beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 lip 2011, 16:45

nina0226,
A co do gapienia się to zauważyłam, że mężczyźni patrzą się i uśmiechają... nie raz nawet słyszę komentarze, że ładnie wyglądam. A baby to są takie wstrętne, że szok. Lapią się bezczelnie coś plotkują sobie do ucha, w kolejce żadna nie przepuści. Nie wiem czemu kobiety są takie wredne, przecież większość sama kiedyś była w ciąży lub będzie
zgadzam się! Facet zawsze jakos spojrzy dyskretnie, jakos tak miło...a baba - no mówie Wam na mnie to się tak gapia, że wczoraj odwróciłam się do takiej jedej co spod byka patrzyła i zaraz coś gadała do drugiej, że to jest brzuszek ciązowy. I spytałam czy niegdy nie widziała.... Poważnie... babolony to takie wredne! :ico_zly:
zirafka,
a i tak jak sobie tu gadamy to zawsze próbuje sobie was wyobrazić jak wyglądacie i w sumie do każdej z was mam wyobrażenie jak wyglądacie...
no to dawaj moja droga, jak ja według Ciebie wygladam?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 lip 2011, 18:09

u lekarza spoko..pani bardzo konkretnie zbadala moje dziecko, wszystko jest ok, wazy 3300 g, mam nie dokarmiac, nie dopajac, cieszyc sie tym ze karmie piersia :-) a to normalne ze dziecko chce byc przy mamusi jak najczesciej - to moje karmienie co godz- bo przy niej sie czuje najbardziej bezpieczne i jej potrzebuje..o..takie podejscie.. :-)
zapomnialam zapytac o te krwiaczki na bialku oczka, ale one ponoc dlugo sie goja, ale same schodza :ico_noniewiem: poczekam jeszcze az polozna przyjdzie i zapytam czy isc jeszcze raz do pediatry czy moge zaczekac do szczepienia :ico_noniewiem:

a jesli chodzi o obgadywanie to baby sa na prawde duzo gorsze od facetow, ale czy wam nie zdarzylo sie zadnej obgadac?nie wierze ze nie spojrzycie krytycznym okiem na jakas jak idziecie droga :ico_noniewiem: :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 lip 2011, 18:16

ladybird23,
ale czy wam nie zdarzylo sie zadnej obgadac?nie wierze ze nie spojrzycie krytycznym okiem na jakas jak idziecie droga :ico_noniewiem: :ico_oczko:
no musze Cie zawieść i powiem, że tak perfidnie jak mi sie to zdarza, jeszcze nigdy na przyszłą mauśke nie spojrzałam spod byka i nie odprowadzałam jej "honorowo" wzrokiem. Jeżeli patrze, to wierz mi, że robie to na tyle dyskretnie, że żadna nie musi mi zwaracac uwagi jak kretynce :-D :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 lip 2011, 19:49

Jeżeli patrze, to wierz mi, że robie to na tyle dyskretnie, że żadna nie musi mi zwaracac uwagi jak kretynce

to dokładnie jak ja... nie patrzę sie na "hama" na kogoś ... dzisiaj taka jedna to tak sie na mnie patrzyła, ze az ja tez sie na nią patrzyłam i czekałam az to ona pierwsza odwróciu wzrok bo to juz była przesada... stała na chodniku i na żywca na mnie!!!
Beti no wiec tak wydaje mi się, ze jesteś brunetką o sredniej długości włosach prostych związanych w kucyk, wzrost coś koło 172 cm ot i tak sobie Ciebie wyobrażam. A no i masz spory brzuszek :ico_oczko: :-D :ico_ciezarowka:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 lip 2011, 19:52

no musze Cie zawieść i powiem, że tak perfidnie jak mi sie to zdarza, jeszcze nigdy na przyszłą mauśke nie spojrzałam spod byka i nie odprowadzałam jej "honorowo" wzrokiem. Jeżeli patrze, to wierz mi, że robie to na tyle dyskretnie, że żadna nie musi mi zwaracac uwagi jak kretynce
dokładnie. Komentować to każdy na pewno komentował, ale można to robić grzecznie i dyskretnie, a nie po chamsku. Zresztą mężczyźni są o wiele bardziej uprzejmi, np przepuszczają w kolejce, a baby to nigdy tylko się same pchają byle pierwszą być. Ja taka nie jestem. Jak widziałam (widzę) matkę z dzieckiem lub w ciąży kobietę to zawsze ją puszczam przodem...

[ Dodano: 18-07-2011, 19:53 ]
zirafko a jak sobie mnie wyobrażasz heh? :-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 lip 2011, 20:30

zirafka
Beti no wiec tak wydaje mi się, ze jesteś brunetką o sredniej długości włosach prostych związanych w kucyk, wzrost coś koło 172 cm ot i tak sobie Ciebie wyobrażam. A no i masz spory brzuszek :ico_oczko: :-D :ico_ciezarowka:
:-D :-D haha ale jaja, no więc zgadzaja się dwie rzeczy: średniej długości włosy, związane do tyłu w kucyk. No i tym wzrostem to bym sie baaardzo zadowoliła :-D
Wyobrax sobie, że ja jestem sredniego wzrostu, szczupła blondynką!
aaaa no i mam spory brzuszek - to fakt hahah :ico_brawa_01:

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

19 lip 2011, 09:17

hej dziewczyny, sluchajcie czy ktoras z was w 35 tyg miala silne bole plecow? kurde caly dzien strasznie pobolewaja mnie plecy, tepy bol, troche sie boje kurcze

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

19 lip 2011, 09:22

martuśka,
czy ktoras z was w 35 tyg miala silne bole plecow?
nie wiem czy dokładnie był to 35 tydz. ale jasne że miałam i to jakie, był tydzien ze wyudzałam się ze spania! I teraz od kilku dni też mnie plecki pobolewają. Przyjmuje to jako normalke szczerze mówiąc, a dlaczego tak się martwisz - powiązane jest to u Ciebie z jakimiś skurczami?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 lip 2011, 09:37

że ja jestem sredniego wzrostu, szczupła blondynką
ha no to juz Cię inaczej widzę :-D
A wogóle to cześć. Kurczę dzisiaj prawie cała noc nie przespana , dopiero padlam gdzieś koło 4 i spałam jak suseł do 8 razem z tym moim Kubusiem no i siedzimy w domu bez obiadu i musz ecos myslec i kombinować, bo plan byl inny... miał iśc do żłobka i tam miał zjeśc a ja bym się zadowoliła fasolka szparagową, no i jeszcze trochę innych planów miałam.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 lip 2011, 09:47

witam
no z tym obgadywaniem to ja pisze tak ogolnie, akurat nie myslalam o kobietach w ciazy, bo co to do obgadywania, kazda kobieta w ciazy wyglada super, chyba ze ma peta w buzi :ico_noniewiem: - bez brazy tych co pala- ja mam przed oczami taki obraz obrzydzajacy :ico_wstydzioch:

a u nas dzis nocka fajna..beti masz racje ze wypracowany schemat kladzenia spac sie sprawdza..ja stosowalam u Mili dlugo, dlugo, kapiel, mleczko w bujawce, polozenie do lozeczka i dziecko samo zasypialo, tak samo chce z kalinka postepowac, wczoraj kapiel byla o 19 i dziecko budzilo sie moze z 4 razy na piciu, ale ogolnie spala, ze ja moglam spokojnie zmruzyc oko :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość