Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 paź 2007, 21:50

Kamilko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kupki i za basenik. Tomuś nurkował :ico_szoking: ho ho. Ja też już nie mogę się doczekać jak pójdziemy z Emilką na basen, ale czekam do kolejnej wizyty u pediatry żeby to z nim skonsultować

Avisek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super że udało wam sie spotkać z mamą_dominika a zjęcia rewelka. Ten irokez jest bomba
A ja byłam na angielskim i było super. Byłam zaskoc zona bo miało nie być zajęć z native spikerem a tu jednak zmiana i zajecia miałam z Irlandczykiem. Fajnie prowadził zajecia także super. W środę zajecia bedą z Polakiem
A teraz idę spać bo mam jutro pobódkę o 6 rano. Mam kilka spraw do załatwienia a jak załatwię je pozytywnie to się pochwalę
papatki

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 paź 2007, 21:58

Juli pisze:
A!Zapomniałabym o najwazniejszym!!!Skakalismywczoraj z radosci z Duzym po ogloszeniuwynikow.. Matko!!! KONIEC Z KACZOGRODEM! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi



Justynko obyś się nie rozczarowła tak jak większość Polaków.
Ale nie rozmawiajmy tutaj o polityce bo tu ma być odskocznia od rzeczywistości a mogłyby być sprzeczki. Bez sensu.

A co do ząbków to współczuję, bo u nas cisza. Ale im szybciej się zacznie tym szybciej się skończy. Trzymam kciuki z małe perełeczki Krzysia.

Dominika no właśnie się zastanawiałam czy allegro jakoś rekompensuje takie numery??? Bo to nie pierwszy raz a wiadomo, że większość ludzi czeka na ostatnią chwilę, żeby przebijać. :ico_zly: za to korzystają ci którzy za 2 zeta kupują jakiś ekstra ciuszki.

asiula26 pisze:ale czekam do kolejnej wizyty u pediatry żeby to z nim skonsultować


Asiulka nie ma za bardzo przeciwskazań do basenu. Tylko jakieś tam bardzo poważne wady rozwojowe. Także powodzenia.
Fajnie że ci się angielski spodobał. ja też planowałam lekcje, bo z biegiem lat mój angielski staje się coraz uboższy, ale wciąż nie moge się wybrac.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 paź 2007, 22:30

taki mi sie zamarzył wiazadelek, ale nie moge go w PL znalezc i wlasnie napisalam maila do uk, gdzie je maja, czy wysla do pl :ico_noniewiem: prawie 100 funtow by mnie to wyszlo, ale odzaluje, byle by go tylko miec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: SZAJBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 paź 2007, 22:46

jasnie pani - ladna.... co do allegro przesunel;i aukcje konczace sie dzis o jeden dzien - wlasnie udalo mi sie zalogowac

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

22 paź 2007, 22:55

-indigo- pisze:
Juli pisze:
A!Zapomniałabym o najwazniejszym!!!Skakalismywczoraj z radosci z Duzym po ogloszeniuwynikow.. Matko!!! KONIEC Z KACZOGRODEM! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi



Justynko obyś się nie rozczarowła tak jak większość Polaków.
Ale nie rozmawiajmy tutaj o polityce bo tu ma być odskocznia od rzeczywistości a mogłyby być sprzeczki. Bez sensu.

Ja tam na polityce wogóle się nie znam,ale wiem co mówi mój A, a jest bardzo mądtym facetem i patrzy na nasz kraj tak "patriotycznie" powiedział że za nic by nigdy nie wyjechał... za pieniądzem.czyta książki historyczne.I wkurza się na tych co mówią "piepszyć tradycje i historie, ważny jest postęp" mówi że bez tego bylibyśmy nikim...Troche go rozumiem, i my głosowaliśmy za "kaczorami! bo coś robili, troche ukrocili niekrórym łapki...I umieli się postawić a nie lizali dup wspaniałej Unii.

Ale dobra racja to jest forum o naszych maleństweach a nie o polityce!
Też mam żel na dziąsła babydent i smaruję wieczorem...podobnież żeby sprawdzić czy idą zęby, łyżeczką należy przejechać po dziąsłach i ooiwinno coś zastkać...
Kurcze a mnie przydałobt się iść gdzieś na zakupy, bo Tomek mi wyrósł ze :530: A muszę się czymś pochwalić, karmiłam z nakładkami, bo mam mało wystające brodawki, ale troche mi Tomek wyciągnął, i tak się zastanawiałam czy mam go oduczyć tych nakładek, bo nie chciał jeść bez...Dwa dni to trwało, i już je bez...Jaka to wygoda dla mnie, bez mycia, bez wyparzania, bez gubienia, bez pamiętania...Teraz wyciągam cycka i już... :530: :-) A Wy już dajecie zupki?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 paź 2007, 23:45

agniecha772, więc nasi mężowie mogą sobie politycznie rękę podać, ale jak już mówiłam nie chce tu poruszać takich tematów choc w nonono szczypie hihi...

A zupkę jarzynowa Gerbera jutro daje po raz pierwszy.

avisek, ty mi nie mów, że coś przesuwają na allegro bo ja akurat sie wbiłam w pierwsze minuty jak włączyli i kupę rzeczy wygrałam hehe. A rzuciłam sie jak wariatka jakaś aż do przedady.

Jasnie Pani :) pisze:prawie 100 funtow by mnie to wyszlo, ale odzaluje, byle by go tylko miec SZAJBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Przy tobie moje szalenstwa na allegro wymiekają :-D Widzę, że naprawdę cię wzięła ta chustomania :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 paź 2007, 00:39

Jasnie Pani ale Cie wzielo z ta chusta :ico_szoking:
Aniu :ico_brawa_01: dla Helenki,Oliver nie za bardzo chce sie podnosic i troszke sie martwie,ale jego chrzestny jest pediatra i powiedzial,ze wszystko ok,nie ma sie czym martwic ,wiec chyba nie bede sie zadreczac :ico_oczko: co do jedzonka powiedzial,ze nie musze dawac jabluszka ,moge poczekac do 6 mies ...on mowi,ze poczekalby do 5 ,ale jak mu dam teraz to tez sie nic nie stanie.....a z karmieniem piersia to najwazniejsze sa pierwsze 3 miesiace...ale on studiowal w berlinie i w stanach i tam nie robia takiego nacisku na karmienie piersia ....uwaza ,ze przeciez tyle kobiet nie moze i dzieci sa zdrowe i radosne ... :ico_brawa_01: a poza tym powiedzial,ze co do karmienia ,to co jakis czas zmieniaja koncepcje,wystarczy poczytac ksiazki na ten temat z przed kilku lat....po prostu wariacja hi hi a my sie bez sensu zadreczmy :-D a na czerwcowkach wszystkie dzieci zdrowe i fantastyczne,wiec tylko cieszyc sie trzeba :ico_brawa_01:

moje kochanie strasznie marudzi i dopiero zasnal bidulek,budzi sie z placzem :ico_placzek: to ja biegne do niego i tule i tak co jakis czas :ico_olaboga: i tylko ja go umiem uspokoic....T sie meczy,a ja sekunda i spokoj.... :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-23, 00:41 ]
ja tez sie nie znam na polityce...Avisek sliczne fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 09:02

lucy23 pisze:Jasnie Pani ale Cie wzielo z ta chusta

bo jakbym w Bristolu mieszkala to bym ja za 5o funtow miala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a ja nie glosowalam, bo w dowodzie jako miejsce zameldowania mam wpisane Wielka BRytania, wiec w konsulacie w Londynie powinnam glosowac. ale i tak bym nie poszla do wyborow, bo wyjezdzam, a niech sobie wybieraja ci co zostaja. tu i tak nie bedzie lepiej. druga Irlandia błahchcchcha oni w Irlandi nigdy chyba nie byli. Najpierw mentalnosc trzeba by bylo Polakom zmienic, to moze by gospodarka sie poprawila :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 paź 2007, 09:25

ciekawa jestem czy lucy i madziorka glosowaly

my oddalismy glos na PO - maz prowadzi dzialalnosc gospodarcza i program platformy bardzo nam odpowiadal... o poglady polityczne sie nie kloci laski, tylko o pogladach sie dyskutuje... ja nazwijmy to krotko nie moge patrzec na styl polityki jaka prowadzi PiS choc ich program nie jest najgorszy, ale pewne wzgledy przesadzily ... w obietnicach wyborczych zawsze jest troche obiecanek cacanek - cofnijcie sie 2 lata do tylu i przesledzcie co wprowadzil PiS z tego co obiecywal :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 paź 2007, 09:27

avisek pisze: w obietnicach wyborczych zawsze jest troche obiecanek cacanek - cofnijcie sie 2 lata do tylu i przesledzcie co wprowadzil PiS z tego co obiecywal

dokladnie ja na temat polityki nie dyskutuje kazdy ma swoje zdanie w glowie sobie uklada pewne rzeczy i tym sie kieruje :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-23, 09:28 ]
Brawa dla Tomusia za nurkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość