Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

19 cze 2008, 18:47

Ale slicznie Majeczka bryka w wodzie! Ja juz sie nie moge doczekac - 7 lipca pierwsza wyprawa na basen :ico_brawa_01: Haneczka uwielbia kapiel w wannie, juz nie kapiemy jej nawet w wanience dla dzieci tylko w wannie bo bryka nogami i wariuje tak, ze potrzebuje wiecej miejsca.

Dzisiaj wazonko bylo - 6800.

Haneczka od paru dni gada ze swoimi zabawkami. Obudzila nas kiedys tym gadaniem chyba o 5 rano lezala i gadala do karuzeli - tak jakby probowala cos tam opowiedziec, ale zawstydza sie jak ktos podchodzi i milknie od razu. Ale swietnie opowiada, moznaby godzinami sluchac.

W ogole ciekawostka - jak zobaczyla mala dziewczynke to paszcza jej sie usmiechnela na maksa i zaczela sie glosno smiac, az piszczec. Normalnie na nic ani na nikogo tak nie reaguje jak na male dzieci! Skad ona wie ze to kolezanka do zabawy? :)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 cze 2008, 19:29

W ogole ciekawostka - jak zobaczyla mala dziewczynke to paszcza jej sie usmiechnela na maksa i zaczela sie glosno smiac, az piszczec. Normalnie na nic ani na nikogo tak nie reaguje jak na male dzieci! Skad ona wie ze to kolezanka do zabawy? :)
_________________
madre te nasze dzieciaczki Majka bardzo lubila ogladac sie w lustrach jak wchodzimy do windy to zaraz ma usmiech na buzince bo tam widzi sie w lustrze

cos mnie dziewczyny choroba lapie chyba przez klimatyzacje w samochodzie caly dzien chodze i kicham

[ Dodano: 2008-06-19, 19:35 ]
Mariola napisalam na gg do ciebie nie zapomnij o tym

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 cze 2008, 19:56

madre te nasze dzieciaczki Majka bardzo lubila ogladac sie w lustrach
no artur tez, albo jak sa inne dzieci to sie cieszy :ico_brawa_01:

a nam dzisiaj bardzo ten zabek dokucza, caly czas placze :ico_placzek: juz smarowalam dziaselka i nic, teraz panadol dostal i zobaczymy

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 cze 2008, 20:16

a nam dzisiaj bardzo ten zabek dokucza, caly czas placze juz smarowalam dziaselka i nic, teraz panadol dostal i zobaczymy
oj biedny Arturek

Majka jeszcze siedzi w krzeselku i krzyczy (czyta ksiazke) musze isc ja okapac

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 cze 2008, 20:23

cześć dziewczyny...

Kuba wyjechał dzisiaj do Rawicza-wraca w niedzielę :ico_olaboga: :ico_placzek:

Z tymi zębami... ciekawa jestem czy to się zatrzyma czy już teraz sobie wyrosną? Bo jeśli tak to chyba nie długo-dopiero co pisałam, że widać pod dziąsełkiem, a dzisiaj już nad jednym ząbkiem się taka szczelinka w dziąśle zrobiła :ico_noniewiem:
w każdym razie marudny dzisiaj był od tego, ale żel pomaga, na krótko wprawdzie, ale jednak...

W ogóle to podziwiam, że są takie dzieci, które płaczą tylko jak są głodne, albo śpiące... Gabriel jest raczej typem marudy :ico_oczko:

W ogóle to chciałam masę rzeczy napisać, ale już nic nie pamiętam :ico_puknij:

Gabcioch mi ostatnio daje trochę popalić i czytam po trochu, ale nie mam kiedy napisać i później już nie pamiętam co chciałam...

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

19 cze 2008, 21:50

hey laseczki! mężus przyjechał!!!! hurra

w sobote na wesele, a we wtorek do anglii. jak bede miec czas to Was poczytam i napisze a jak nie to dopiero jak bede w anglii jak mezus w pracy bedzie to skrobne cos!
pa pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 cze 2008, 21:59

marcia udanej zabawy

mialam wlasnie pisac juz dawno w sprawie becikowego bo ty pisalas ze nie dostaniesz bo maz w anglii pracuje a wiec jezeli nie dostalas to mozesz sie starac (z tego co pamietam to ty z slaska jestes) w Katowicach, wystarczy tylko ze jestes w polsce i wtedy obliczaja wedlug zagranicznych stawek nawet nie patrza na to czy dziecko sie urodzilo w polsce czy nie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 cze 2008, 08:20

Co to jeszcze nikt nic.

My dzisiaj wiercenie od szóstej i całkiem obudził się o siódmej i teraz znów śpi. Noc przez tego zęba była nie taka zła, niewiem może po panadolu przeszło obudził się o trzeciej tylko na jedzenie.

Marta no super że i Ty masz mężusia przy sobie :ico_brawa_01: no i zabawa się szykuje huczna :-D

Justyna mi też cały czas marudzi, długo w miejscu nie usiedzi więc wiem co czujesz, jakiś czas był tylko spokojnym bobaskiem :ico_haha_02:

Aha i przyjeżdża do mnie siostra na tydzień w lipcu bo z małym za daleko na dalsze wycieczki a chrześnica nie będzie w domu chociaż, może pojedziemy na Święty Krzyż tam jest muzeum, zawsze jakaś rozrywka.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 cze 2008, 08:40

Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę, bo muszę z Ulą poćwiczyć i dać jej jeść.
Dzisiaj mamy USG bioderek, zobaczymy czy jest lepiej i muszę zabrać ze starej przychodni papiery Uli i przenieść ją do nowej.
Zapraszam na :ico_kawa: i :ico_tort:
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 cze 2008, 09:19

Czesc

pinko dzieki za :ico_kawa: :ico_tort: przyda sie
ostatnio jakos spac nie moge zasypiam ok 1,2 w nocy za godzinke do mleka wstaje no i rano nie umie wstac dobrze ze jest mama bo przynajmniej moge sobie pospac do 9 a jak juz wstaje to taka polamana rece mi dretwieja i wogole jakos tak dziwnie

majka w nocy tez dziwnie spi wierci sie kreci a z mlekiem nie potrafi wytrzymac dluzej niz 5h wczoraj zjadla o 21.30 mleko z kasza to od 24 sie juz krecila to dawalam jej soczku az w koncu po 2 dalam jej mleko a wstala przed 7 nie wiem kiedys wytrzymywala od 20 do 5 a teraz sie jej poprzewracalo

narazie uciekam musze isc z pieskiem na dwor i na targ ide bo pozniej z wozkiem juz nie bedzie szlo przejsc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość