Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 14:42

Prawda? najbardziej faceci sie zmienili u mnie niektórych nie poznałam :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

26 lut 2009, 14:53

Jak chcesz to zapraszam, możesz mnie znaleźć pod Anita Ignatowicz Bytów

[ Dodano: 2009-02-26, 13:55 ]
Mam tam między innymi pare zdjęć z sesji zdjęciowej z naszego ślubu i pare zdjęć 2 tygodnie po ślubie

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 17:23

UUps zjadłam obiad i usnełam :)

Znalazłam Cie - wysłałam Ci zaproszenie :-D

[ Dodano: 2009-02-26, 16:24 ]
Ale macie piekne zdjęcia :ico_szoking: :-D

[ Dodano: 2009-02-26, 16:46 ]
eeehh aż sie wzruszyłam , gdzie taką sesje zrobiliście? :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 lut 2009, 18:36

witam Mamusie :-D
brawo mam co czytac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: choc za barzdo nie powinnam ze wzgledu na te oczy :ico_olaboga:
bylam dzisiaj u gina z Lena wszytko ok a cisnienia jak na ciezarna to wcale nei takie wysokie :-D
a wylew ( groznie brzmi ) nie taki grozny tylko denerwujacy :ico_zly: :ico_zly:

co do kosmetykow to ja zamierzam uzywac nivea siostra uzywala i byla zadowolona ,

a jesli chodzi o wage to ja tez juz mam 14 na plusie :ico_zly:

a jesli chodzi o seksowny wyglad to jak ja moge dla meza sie zrobic na bustwo jak ja nwet na jego lasce jestem jesli chodzi o golenie sie :ico_zly: bo mam taki brzuch ze sama tego nie zrobie :ico_zly: :ico_zly: no chyba ze z lusterkiem ale to bardzo nie wygodnie jest :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

26 lut 2009, 18:58

Dora tą sesję zrobiliśmy 2 tyg po ślubie nad jeziorem niedaleko naszej miejscwoći. Trochę poszaleliśmy, jako pierwsi z naszej miejscowości zdecydowaliśmy się w stroju ślubnym skoczyć do wody, super było. Warto. Mamy jeszcze z tej sesji płytkę bo wszystko było nagrywane na kamerę wiec mamy pamiątkę.

Adka to mamy tyle samo na plusie. Co do golenia to jeszcze w tym tyg zrobiłam to sama, ale już następnym razem mąż też będzie musiał mi pomóc. :-)

Zaraz uciekam bo umówiliśmy się ze znajomymi że ich odwiedzimy i obejrzymy u nich mecz.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 20:25

Adka - no tak mój mi skarpetki ubiera bo mi ciężko :-D ale gole sie jeszcze do lusterka :-D
Nic sie nie marwt juz niedługo i wskoczymy w sexowną bielizne :ico_oczko:

Taa - mój misiek przyszedł z pracy zjadł obiadek lody i napalił sie na mecz i ...usnął spi biedaczysko i nie wiem czy go budzic , o której ten mecz? tak mu zależało ze chyba go obudze :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 lut 2009, 21:51

ja juz musze przystosowac z ubraniami dla Lenki mam juz baaaaardzo duzo :-D teraz musze jescze kupic pieluchy i kosmetyki , ni i troche piluch tetrowych , i to bedzie wszystko :-D dosc trzeba oszczedzac :-D :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 21:58

Oszczędzanie, codziennie sobie zapisuje w notesie na stronie z wydatkami oszczedzac i średnio mi to wychodzi, Tomek płaci kredyt , rachunki paliwo itd a ja robie zakupy ale na kedzenie i lekarza leki badania i wyprawke idzie mi kupa kasy :ico_olaboga:

Kiedys jadłam co papadło tanio bo dbałam o figure a teraz gotuje obiadki pysznosci i idzie na to dużo pieniędzy.

Bede miała płatne macierzyńskie i wezme za becikowe i urlopy ale myslałam ze odłoze z wypłat kupe kasy jak siedze w domu a tu lipa. Mam nadzieje że jak urodze odpadną mi wydatki za gina 130 , badania, leki to wtedy odłoze cos kasy :-)

[ Dodano: 2009-02-26, 21:01 ]
No bo w sumie jak sie dziecko piersią karmi to sie na nie duzo nie wydaje ( nie licząc pieluszek :-D które idą na tony podobno) , ubranek mam zapas na pół roku chyba albo lepiej :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

26 lut 2009, 22:20

ja bym bardzo chciala posiadac umiejetnosc oszczedzania ale niestety nie potrafie :ico_placzek: ide do sklepu i poprostu kupuje nie sa to jakies drogie rzeczy ale nie potrzebne :ico_puknij: np dzisja bylam w biedronce i kupilam pudelko sliczne naprawde ale po cholere mi te pudelko to nie wiem :ico_puknij: :ico_puknij: no i 30 w plecy, moglabym takich przykladow tysiace podac
no nic dzidzia bedzie to sila rzeczy sie naucze :ico_sorki: :ico_sorki:
No bo w sumie jak sie dziecko piersią karmi to sie na nie duzo nie wydaje
niby tak ale musiasz kupic kosmetyki , chusteczki soki :ico_olaboga: i tak sie wydaje ze sie mniej kasy wydaje

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

26 lut 2009, 22:33

hej
taa to trzymam kciuki za wyniki
Dora za 35 tc :ico_tort:
Adka no z tym goleniem to ciężko.Ja dzisiaj miałam już spory problem.Kurcze ty masz mnóstwo ubranek a ja nie mam prawie wcale :ico_olaboga:
ja po wizycie.Miłoszek ma się dobrze waży 2kg :ico_brawa_01: rozwarcia żadnego nie ma już nie wiem co w tym szpitalu sobie lekarz ubzdurał.Ginek wziął mi wymaz i zobaczymy co z tą bakterią.Mam nadzieję ze poszła sobie w świat.Na wszelki wypadek przepisał mi globulki.Dobra zmykam do wanny i spać.dobranoc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość