Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 sie 2007, 14:27

Malgosia okres sie moze spoznic przez bardzo dlugi czas, kumpela po porodzie i karmila najpierw a potem przestala i nie miala poltoraroku okresu :ico_szoking: ale wszystko bylo ok, wiec nic sie nie martw, a jak cos to rob test i glos nowiny!! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 sie 2007, 17:10

karolas, Iwona77, Qunick Ale macie super zdjęcia z wakacji!! Malusia po prostu mnie powaliła w tym pontoniku!! Jaka panniczka, a do tego ten śliczny kapelutek!! Karolas, świetnie razem wszyscy wyglądacie!! I nie mów nic o jakiejśtam oponce, kobieto masz taką super figurkę ze szok!! A jakie cycuszki, hihihi:)) :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Patryczek jest prze słodziutki!! Iwona bardzo jest do Ciebie podobny, taką ma delikatną buźkę! Drobinka!
Małgorzatka no, ciekawa jestem co to bedzie.... Chyba jeszcze chciałabyś sobie odpocząć po pierwszej ciąży, co?? JA nie wyobrażam sobie w ogóle na razie drugiego dziecka. I tak mam mnustwo pracy przy jednym. Ostatnio to nawet myślę że jeden Bartolinek mi wystarczy. A w przyszłości to bedzie jeszcze ciężej niż teraz bo nie dość że już dwójka dzieci to jeszcze bedę pracować. Teraz to przynajmniej mam ten luksus że nie muszę godzić domu z pracą, a w ciąży to też nie pracowałam.
MAgdzinka biedulko, mam nadzieje że szybko wyleczysz sobie tego zęba!! Może psuje Ci się od środka i nic nie widac na zewnątrz. Mnie często tak się psuły zęby. I niewiadomo czemy mi sie łamały niby zdrowe zęby. A tu od środka były ubytki...
Iza no i jak tam teraz u Was w domu? Jak Oskar? Uspokoił się czy ciągle jest napoięta atmosfera w domu??

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

11 sie 2007, 17:59

Magdzinka mnie też w nocy bolały dziś zęby. Kurcze muszę się wybrać do dentysty tylko nie mam pojęcia jak to zrobić bo Kuba nie może zostać z kimś dłużej niż 15 min sam bezemnie bo wpada w tak wielką histerię że traci nawet oddech. Mówię wam jak mam coś do załatwienia to wszędzie muszę chodzić z Kubolinkiem, ale do dentysty nie wyobrażam sobie z nim pójść... :ico_olaboga:

Małgosiu rób test kobieto i pisz co wychodzi! Chociaż tak jak pisze karolas to być może nie miałaś jeszcze okresu a to co myślałaś że to okres to były jeszcze plamienia bo 4 miesiące to duuuuużo :ico_szoking: Ja np jeszcze nie miałam @ choć właśnie zdażały mi się jeszcze plamienia po połogu i już myślałam że to to ale to przez ziarniaka który mi się zrobił no ale ginekolog mi go tam ładnie usunął i było ok.

[ Dodano: 2007-08-11, 17:59 ]
qunick wielkie dzięki za linka przyda się na bank :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 sie 2007, 18:25

Iza czy ja też mogłabym prosić o tą książkę kucharską, please!!!! Mój adres : katenka@wp.pl

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

11 sie 2007, 19:28

MAgdzinka- oj, oj - ja tez niedawno miałam ból zęba więc wiem co to znaczy. Jestem już po 3 wizycie u denctysty - z 1 zębem !!!!!! - i mam przyjść jeszcze raz. Na szczęście nie trzeba było wyrywać - leczę go kanałowo.

Małgorzatka- pisz szybko jak wyniki testu !!!!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 sie 2007, 21:17

magdzinka jej mam nadzieje ze szybko nadejdzie poniedziałek i juz wiecej zabek nie będzie bolał
Małgosia daj znac jak bedziesz cos wiedziec

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 sie 2007, 21:19

Dziewczyny W ciąży mogę być bo prezerwatywa nam pękła :ico_noniewiem: Co do okresu to ja już sama nie wiem. Może Karolas ma racje, że nie miałam okresu w każdym razie krwawiłam ostatni raz w kwietniu i to przez 2 tygodnie i to intensywnie ale po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych tak, że nie wiem czy to był okres czy nie. W każdym razie w poniedziałek ide na badanie krwi ale wcześniej zrobię sobie test. Ja się w ciąży nie czuje ale kto to wie, bo po porodzie to wszystko się przestawia.
Co ja bym zrobiła gdybym w ciąże teraz zaszła :ico_szoking: Kurcze bardzo się zaczynam martwić a w szczególności po tym jak moja mam coś takiego palła ...a najlepsze sie to, że moja mama nic nie wie, że mi się okres spóźnia, nic nie wspominałam i nie wiem czy to przypadek czy coś serio widać ... :ico_szoking: Nie jestem gotowa na drugie dziecko na razie, ale jakby coś to będę kochać silnio tak jak Wojtusia ...ale bez płaczu i histerii się nie obejdzie jak coś- mam nadzieje, że nie będę musiała płakać ....bo po cichu licze, że to jednak fałszywy alarm...

Dam wam znać w poniedziałek ...

PS. Ile kosztuje badanie krwi na wykrycie ciąży i ile się czeka??

Matko Boska, oby to nie była ciąża!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-08-11, 21:23 ]
Dodam, że tablety odstawiłam w czwartek a zaczęłam krwawić w niedziele ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 sie 2007, 21:30

Mąż mi przywiózł spacerówkę trójkołową... Fajna lekka aczkolwiek uzywana ale w bardzo dobrym stannie...I nie wiem czy sprzedać czy potrzymać trochę niech Nina nim pojeździ?
To baby Welt model chyba toronto

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 sie 2007, 21:34

hekkate no to z Daniela niezly glodo,orek, chociaz fakt ze cycek to nie butelka.

Malgorzatka kurcze dziewczyno rob test i pisz co Ci wyszlo. oby bylo po Twojej mysli

Qunick milo ze wam sie wakacje udaly. super fotki

kurcze lutowki ja tez mam maly problem. biore minipigulke (cerazette) juz 6 tydzien z czego 5 tygodni plemie, mniej niz na okres, ale kurde pigulka miala pomoc a poki co to z sexiku nici. miala ktoras z was cos podobnego?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 sie 2007, 21:40

kelly Ja miałam i to właśnie z tego powodu odstawiłam :ico_szoking: i potem też zaczęłam krwawić po tym tabletkach Cerezette. Silnie krwawiłam podczas brania potem uspokoiło sie i po odstawieniu w czwartek zaczęłam krwawić w niedziele. Dlatego sądzę, że to okres dostałam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość