kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

03 lip 2008, 16:13

Hej dziewczyny! Mam pytanko czy Wasze dzieciaczki tez spia jeszcze w dzień 2 razy dziennie, bo Miłoszek juz coraz częściej śpi tylko raz rano a póżniej do wieczora już nie śpi.

Karolas to super, że macie takie plany z domkiem, na pewno wszystko się poukłada i będziecie mieli wymarzony domek, my też kiedyś zamierzamy się wybudować ale to może za 3, 4 lata. Ale pomimo że mieszkałam przed ślubem w bloku to i tak brakuje mi ogródka coraz bardziej, żeby możnabyło wyjść z dzieciaczkami posiedzieć na świeżym powietrzu.

Małgorzatka jak tam Martusia i jej pepuszek mam nadzieje że wszystko dobrze? A jak tam czuje się Elviska Monika bo czytałam że na dniach ma urodzić czy juz coś wiadomo?

[ Dodano: 2008-07-03, 16:14 ]
dziewczyny jak nazywał się ten program do wklejania zdjęc?

[ Dodano: 2008-07-03, 16:22 ]
Już wiem jak się nazywa pozdrowionka miłego popołudnia pa

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

03 lip 2008, 16:34

Kingas U mnie Borysek śpi raz po obadku tak około 14 go wkładam do łóżka. Zazwyczaj śpi około 2h.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

03 lip 2008, 17:25

ellepati, :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent:
kingas, Lenka spi raz dziennie ok 1,5 goziny ale bywa ze do 3 godzin dospi

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 lip 2008, 21:33

KINGAS amelka od jakiś hm 3 miesiecy sypia tylko raz dziennie w poludnie ją kłade i spi przewaznie 2,5 godziny no te dwie to lubi pospac ;),spi tak od 12.30-14.30 lub 15.00 ;)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lip 2008, 21:58

kingas, Lenka spi raz dziennie ok 1,5 goziny ale bywa ze do 3 godzin dospi
u nas identycznie, już bardzo dawno śpi raz dziennie

kingas, no jak już wiesz jaki program, to wklej zdjęcia :ico_brawa_01:

Moja pierdołka dopiero usneła :ico_olaboga: , nawet jeszcze sie kręci

Basenik, wczoraj weszłam u chrzestnej do basenu, majaą taki wielki, no to Fillipek tak się rozpłakał, niewiem o co mu chodziło, może sie bał że utone :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

03 lip 2008, 22:19

Witam wszystkich dawno mnie nie było, jakoś tak nie umiałam usiąść i napisać na spokojnie.

lulu81, Dominiki jeszcze nic nie użądliło na szczęście jakoś nie lubię tych latających napastników.

karolas, Co za świństwo z ta praca a tak sie cieszyłaś, trzymam kciuki żeby jakaś fajna robota się znalazła. Co do działeczki i domku to super sprawa ja jakoś nawet nie marze o własnym domku bo wiem że to marzenie nigdy sie nie spełni. Jestem realistką.

kingas, Dominika śpi raz dziennie tak między 11 a 12 co do czasu to różnie ok 1h czasem jak sie pomyli to nawet 2,5h a to tylko wtedy jak jej się pomyli :ico_haha_01:

Co u nas:
Autko zarejstrowane i jężździ aż miło. Kosztowało nas 6300zł + OC + i różne naprawy. Więc jasteśmy goli i weseli kasy zero + dłógi. Mimo tego jestem zadowolona że mamy nowy pojazd. Golfa sprzedailiśmy na allegro po 2 tyg, ciesze się że wogóle ktoś go kupił i nasz golfik ma nowego właściciela.

Z dominisia wszystko ok oprócz tego że w nocy z soboty na niedziele, byliśmy w szpitalu bo miała ponad 40 stopni gorączki. W szpitalu lekarka ja zbadała i nic poważnego nie znalazła tylko czerwone gardełko. Dostała jakiś lek w czopku na zbicie gorączki, syrop na gardełko i w niedziele już nie było śladu po gorączce. Jak kiedyś się to powtórzy to mamy wziąć od zwykłego lekarza skierowanie do szpitala zrobią na komplet badań na oddziale. No i mamy 6 ząbek. Zaliczyła kąpiel w jezierze i było ok, nasza mała rybka chciała być cały czas w wodzie, jak ja już przebrałam do suchego to robiła wojnę bo ona chciała cały czas do wody.

Mój tatuś przylatuje 20 lipca na tydzień na urlop nie umiem się już doczekać.
Teraz już będę częściej zaglądać.
Stęskniłam się za wami.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lip 2008, 22:57

Myszka my też tęskniliśmy, brakowało tu Ciebie

Dziewczyny jest spotkanie TTwianek w sierpniu w Warszawie, jak ktoś jest z Wawy albo ma możliwość dojechać, to zajrzycie tu
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 92#4535992

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lip 2008, 23:20

Hej!

Nie pisze więcej bo padam ze zmęczenia i desperacji ... Nie mam pojęcia co się dzieje z moim Wojtusiem :ico_placzek: Od tygodnia czasu nie chce spać wieczorem, rzuca się cały czas po łóżku i strasznie płacze, jak gdyby był znerwicowany i coś bo bolało ... nie kładzie się wcześniej niz pomiędzy 23-24 :00 w nocy :ico_placzek: no i budzi się w nocy z krzykiem strasznym ... Nie mam sił ..Usypianie go jest dla mnie katorgą a teraz przy dwójce dzieci :ico_noniewiem: Dobrze, że Martulka ładnie śpi .. Już nie mam sił, nie wiem co robić ... A jeszcze teraz T. ma nocki ...

[ Dodano: 2008-07-03, 23:23 ]
No i Martuś ma już miesiąc :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lip 2008, 23:46

Małgosiu :ico_noniewiem: mój też ostatnie dni tak się rzuca, wygina się, idługo schodzi zeby usnął
Mam nadzieje że to szybko minie

Wszystkiego najleoszego dla Martusi :ico_buziaczki_big:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

03 lip 2008, 23:52

Wpadłam incognito na chwilę bo mąż poszedł do piwnicy :)

Myszka_f Nigdy nie rezygnuj z marzeń i zawsze myśl, że kiedyś się spełnią, tak się łatwiej żyje. :ico_haha_02:

Małgorzatka Przykro mi to mówić ale mały może mieć problemy z psychiką i może mu być ciężko odnaleźć się w nowej sytuacji jaką jest posiadanie siostry i tego, że mama nie jest dla niego. Zapytaj przy najbliższej okazji. Ja wiem z opowieści mojej mamy, że jak się mój brat urodził ( 21miesięcy młodszy) to też mieli ze mną problemy i chodzili nawet do psychologa dziecięcego na kosultację a moczyłam się w nocy chyba do 5 roku życia :ico_wstydzioch:
oki lecę do łóżka reszte doczytam jutro

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości