Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 kwie 2010, 22:18

wiola85, całe szczęśie się goi, trafiliśmy na dobrą maść :-) i pomaga, po za tym często smaruje Jasiowi buzie kremem, właściwie taką bazą nawilżającą i widać pierwsze efekty..

Wiesz, co do wyjazdu P to ja sie ciesze.. bo będe mieć spokój.. Nie powiem mój mąż jest dobry, szczery, uczciwy, kocham go, ale działa mi na nerwy ostatnio, jakoś nie możemy się porozumieć.. ma pretensje, że ja cały czas siedze w domu czyt, kuchni i nie mam czasu, bo jak nie gotuje to sprzątam i tak w koło, ale przecież ktoś to musi robić, naczynia po obiedzie same się nie zmyją, podłogi też nie.. A on ma pretensje, że nie wychodze z Jasiem na spacer, nie może biedny pojąć, że nie mam kiedy, tym bardziej, że puki co jest w domu...

Więc tak sobie myśle, że taka rozłąka dobrze nam zrobi.. oboje będziemy tęsknić i będziemy mieli czas żeby pewne sprawy przemyśleć.. A kasa swoją drogą.. musimy w końcu wyjść na prostą :-)

Byłam dzisiaj u kosmetyczki, zrobiłam sobie henne i manicure już na wesele, co prawda, będziemy krótko, bo do 11-12, bo P koło 12-13 w niedziele wyjeżdza, ale na wejście trzeba wyglądać :-)

Lece spać, Jasiek ostatnimi czasy wstaje koło 6 z minutami i pierwsze co to leci do mnie( spie z brzegu) i czohra mnie za włosy :-) za to śpi mi 2 x 2-3 h w dzień i cała noc :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

23 kwie 2010, 12:14

Cześć dziewczyny dawno mnie nie było, oj nie wyrabiam, ogólnie ciężki tydzień był i już błagam mamę by przyjechała do mnie na majówkę. Oj dziewczyny Iza tak się przyzwyczaiła do mojej mamy, że płacz płaczem i baba i baba, nie śpi mi, nie wiem czy to od zębów czy przez ten wyjazd mamy. Ogólnie chodzę padnięta, wymęczona, a M wraca z budowy po 18. Pogoda pod psem i nawet nie ma jak wyjść, choć chciałam Izę trochę oderwać i byłyśmy na działece u teściów i wczoraj na placu zabaw, ale ona wraca do domu i biegnie szukać baby, jak idzie spać to lata i płacze i krzyczy, ciężko jest. M wyjeżdza na majówkę i tak bym była sama, mam nadzięję że uda się mamie przyjechać bo ogłupieję. Wróciły dni samotności z Izą, oj chciałabym mieć mamę przy sobie, czas zupełnie inaczej płynie.
A wesele się udało i miałam być krótko a wybawiłam się że ho ho.
Troche was doczytałam
aniuCo to jest AZS? a Jak katar? Ja bym chciała by M częściej był w domu, smutno tak. Najlepiej to jak pracuje i wraca o 16, wtedy i się nacieszysz i zatęsknisz i tak nie wnerwia :-D . M ma w wtorek następną rozmowę, zobaczymy co mu zaproponują.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 kwie 2010, 16:42

mama Izuni, atopowe zapalenie skóry wygląda to tak.. http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Zdj%C4%99cia całe szczęście juz udało się nam troche zaleczyc, ale jak znam życie, to niedługo znów się pojawi..

A ja chcę mieć troche samotności, świętego spokoju, więc myśle że taka rozłąka dobrze nam zrobi..

Lece sprzatać, bi=uziole!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 kwie 2010, 20:58

#ania#, poczytaj o DICOFLORze. od kiedy niunio go dostaje "kaszka" na plecach zniknela. a mial ja bardzo dlugo juz, do tej pory plecki go swedza ale plecki sa czysciutkie. Ja mam azs wiec oby jednak okazalo sie ze to nie to.
Dicoflor kupuje sie bez recepty i nasza doktorka powiedziala zeby go podawac przez okolo 2 miesiace bo wtedy jest efekt. efekt byl szybko ale jeszcze mu podaje. No i sama zaczelam brac silniejsza dawke bo moze i mi pomoze. Zapytaj lekarza o to i poczytaj o tym.

u nas OK.
Olis od kilku dni je.... hmmm..... a wlasciwie nie je prawie nic. :ico_olaboga: zeby mu wychodza trzonowe. niby juz wyszly ale moze tak go boli ze nie chce jesc.... nie wiem :ico_noniewiem: no i bywa marudny... bardzo marudny.

ide na rozmowe o prace w pon. TRZYMAJCIE KCIUKI prosze!!! :ico_sorki: juz tak chcialalbym pracowac!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 kwie 2010, 22:12

betka, poczytam na pewno, Jasiek na razie dostał Alertec odczulająco, calcium i kremy cuti baza krem głęboko nawiilżający i cutivae (mam nadzieje, że dobrze napisałam) maść, efekt jakiś jest, chociaż smaruje mu dopiero 3 dobe tymi specyfikami, ale na pewno ma nawilżona skóre, wiec dobre i to, a efekt myśle, ze będzie gdzieś po 2 tygodniach, tak jak poprzednio..

A za rozmowe kwalifikacyjną trzymam nie tyllko kciuki, ale i wszystkie palce :-) Daj znać jak poszło, koniecznie !!!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 kwie 2010, 22:46

#ania#, aniu uwierz mi ze przy azs masci to wlasciwie tylko lagodza swedzenie i moze ciut pomagaja. na swoim przykladzie wiem ze pomagaja glownie leki doustne, jeszcze lepsze sterydy, a najlepsze sterydy dozylnie. Ale to juz ekstramalne zmiany na skorze. Ale smarowac trezba glownie tlustymi masciami. szczegolnie robionymi na recepte. Sa one witaminowe, z cholesterolem, na lakobazie... najwazniejsze zeby nie sie nie poddawac. Aniu i mozee warto tez wybrac sie do dermatologa bo moze to byc poprostu jakas choroba a nie azs. Nasi lekarze ida zazwyczaj na latwizne i chca zeby tylko pacjent poszedl. A do alergologa nie ma sensu chyba bo i tak testow ani niczego takiego nie zrobi bo nie dadza efektow. zreszta sama zadecydujesz. ALE PAMIETAJ ZE JESLI TO AZS TO JEST TO OKROPNE I SWEEEEEEEEEEEEEEEEDZI JAK <pip>... OBY NIE!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 kwie 2010, 20:39

Czesc dziewczynki :-)

betka, fanie ze zajrzałąs :-D no praca ci sie trafiła, super chwal sie co bedziesz porabiac? a no i jeszcze chciała bym zobaczyc nowego Olika bo pewnie strasznie sie zmienił plisssss :-)

#ania#, oj oj tez słyszałam ze azs to swinstwo, ale nic konkretnego na ten temat nie wiem :ico_noniewiem:

mama Izuni, oj przykro ze z ta mama tak wyszło, malutka teskni pewnie bo sie przyzwyczaiła, ja wiem to po nas bo moj Filip tez za babcia głupi, my mu sie znudzilismy a za baba to ciagle krzyczy :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

25 kwie 2010, 22:52

hej laski
powiedzcie mi ile wasze maluszki ważą??
mój jedyne 10.300
i sie tak martwie, bo mi bardzo mało jadł, al jak zaczełam mu podawac syrop na alergie to apetyt mu wrócił
dziś ładnie pojadł to i dwie kupki byly
ale ogolnie to on chudzinka jest...


moj maz w przyszlym miesiacu ma urodziny trzydzieste i tak mysle co mu kupic, i przebolalam nad kosztownym przezentem i wlasnie go zamowilam
tv lcd led... taki jak chcial, no a mnie czeka rok splacania...
:ico_oczko:
i tak sie zastanawiam czy zrobic mu imprezke niespodzianke :)
nigdy takowej nie bylo, to musi byc frajda...takie szykowanie knucie itd...
no ale to sie jeszcze zobaczy. bo znajac mojego K to juz pewnie od sylwestra kumplom wspominal ze bedzie 30 do opicia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no nic
jajniki mnie bola zwijam sie do wyra, mam kilka babskich filmow do ogladnięcia...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:57 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 kwie 2010, 08:08

poccoyo, nasz ma 11 kg, może 11,200 i gdzieś z 83-84 cm, ale powiem Ci tak na weselu rozmawiała z kuzynką i ich syn skończy w sierpniu 4 lata i waży 12 kg, więc on to dopiweo jest chudzinka..

TV fajny prezent, chociaż my już taki mamy, więc u nas odpada.. Ja jupiłam P na rocznice srebrny łańcuszek z krzyżykiem, złoty mu kupie jak wyjdziemy troche na prostą z kasą.. Ale i tak był zadowolony z prezentu :-)

wiolaja też nic konkretnego nie wiem na ten temat, nie miałam kiedy poczytać..

My pierwszy dzień sami.. Jasiek całkiem dobrze to znosi, myśle że się jeszcze nie zorientował, że P nie ma, pewnie myśli sobie, że gdzieś pojechał i zaraz wróci..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

26 kwie 2010, 09:47

Aniu, wiesz, dzieci nie maja poczucia czas, Jasiu moze sobie przypomniec o tym ze taty nie ma, po tym jak pryzjdzie moment gdzie cos wspólnie robili...
oby nie było tragicznie...

david mało je...
3 lub 4 butelki mleka po 210ml
obiad
herbatniki
banan lub jablko
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:57 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość