Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 mar 2009, 08:29

witam z ranka :-)
u nas nocka suuuper.pierwszy raz Dawid poszedl spac po kapieli o 20.no ale obudzil sie za godzinke. ja go biore na raczki a tu taaaaki bek ze szok i zasnal znowu.pewnie go brzuszek bolal bo od razu po jedzonku nie odbeknal wiec myslalam ze sie pewnie nie nalykal powietrza i go polozylam a tu prosze...
moj wczoraj zrobil zielona kupke i kurde juz sie zaczelam martwic dlaczego, skoro caly czas je to samo...ale juz we wtorek idziemy do pediatry wiec spoko.
martwie sie wogole bo jak spi to strasznie charczy.nie moge mu wyciagnac gruszka tych glutkow.musze kupic chyba ten aspirator...mam nadzieje ze to nie to ze jest chory, bo we wtorek mamay tez szczepienia :ico_sorki: :ico_sorki:

gaga22 pisze:uff jak to dobrze, że ja mam wąż na stałe zamontowany

ja tez, ale wiem co to jest bo moja mama ma zalozonego na wanne. bywalo czasami ze czlowiek zapomnial go zalozyc i byl potop delikatnie mowiac :ico_haha_01:
ananke pisze:a sałatkę polecam, dobra szczególnie na przesilenia

uuu jeszcze nie jadlam zadnej salatki z ugotowanych buraczkow... i tak sobie mysle ze w najblizszym czasie jak bede u tesciow to sobie wezme buraczkow i zrobie ta salatke bo mnie zaciekawila...
ananke pisze:pochwalę się, że Alek zaczął patrzeć często na swoje rączki i w końcu zauważa zabawki na pałąku czy karuzelce
gaga22 pisze:j maly juz byl taki bardziej kontaktowy :ico_sorki:
gaga22 pisze:zdjęcie z piątku - gadał godzinę z zabawkami aż zasnął

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatris60 pisze:wróciliśmy od pani dr, wygląda na to że ok wszystko

donatka26 pisze:po wizycie u gina wszystko jest w porządku

super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gaga22 pisze:poszłam na aerobik,

tez bym bardzo chciala sie zapisac, ale niestety sama jestem praktycznie w domu z malym wiec nawet nie mam za bardzo jak sie wyrwac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-27, 07:37 ]
dzisiaj mam y rocznice slubu pol roku hihihi :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 mar 2009, 09:16

Witam :-)
u nas nocka ok, tak jak zawsze :-)

jedwabna pisze:dzisiaj mam y rocznice slubu pol roku hihihi :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wszystkiego najlepszego

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 mar 2009, 09:30

witaam u nas noc takze jak zawsze 1:30, 3:30 i 5:30i koniec spania


mala na cycu a my zaraz zbieramy sie do ortopedy mam nadzieje ze biodra ok bo juz dawno sciagnelam jej pieluche


musze pojechac obraczke pomniekjjszyc bo jednak zaciasna nic nie schodze z wagi :ico_zly: a na dodatek mam jednak okres bo dzwonilam do ginka to czuje sie 2 razy taka jak jestem, wizyte mam 11.04

no i po drodze moze malej wdzionko do chrztu kupie

[ Dodano: 2009-03-27, 08:34 ]
a zapomnialam ze moja małamimo asymetrii to obraca sie już z boku na boczek glowe trzyma wysoko i na dodatek te podnoszenie glowy i tulowia z nogami to oznaki szybkiego chodzenia powiedzial rehabilant ze nie bylo czym sie martwic! :-D a ja dzisiaj do niej mówię powiedz "mama" a ta "ma" hahahhahaa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 mar 2009, 09:40

wita, u nas nocka spokojna ale teraz mała cos marudna..dzis mamy zamier pojechac do kolezanki na ploteczki..objadek jakis szybk musze wymyslic..pewnie makaron z serem pewnie bedzie

[ Dodano: 2009-03-27, 08:53 ]
milutka204 pisze:a zapomnialam ze moja małamimo asymetrii to obraca sie już z boku na boczek glowe trzyma wysoko i na dodatek te podnoszenie glowy i tulowia z nogami to oznaki szybkiego chodzenia powiedzial rehabilant ze nie bylo czym sie martwic!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

niestety moja niunia sie nie obraca a głowka prawie cały czas na lewo, mam nadzieje ze rehabilitacja pomoze- tylko na ta z nfz miesiac trzba czekac na konsultacje a nie widomo ile pozniej na rehabitacje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-27, 08:54 ]
jedwabna pisze:dzisiaj mam y rocznice slubu pol roku hihihi :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wszystkiego naj :-D :-D :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 mar 2009, 11:44

U nas noc jak zwykle dobrze i jak zwykle ostatnio mały od rana marudzi. Teraz chwilowo zabawił się na macie, zobaczymy ile wytrzyma.

jedwabna pisze:dzisiaj mam y rocznice slubu pol roku hihihi :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no to najlepszego :-)

milutka204 pisze:a zapomnialam ze moja małamimo asymetrii to obraca sie już z boku na boczek glowe trzyma wysoko i na dodatek te podnoszenie glowy i tulowia z nogami to oznaki szybkiego chodzenia powiedzial rehabilant ze nie bylo czym sie martwic!
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale kurcze Bartek ma tak samo - podnosi jednocześnie głowę i nogi, a ja raczej wolałabym żeby za szybko nie zaczął chodzić, bo jak dziecko szybko zaczyna to częściej się przewraca. Lepiej jak ma tak 10-11 miesięcy, wtedy od razu chodzi stabilniej.
A poza tym jak Bartka trzymam na rękach opartego pleckami o mnie, tow tej pozycji od dwóch dni też podnosi głowę.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 mar 2009, 12:30

hejka
Dzisiaj pospałysmy z małą aż do 9.30 :ico_szoking:

Wczorajsza wyprawa do pracy udała sie znakomicie. Teraz jeżdzą same niskopodłogowe autobusy więc bez problemu sie do nich wjeżdza wózkiem. I nie było też dużo ludzi w autobusie. :-)
W pracy wszyscy nas miło przywitali. :ico_haha_01:
A jest też nowa księgowa która teraz musi wszystko po tym wcześniejszym księgowym (strasznym palancie) poprawiać i m.in. dostała pismo z ZUS-u dotyczące moich składek i musi wszystko na nowo wyliczyć za cały tamten rok bo księgowy oczywiście to skopał.

A dziwiłam się też dlaczego dostałam taką małą wypłate za luty i okazało się że księgowy zle wyliczył i ona przeliczy mi dobrze i dośle wyrównanie.

Dzwoniłam dzisiaj potwierdzić termin na badanie słuchui i okazało sie ze jesteśmy umówione na 9 a nie na 8 a na dodatek to szpital umówił mi syna :ico_olaboga:

jedwabna, :ico_brawa_01: Najlepszego :-D :ico_brawa_01: :ico_prezent:

A i dzisiaj moja mama idzie na operację i będzie ok 3 miesiące unieruchomiona tak wiec będe miec pod opieką 2 dzieciaczków

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 mar 2009, 12:34

ja zaraz jadę do miasta na zakupy, deszcz pada także na spacer nie pójdziemy

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

27 mar 2009, 13:24

Mój Mały od dwóch czy trzech dni ma wydzieline w nosku. cały czas ją wyciągam a ona ciągle gdzieś tam siedzi. wkrapiam sól fizjologiczna, ale to nic nie daje.. raz nawet z krwią wyszło. Mały często przez to charczy a czasem trudno Jemu oddech zlapać... do lekarza idziemy dopiero w środę i nie wiem co do tego czasu mogę zrobić ;((

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 mar 2009, 15:08

niktusia pisze:Mój Mały od dwóch czy trzech dni ma wydzieline w nosku. cały czas ją wyciągam a ona ciągle gdzieś tam siedzi. wkrapiam sól fizjologiczna, ale to nic nie daje.. raz nawet z krwią wyszło. Mały często przez to charczy a czasem trudno Jemu oddech zlapać... do lekarza idziemy dopiero w środę i nie wiem co do tego czasu mogę zrobić ;((
ja bym poszła do lekarza od razu, bo u takiego maleństwa katar bardzo szybko może pójść na oskrzela albo uszy.

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

27 mar 2009, 15:58

idziemy do lekarza, zobaczymy co nam powie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość