dopasujemy!!

ellepati: jak Borysek???

Dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków :ico_haha_02: :-) :ico_haha_02:

My wczoraj byliśmy na strzeżonym kąpielisku, było nawet fajnie, tylko mała na początku bała się wejsć do wody pewnie dlatego że była chłodna, potem się przekonała i już wyjść nie chciała, zjeżdżała ze ślizgawki do wody itp.
A w piątek w nocy jedziemy sobie na 2-3 dni nad morze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To dopiero będzie dla Milki mega piaskownica :ico_oczko:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

02 lip 2008, 13:03

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: Dzisiaj mam święto więc stawaiam wszystkim torcik i kawunie!!! :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
:ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Od rana nie miałam prądu i nie mogłam podłczyć komputera. Wrociliśmy do domku i wreszcie czuję większy spokój psychiczny, bo u rodziców to dzieci wszystkem o otwierały, wyciągały, właziły na schody i ogólnie cały czas musiałam być przy nich. Borysek ma się dobrze i mam nadziję, że szybko się zagoi, a szwy i tak będzie miał na 2 tygodnie tak więćc 15 idę na sklejkę i szwy i już jestem zapisana na 9 :) Rodzice już będą na miejscu nie będę musiała z Cezarym kombinować. Do tego mój brat wczoraj poleciał na wakacje i pożyczył mi autko, tak więc teraz mamy dwa brumbrumy i możemy jeździć gdzie chcemy :(

Kajunia CUdownie , że sobie jedziecie! Ja też bym chętnie wyskoczyła, ale teraz robimy izolację fundamentów i musimy być na miejscu.

karolas Mam nadzieję, że z tą działeczką wszytsko się super uda i będę mogła przyjeżdżać w odwiedziny heh pod namiot :):)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 lip 2008, 18:18

ellepati, dużo szczęścia z okazji urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kajunia super, że wyjeżdżacie nad morze :ico_brawa_01: ale ci zazdroszczę bo dopiero co wróciłam a już znów chciałabym wyjechać. Joasia uwielbiała gołymi stópkami biegać po plaży i do morza wchodzić :ico_brawa_01:
twoja córcia też na pewno będzie zachwycona no i ty sobie odpoczniesz :ico_oczko:

praca za mną już 2 dzień ufffff narazie nie wiem o co chodzi, zakres obowiązków na całą stronę dostałam :ico_szoking: trochę więc się narazie nudzę a jak już coś zrobiłam z rozliczeń to źle :ico_noniewiem: jutro będzie jeszcze gorzej bo idę do jakichś merytorystów i będę chciała zrozumieć co do mnie mówią hihihi

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 lip 2008, 21:15

Hejka

Karolas trzymam kciuki zeby udało się załatwić kredyt taki jak chcecie
Pytasz gdzie zaszalałam, byłam na weselu dwa dni :-)

Dzisiaj Filu ugryzła pszczoła, albo to osa, nie rozruźniam ich. Tylko widzę że jakiegoś robala wziął do rączki , biegiem do niego, ale było już za pożno, zdążyła go ugryżć w paluszek. żądło było na wierszchu, odrazu usuniełam. ale biedulka jeszcze długo płakał bo nie wiedział co się stało a paluszek bolał i był wspuchnięty

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

02 lip 2008, 21:33

Witajcie wieczorkiem :ico_haha_02:

Obrazek

ellepati, Magdzinka: ja też się bardzo cieszę mimo że na tak króciutko - to zawsze jakaś odskocznia, świeże powietrze, fale, słońce, mewy... ach..
Wyjazd wyszedł całkiem spontanicznie ale my lubimy czasem takie zwariowane, szybkie decyzje :ico_haha_02:
Tylko jak zwykle pewnie wezmę tonę niepotrzebnych rzeczy hihih :ico_oczko:

lulu: biedny Filka że też ta wstrętna osa musiała go ugryźć :ico_zly: Mam nadzieję że synek już o wszystkim zapomniał :-)

Magdzinka: powodzenia jutro przy bojowym zadaniu w pracy :ico_haha_01:

Kurcze teraz latem trzeba uważać na te żyjątka co mogą dziabnąć czy ukąsić, ja to mam szczęście do bąków - raz usiadłam na jednego i mnie ugryzł... wiecie gdzie.. a raz na wakacjach wpił mi się w kostkę od nogi - ból był niemiłosierny (rwanie, pieczenie, "rozsadzanie") potem opuchnięta noga przez parę dobrych dni..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość