Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

09 kwie 2009, 21:02

witajcie kochane ja dopiero teraz bo przed świętami jest co robić a tak to cały dzionek na dworze siedzimy z Antkiem to na spacerek do lasu to na zakupy i tak nam dzinek zleciał :-D
Jejku własnie dziwie się ze Antek na brzuchu spi :ico_noniewiem: sam sie przekręcił .Dzisiaj prawie po tygodniu jedzenia tylko mleka z cyca mały zjadł warzywka a wieczorem całą kaszke :ico_szoking: coś mu sie odmieniło .Wiec zaczynamy podawać warzywka na nowo :ico_brawa_01:
Kurde chyba skoncze karmic tym cycem wreszcie ale powiem Wam ze nie umiem sie zdecydowac ze koniec :D
tak to będzie naprawde trudna decyzja ja jeszcze nie koncze chce tak długo jak dam rade ale jak małemu wyjdą górne zeby to moge zwontpić i przestac :ico_olaboga: no zobaczymy ile wytrzymam . A co do czosnku to ja i tak jem nie zeby codziennie i duze ilości ale zdarza się ze dopraiwam coś czosnkiem Antek sie nie skarzy i nic mu nie ma :ico_haha_01:
mój kochany Jarek jedzie jutro kupić kolejny motor wiec będziemy miec ich już 5 :ico_puknij: :ico_puknij: i to same zabytkowe no masakra jakaś ale Jarek twierdzi ze jak Antek dorośnie to te będą bardzo drogie wiec dostanie za nie kupe kasy a on je kupuje za małą kase :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W pierwszy dzień świą idziemy do teściowej :ico_zly: :ico_zly: ciekawe co się bęzie dziać :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i czego się dowiemy :ico_zly:

[ Dodano: 2009-04-09, 22:06 ]
a i jeszcze coś
Na dobry humorek opowieść zdesperowanej żony:

"Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, ze wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, ze mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaż pijana w cztery nonono, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha.Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. Och, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O nonono!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać..."
serdecznie pozdrawiam

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 kwie 2009, 22:17

Wiola no na serio 90 lat to cos...jezu kupa czasu 90 lat...tez bym chciala tyle przezyc :ico_sorki:
slonko z tymi motorami to Jarek ma w sumie racje :) iwestuje dla synka :ico_brawa_01:
moje dziecko spi i to juz cale 1,5h :ico_szoking: i nadal cisza :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-04-09, 22:21 ]
Na dobry humorek opowieść zdesperowanej żony:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja leje :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobre dobre

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 kwie 2009, 11:59

slonko2008, zajefffajne :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Ale sie usmiałam jak głupia :ico_haha_01:

Dziewczynki nie bede sie rozbrajac na drobne, wiec orazu zycze Wam wszystkim Zdrowych i Spokojnych Swiat, :-D

No i oczywiscie mokrego Dyngusa :-D

Mnie moze to ominie bo wybywamy na wycieczke do Wisły :-D pierwsza taka wyprawa z małym ciekawe jak bedzie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 kwie 2009, 12:11

Wioladzieki za zyczenia :-)

KA ROWNIEZ MOJE KOCHANE DZIEWCZYNKI CHCIALABYM WAM ZYCZYC ZDROWYCH SPOKOJNYCH I OCZYWISCIE RADOSMYCH SWIAT :-D
SMACZNEGO JAJECZNA NO I ZEBY ZEBY NA JEDEN DZIEN PRZESTALY WYCHODZIC :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2009, 07:29

Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosfera była miła,
a zajączek uśmiechnięty,
przyniósł wreszcie te prezenty.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 kwie 2009, 13:36

KOCHANE DZIEWCZYNKI!!ZYCZYMY WAM CUDOWNYCH ,SPOKOJNYCH,PELNYCH MILOSCI SWIAT! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 kwie 2009, 14:09

Kochane Kobitki i Bejbiki!!!!
Dużo radości i miłości z okazji Świąt!!!! :ico_prezent:

co do cyca, to ja mam zamiar ciagnąc tak długo, jak sie da :-D jak bedzie gryzł, to są i na to sposoby, trzeba byc tylko stanowczym :-) nie wyobrażam sobie odstawienia Ala, straszny z niego cycoholik...no i nie oszukujmy się-to spora wygoda :-D
W każdym bądzź razie pierwszy zakręt za nami-karmiłam przez pierwsze 6 miesięcy :064: nastepne postanowienie-do roku :ico_oczko:
Alowi nie smakował sam ziemniak, więc najpierw zapodałam z marchewka, potem pietruszka a dziś z jabłkiem. I wcina ostro :-D
Przy okazji polecam deser-laski z UK znaja pewnie ciasteczka Liga (?!), ale pewnie mogą byc herbatniki zwykłe....no więc rozpuszczamy ciasteczko w niewielkiej ilosci wody i dodajemy zmiksowane jabłko, lub inny owoc. Al wcina az mu sie uszki trzęsą!!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 kwie 2009, 14:23

WITAJCIE KOCHANE!!!

ŻYCZĘ WAM WESOLUTKICH ,ZROWIUTKICH ,SPOKOJNIUTKICH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA Buzialki dla was i naszych wszystkich dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 kwie 2009, 20:42

Cześć kochane my byliśmy u Teściówki w Poznaniu a ta neta nie ma :ico_placzek:
Ale juz jestesmy u mojej mamy :ico_sorki: :ico_brawa_01:
W Poznaniu istny szał dziecko normalnie to by naqm chyba pożarli a ona jest taka roztrzepana ze balam sie malego jej zostawiac :ico_noniewiem: poszlismy z Piotrem do kina wybralismy specjalnie póżny seans by malego jeszcze polozyc spac wiec powiem wam ze jak takie dwa glupki prawie bieglismy do domu gdy film się skończył :ico_puknij: a Kacperek sobie dalej smacznie spał :ico_sorki:
Dziś piekłam sernik i nonono nie udal sie :ico_placzek: zapomnialam wsypac kaszy manny i wyszedl zbyt mokry..


Kochane żeycze Wam i naszym dzięciątkom spokojnych i pełnych miłości świąt bo to najważniejsze
całujemy Was :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 kwie 2009, 21:40

ale pusto pewnie wszystkie pieka i pichca :-D
Zirca ja tez do roku na bank :ico_sorki: chyba ze nie wiem cos sie wydazy i Igol cyca odmowi-ale to boardzo malo prawdopodobna bo AL to cycoholik a Igusia to cycusiowa panieka :-)
zreszta ja jej potrzebuje tak samo jak ona mnie :-)
martwie sie bo Iga juz tydzien ne chce nic jesc tylko cyca :ico_noniewiem:
no nie bede jej wmyszac jak wyje bop sie boje ze sie wogole zniecheci :ico_placzek:
nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: tak ladnie jadla :ico_noniewiem:
Adia kurde ze tez bylas w Poznaniu a mnie nie bylo :ico_zly:
ale mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy :-D
My jutro grilujemy znajomi sie zwalaja :ico_olaboga: wice bede miala troche na glowie jeszcze Marcin nie skosil dzis trawy :ico_zly: pewnie jutro ja bede musiala :ico_zly:
lece robic zapiekane jajka :-D
aaa jak bylam z Iga u swieconki to nie zauwazylam jak chwycila zajaczka czkoladowegoz a uszy i szla z mim przez caly kosciol bo oczywiscie nie chciala puscic zacisnala usta i nie bylo mowy zebym zajaca uratowala :ico_nienie:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość