Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lis 2011, 19:34

a u mnie masakra dzis - brzuch mnie boli jak na okres o strasznie mnie dzis czysci :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dobrze,ze dzidzius juz coraz czesciej puka do mnie,to jestem o niego spokojna :ico_olaboga: Ale ogolnie czuje sie fatalnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

04 lis 2011, 19:57

dziękuję za wszystkie odp o wychowawczym :-) rozjaśniło mi się trochę w głowie :ico_oczko:
ja już nie mogę doczekać się aż synuś zacznie dawać znać co dziennie o sobie.. już powoli zaczyna, przynajmniej tak mi się wydaje :-)
ja brzuch smaruję 2 razy dziennie, rano zwykłym kremem z avonu na rozstępy, wieczorem po kąpieli oliwką.. i jak na razie ani jednego nie ma :-D ale jestem pewna że wyjdą i to pewnie od razu całą gromadą- w genach to mam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 lis 2011, 20:03

Ja też dziś jakoś sie nie bardzo czuję :( kilka razy mnie pociągneło i zrobiło mi się niedobrze :ico_olaboga: :ico_zly:
ja już nie mogę doczekać się aż synuś zacznie dawać znać co dziennie o sobie.. już powoli zaczyna, przynajmniej tak mi się wydaje
no właśnie ja też bo moja mała to tak raz rano mi da znać kilka razy wieczorem i sie stresuję :ico_wstydzioch: chciałabym już tak dużo czuć bo kocham to uczucie :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 lis 2011, 20:06

a ja brzusio smaruje zwyklym bardzo dobrym balsamem natluszczajaco-nawilzajacym i staram sie nie przesuszac skory dlugimi kapielami czy prysznicami. ale ja po 2 juz ciazach i ani jednego rozstepa wiec moze i teraz mnie ominie? :ico_sorki: Zeby nie bylo zbyt wesolo to mam duzy cellulit :ico_oczko:

Rybka, skad to rozwolnienie? Zjedz jagod suszonych albo ryz z ugotowana marchewka moze cie troszke "przytka"....

Brodzikowa, i ja dzis mam nerwa na mojego slubnego :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Taki zlosliwy jakis jest , wszystko naprzekor jak rozkapryszony bachor jakis :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: mam ochote mu dowalic doslownie :ico_zly:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

04 lis 2011, 20:13

hehe widze ze dzisiaj mega nerwowke mamy na naszych chlopow. Moj tez mnie wpienił, az przeklnełam do niego. Czasem zachowuje sie jak dziecko.. nawet gorzej az wstyd mi za niego.. poza tym dzisiaj miałam mega leniwy dzien bo kolejna noc w ogole nie spałam.. wstałam pozno i nie mialam siły gotowac obiadu, ani zakupow. Przyjechał do domu i mowie, ze trzeba isc na zakupy on na to :"cały dzien w domu siedzisz i nawet sie nie ruszylas na zakupy" szkoda tylko ze jak on ma wolne to siedzi przy kompie cały dzien... :ico_zly:


Poza tym Mama dzwoniła i powiedziała, ze moj chrzestny zmarł dziś w szpitalu ;( załamka ;(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lis 2011, 20:22

i to pewnie od razu całą gromadą- w genach to mam :ico_placzek:
- e tam,nie martw sie na zapas :ico_oczko:
chciałabym już tak dużo czuć bo kocham to uczucie :ico_wstydzioch: :ico_sorki:
- ja tez :-D
Rybka, skad to rozwolnienie?
- no wlasnie nie wiem,ale od tego mysle tez te bole brzucha jak na okres,to takie skurcze wrecz ale no-spy brac nie chce :ico_olaboga:

A z ryzem masz racje,zaraz sobie ugotuje,nawet ochoty dostalam :ico_obiadek:
"cały dzien w domu siedzisz i nawet sie nie ruszylas na zakupy"
- co za dziad :ico_noniewiem:

Moj maz tez kiedys mial takie wstawki ale jak sie tu przeprowadzilismy,musialam poszukac pracy jakiejkolwiek,wiec on zalatwil mi prace w wojsku u siebie i pracowalismy na zmiane,dzien,noc i dwa dni wolne i wymienialismy sie tak,zeby zawsze ktos byl z synkiem w domu i jak tak z nim posiedzial caly dzien i musial zrobic obiad,zakupy i ogarnac dom,to juz przestal twierdzic,ze jak ktos w domu siedzi,to ma mase wolnego czasu i nic nie robi :ico_oczko:

[ Dodano: 04-11-2011, 19:23 ]
Poza tym Mama dzwoniła i powiedziała, ze moj chrzestny zmarł dziś w szpitalu ;( załamka ;(
- oj,wspolczuje :ico_pocieszyciel:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

04 lis 2011, 20:25

Evelka-przykro mi z powodu Wujka;(
Brodzikowa-ojj tak Dziewczynki maja fochy i marudza ciagle... :-D

Evelka-foto w suwaczku najprosciej wkleic przez strone http://imageshack.us/i wkleić link:WIDGE CODE i juz....oczywiscie pozniej jeszcze sie usuwa pewne linki ale to juz sama zobaczysz;)
nie działa mi ta stronka.. jakis error wyskakuje.. :(

[ Dodano: 04-11-2011, 19:27 ]
Rybka, ale wiesz moj to jedynak.. niestety... jak sie z nim poznałam miał 20 lat, mama mu prała w rekach skarpetki i robiła kanapki do pracy i wychodziła z jego psem! ja ogolnie nie rozumiem tego..

wkurzył mnie dzisiaj.. teraz oczywiscie siedzi przy kompie i gra w te głupie gry :ico_zly:
chyba nidgy nie dorosnie..

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 lis 2011, 20:31

evvelka napisał/a:
"cały dzien w domu siedzisz i nawet sie nie ruszylas na zakupy"
- co za dziad :ico_noniewiem:
Wiecie co, az wstyd pisac ale poniewaz taka zla jestem na niego wiec napisze. 2 dni temu bylismy w hipermarkecie i zlapal mnie skurczyk, i ja wtedy czuje ze mi sie tak bardzo ciezko w podbrzuszu robi i cisnie od razu na siku. I tak troszke dyszac szlam do regalow z proszkami do prania a ten za mna i mowi (uwaga cytuje):
"Chodzisz jakbys miala kolek w doopie"... no czujecie?????????????????????? on mowil ze to mialo byc smieszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poczulam sie okroponie, lzy mi polecialy miedzy tymi regalami i sie do dziada nie odzywalam caly wieczor!!!!!!!! Ale jak sie ma 2 dzieci to trudno trzymac cisze dlugo wiec jakos zaczelismy gadac w koncu... ale te slowa do konca zycia zapamietam, bo strasznie mnie zabolaly... Swinia....

[ Dodano: 04-11-2011, 19:33 ]
wkurzył mnie dzisiaj.. teraz oczywiscie siedzi przy kompie i gra w te głupie gry :ico_zly:
chyba nidgy nie dorosnie..
moj tez ten typ... wieczne kuzwa dziecko.....

Rybka , super z ta praca! Wlasnie facet powinien poczuc na wlasnej skorze jak to jest "tylko" siedziec w domu.....

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

04 lis 2011, 20:36

Wiecie co, az wstyd pisac ale poniewaz taka zla jestem na niego wiec napisze. 2 dni temu bylismy w hipermarkecie i zlapal mnie skurczyk, i ja wtedy czuje ze mi sie tak bardzo ciezko w podbrzuszu robi i cisnie od razu na siku. I tak troszke dyszac szlam do regalow z proszkami do prania a ten za mna i mowi (uwaga cytuje):
"Chodzisz jakbys miala kolek w doopie"... no czujecie?????????????????????? on mowil ze to mialo byc smieszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poczulam sie okroponie, lzy mi polecialy miedzy tymi regalami i sie do dziada nie odzywalam caly wieczor!!!!!!!! Ale jak sie ma 2 dzieci to trudno trzymac cisze dlugo wiec jakos zaczelismy gadac w koncu... ale te slowa do konca zycia zapamietam, bo strasznie mnie zabolaly... Swinia....
Te chlopy to czasem w ogole nie myśla! Chyba co jakis czas mozg im sie odłacza! Moj tez czasem palnie " jak ty wygladasz, troche Ci sie przytyło od kiedy jestesmy razem" dziwne zebym nie przytyła, Skoro wział mnie sobie jak miałam 16 lat! Baran jeden! a I teksty, ze po porodzie mam rok czasu zeby wrocic do formy ( w sensie wagi) bo on grubasa nie chce.. i to tez maja byc zarty! Kiedys nie wytrzymam i go rąbne w zęby!

[ Dodano: 04-11-2011, 19:40 ]
nagadałam sie i mi ulżyło :P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lis 2011, 21:11

teraz oczywiscie siedzi przy kompie i gra w te głupie gry :ico_zly:
- moj maz tez gra w gry online,ja tez :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
on mowil ze to mialo byc smieszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- no ma chlop wyczucie,nie ma co :ico_zly:
Rybka , super z ta praca!
- haa,wiem :ico_brawa_01: Bo pracowalismy tyle samo,w tych samych godzinach,ja co prawda siedzialam w cieplym - bo na biurze przepustek a on mial tez patrole do tego ale godzinowo tak samo i jak ja mialam wolne,to zawsze pranie,prasowanie i ogolnie czysto bylo,a jak on siedzial,to nie dawal rady ze wszystkim i jak tyko czasem o tym zapomina,to szybko mu przypominam,jak to bylo milo :ico_oczko:
bo on grubasa nie chce.
- moj tez czasem tak zartuje,ze jak bede wygladac jak np nasz znajoma,ktora wazy prawie 100 kg,to sie ze mna rozwiedzie,ale akurat wiem,ze to zarty,bo w sumie bral mnie jak wazylam 60 kg,a teraz do tej ciazy startowalam z 80 kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale i tak mnie kocha :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość