Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

01 wrz 2008, 20:21

ja zaglądam :-)

maly spi, ale jak sie obudzi ( moze nie? ), to posmaruje mu dziasełka żelem, moze bedzie lepiej spał. Juz wszystkiego probuje, zeby sie tak czesto nie budzil :ico_olaboga:

ide polezec :-)

Fajny był ten Banderas w "Desperado" ... :-D choc na ogól za niem nie przepadam.

[ Dodano: 2008-09-01, 20:24 ]
wecie co, moj dzis wydoil caly nektar brzoswiniowy z Hipp, tak mu zasmakowal ( pierwszy raz pil ). :-)

[ Dodano: 2008-09-01, 20:25 ]
Aha, ostatnio tez znalazlam w realu ten obiadek z puree sliwkowym, tez mu smakowal :-) kupilam tą kaszke glutenowa i codzinnie mu troszke daje.. a za pare dni zoltko :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 wrz 2008, 20:36

Aha, ostatnio tez znalazlam w realu ten obiadek z puree sliwkowym
mojemu tez ale niewiem czy nie ma jakiegos uczulenia na mięsko bo zaczęły mu wyskakiwac takie duze krostki na głowce 3 na raczkach i na razie zaprzestałam mu podawać obiadki. Za to wsunął dzis cały słoiczek jabłuszek z gruszkami. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 wrz 2008, 21:29

A co do tych krosteczk to właśnie mojemu wyskoczyły i teraz własnie wyparzam wszystkie zabawki i piorę te pluszaki bo byc może że to od tego.
to mało da ponieważ te krostki i roznego rodzaju zmiany dookolo ust sa od śliny i od jedzenia. Wiem bo jak Kubus mój tak miał to pytaliśmy lekarki co to i od czego.
. a za pare dni zoltko
my niestety mamy zabronione podawanie żółtka ze względu na fakt że mała ma azs i jajko to wielki alergen i nie potrzeba malej uczulać.
mojemu tez ale niewiem czy nie ma jakiegos uczulenia na mięsko bo zaczęły mu wyskakiwac takie duze krostki na głowce 3 na raczkach i na razie zaprzestałam mu podawać obiadki.
moja też ma takie duże krostki ale to niestety są ukąszenia komarow. Strasznie na nie reaguje. Ma najpierw czerwoną plamę o średnicy 1 cm a potem robi się krostka i jest dobry tydzień.
Co do mięska to jest obo bardzo malo alergizujące. Także ja bym nie obstawiala mięska.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

01 wrz 2008, 21:50

Zirafka, a dajesz gluten juz?

Sylwia, no wlansie my sprawdzimy, czy nie uczula, bo lekarka mowila to samo co ty. Mam nadzieje, ze bedzie ok. Choc ja jak bylam mala to bylam uczulona na jajka ( nie moglam zjesc wiecej niz jedno raz na jakis czas ), ale minelo. :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-01, 22:00 ]
Zirafka, nie moze go uczulac kazde mieso, moze jedno np krolik, ale inne to malo prawdopodobne. Zapytaj lekarza :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 wrz 2008, 22:04

Sylwia, no wlansie my sprawdzimy, czy nie uczula, bo lekarka mowila to samo co ty.
ja nie sprawdzam. Mój Kuba przeżyl bez zółtka jak był mały to i Julka przeżyje.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

01 wrz 2008, 22:50

hej
aniazaba wszystkiego najlepszego z okazji 1rocznicy,a my jutro mamy 2 rocznice
moja naszczescie nie ma zadnych krostek[odpukac]

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 wrz 2008, 07:01

Także ja bym nie obstawiala mięska
no to niewiem d czego.. Bo to nie były takie krostki od sliny bo te od sliny sa innne no i zreszta na głowie od śliny i na rączkach ( nie na dłoniach tylko koło łokci )??? :ico_noniewiem: No nic spróbuje dzisiaj podac ponownie ten obiadek i zobczę.
A krostki od śliny juz zwalczyłam bo co jakis czas smaruje mu buźke kremem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-02, 07:08 ]
Zirafka, a dajesz gluten juz?

nie podaję bo mi nic lekarka nie mówiła. :ico_noniewiem:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

02 wrz 2008, 08:25

hejka
moja lekarka mowiła,ze mam wprowadzac gluten, no i raz dałam jabłka z manną, potem dłuuuuugo nic i dopiero wczoraj zrobiłam zupkę z kaszą. No ale w almanachu wiedzy o żywieniu (czyli rozpiska od firmy hipp) jest napisane,ze nie wczesniej niz w 5. m-cu i nie później niz w 6. , ze dziennie max.pół łyżeczki na 100ml, no ale poł łyzeczki kaszy surowej czy już tej ugotowanej?

no i Bianka baaardzo lubi skórkę od chlebka, musimy tylko uwazac, zeby nie wsadziła całej do pysiaka :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 wrz 2008, 08:41

monika83, naj naj lepszego :ico_prezent: z okazji rocznicy
nie na dłoniach tylko koło łokci

koło łokci to jest alergia pokarmowa
ostatnio tez znalazlam w realu ten obiadek z puree sliwkowym
ja też kupiłam i ten z jabłkowym ale jeszcze nie jadła.. zastanawiałyście się czy dziecko jak zje taki obiadek to jest najedzone? bo ja mam wrażenie, że jakbym dała jej dwa słoiczki to też by zjadła :-D
a i nie kupiłam w koncu tych pieluch bella.. kosztowały 39,99 a za paczkę pampersów z chusteczkami gratis zapłaciłam 42,99..

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

02 wrz 2008, 09:05

( nie na dłoniach tylko koło łokci )???
oooo toiesz typowe dla skazy czy azs. Wiesz Zirafka może i mięsko. Dzieci czasami są uczulone na rzeczy ktore niby bardo mało uczulają. Musisz jakoś dojąć do tego co to powoduje. Trzymam kciuki.
no i Bianka baaardzo lubi skórkę od chlebka, musimy tylko uwazac, zeby nie wsadziła całej do pysiaka
moja Julka tz uwielbia

Co do glutenu to mi lekarka mówiła że skoro zamierzam dalej karmić piersią to nie podaje jej glutenu ale jak bym chciała odstawiac to trzeba.

A co do pieluch to my uzywamy Pampersow bo w sumie te tansze pieluchy nie sa duzo tańsze niż pampersy czyli dużo sie na nich nie zaoszczędzi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość