mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 mar 2008, 22:43

Hej widze że tu jakieś plany, co do dzieciaczków :-D Najpierw edulitka potem ela :ico_brawa_01: Brawo a co Marittko czyżbyś chciała jeszcze jedno, napewno dasz rade :ico_brawa_01: Oj moje małe śpią martynka choćby mniej kaszlała ale matyldzi zato z noska leci :ico_olaboga: Ale dzis się dała w końcu wykompać, na stojaco ale weszła do wanny :-) Kupiłam dziewczyną szampon z nivei zobaczymy może im pomoże :-) A mnie tak gardło boli że hej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 mar 2008, 22:59

Cześć laski

Padam na twarz po podróży mimo że niedługa

Eluś jpanda@poczta.fm

Spadam na kanape i oglądanie TV, lenistwa ciąg dalszy :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

26 mar 2008, 23:41

jutro was poczęstuję sernikiem bo dzis padam na buzie już.. :-D nie dam rady.

Dziewczynki chyba jednak wiosna gdzieś jest i boćki nie siedzą z założonymi skrzydłami :-D dzieciaczków nam przybędzie :ico_brawa_01: Kasiulka i Karolinka Gratulacje :ico_brawa_01:

Asiu leniuchuj ile się da...

Maziu zdrówka dla dziewczynek i dla Ciebie :-)

Edulitko a ja zdjęć Nikolci nie dostałam :ico_placzek: poproszę aaneta25@interia.pl

Jolu a zobaczysz nim pomyślisz już przyjdzie ocieplenie.

Miejmy nadzieję,że u Iwci tylko awaria komputera jest,albo brak środków na odpis smsa..poważnie zaczynam sie niepokoić :ico_olaboga: Iwciu daj znać...

zmykam spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 mar 2008, 09:40

ja pierwsza :ico_szoking:

Asiu, witaj we Wrocku :-D

U nas zimy ciąg dalszy...

Co do Iwci - to mogę uwierzyć w awarię kompa czy neta, ale nie wierzę, że nie mogła na semesa odpisać... Chyba, że numer zmieniła? Nie wiem...

[ Dodano: 2008-03-27, 08:42 ]
Wczoraj był u nas Krystianek 10 dni młodszy od JAsia, Jaś przy nim jeszcze taki dzidziuś... bo Krystian już dużo mówi, na pyatnie: ile jest czegoś tam... odpowiada zawsze: dwa :) taki jest bardzo kontaktowy... Jaś się wolniej rozwija, troszkę zazdroszczę :(

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 mar 2008, 10:37

Witam my już rozrabiamy od godzinki :-D Elus niemasz czego zazdrośćić jeszcze ci zdąży napyskować :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 mar 2008, 12:28

Maziu Ty mi zawsze humor poprawisz :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 mar 2008, 12:40

Do a co niema tak. Wcale to nieprawda że chłopcy mówią pózniej niż dziewczynki, to zalezy od dziecka. Jedni pózniej drudzy szybciej i tak się jednakowo to kończy, pyskowaniem :-D Wieżcie mi wiem cos o tym :ico_olaboga: Moja Martyna zawsze musi miec ostatnie słowo :ico_zly: właśnie zabrałam się do prasowania :ico_prasowanko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 mar 2008, 12:53

Hej.

Ja dotrzymuję słowa i dziś poczęstuję was moim wczorajszym serniczkiem.

Troszkę jeszcze zostało,więc proszę :-D

Obrazek

i kawka do tego (już nie mojej roboty,ale napewno smaczna)

Obrazek

a może zadzwonić do Iwci zamiast smsować..na smsa nie zawsze chce się odpisywać :-D

Elu Jaś rozwija się swoim tępem :ico_oczko: napewno nie za wolno :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 27 mar 2008, 12:56 przez aaneta25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 mar 2008, 12:54

Witajcie dziewczynki :ico_haha_01:

BARDZO dziękuję za gratulacje choć to jeszcze nie potwierdzona przez USG informacja :-D :-D :-D

KAROLA --- Tobie również gratuluję :ico_ciezarowka:

EDULITA --- a za Ciebie trzymam kciuki :ico_brawa_01: Piekna jesteś wiesz???? Normalnie mi wczoraj póła opadła jak oglądałam fotki :ico_szoking: :ico_haha_01: Dzięki.

ELU --- a powiedz ile ten wspaniały Krystainek ma zębów???? Na pewno nie więcej niż Jaś :ico_nienie: :-) Jeszcze raz chciałam Ci napisać że jestem pod wrażeniem Twojej spostrzegawczości, mam na myśli NK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A szamponik teraz używamy PENATENA, wcześniej Johnsona i też był git, nawet lepiej pachniał :ico_haha_01: Innych rzeczy tej firmy nie używam.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 mar 2008, 12:59

Anetko - no nei wiem, czy tak się nie chce na smsa odpisywać, skoro nie odpisała, to chyba ma powody, nie będę się narzucać telefonami, jak chcesz, dzwoń do Iwci

dzięki za te miłe słowa na uspokojenie ;)

Kasiulko, no nie wiem czy to dzięki mojej spostrzegawczości, czy raczej tego, że troszkę się czuję samotna i zbyt dużo siedzę w necie ;)
No i znów mnie podbudowałaś, bo Krystian faktycznie ma dużo mniej zębó niż Jaś ;)
Tylko w tym Jaś przoduje ;)
Ale i tak Go kocham nad życie i cierpliwie czekam na to co czas przyniesie :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość