Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 13:42

Taa - ja mam mało na 56 bo dzidzia szybko wyrośnie sporo mam natomiast na 62.

Fajnie że masz wyniki wporządku :-)

Justynko - widze ze wróciłaś do formy :-)
Rozstepy tez mam na pupie ale mam to w duu.....:) i smaruje kremami i pocieszam sie ze zjaśnieją :-D

Pasowałoby aby pojechała dzis na ten posiew z pochwy ale tak mi sie nie chce ruszyc tyłka ... :ico_noniewiem:

Więc zjadłam już obiad i leżymy z Zoską nic nam sie dzis nie chce :ico_noniewiem: :-D :ico_wstydzioch: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

27 lut 2009, 13:48

Dora też myślę że na 56 już nic nie będę kupować bo zaraz będzie za małe. Kupię jeszcze pare ciuszków na 62 i z głowy.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 14:09

Taa - a pozatym wszyscy którzy wpadna odwiedzić Ciebie i bobaska będą przynosić ciuszki, koleżanki pewnie jeszcze dadzą Ci ciuszki po swoich pociechach :-D
Ja już dostałam tyle ze nie zdąże pewnie tego założyc na moje dziecko :ico_ciezarowka:

Sniło mi sie dzisiaj że miałam na sobie czerwoną sukienke i buty na obcasie wychodzilismy gdzies i czułam sie bardzo kobieco, rety chyba dużo o tym myśle :ico_wstydzioch: , wy tez macie takie fantazje?

[ Dodano: 2009-02-27, 13:12 ]
Nigdy raczej nie byłam prózna i nie było dla mnie najwazniejsze jak wyglądam, ba nawet rzadko chodziłam w spódnicahc zazwyczaj spodnie jeansy, w lecie tylko spódnice a teraz myśle o tym często , i marze aby ubarć coś ładnego wstyd mi ale chyba to strasznie próżne co? :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

27 lut 2009, 14:17

Dora no co ty to nie jest próżne, to jest normalne, marzymy o tym żeby znowu być szczupłymi laskami. Sama czasami miewam takie sny i nie widzę w tym nic złego.

Ale u nas dziś ładnie za oknem. Słoneczko świeci. I nie jest zimno. Chyba wybiorę się dziś z moim mężem na spacer po obiedzie bo grzech siedzieć w domu.

[ Dodano: 2009-02-27, 13:19 ]
Dora srki że nie odpisałam o której ten mecz, ale mnie już nie było. Obudziłaś w końcu męża czy dałaś mu spać??

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 14:20

Obudziłam go ucieszył sie , zjedliśmy lody i oglądał sobie :-D

[ Dodano: 2009-02-27, 13:23 ]
Muszę wam się pochwalić że moja cukrzyca ciążowa ustąpiła - mierze sobie codziennie cukier glukometrem i teraz nawet po lodach z owocami mam cukier w normie , moge jesc juz wszystko tak sie ciesze :064: po tej całej doecie i wyrzeczeniach teraz doceniam takie pyszności jak nigdy :-D :-D

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

27 lut 2009, 14:33

To super gratuluję. Ja tak sobie czasami myślę ile teraz mnie ominie latem pyszności jak będę karmić piersią. Trochę mi żal ale najważniejsze jest żeby Borysek miał mamy mleczko żeby mógł zdrowo rosnąć.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

27 lut 2009, 15:09

Wyszukałam sobie juz fajną sukienke na lato w bon prixie :-D

http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat= ... .&pr=28166

[ Dodano: 2009-02-27, 14:13 ]
Te wszystkie pysznosci nas ominą to fakt ale uwierz mi ze to jest do przyzwyczajenia ja 3 miesiące jadłam zdrowo, a potem dzidzia bedzie wazniejsza i figura dzieki temu wróci do normy, a pozatym mozna robic pysznosci tak aby dziecku nie zaszkodzic.
Miesko mozna upiec w piekarniku , buraczki, zupki mozna, a i jabłka morele , damy rade :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 lut 2009, 15:24

dora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za cukier :) co do ubranek to jak wcześniej już dawno, dawno pisalam mam mnóstwo dostalam używane, ale w stanie super więc upilam pare nowych, ale tylko dlatego żeby zrobić sobie przyjemność i rozmiarki tez tam sa różne i tych na 56 raczej mniej :), taa ja materazyk do lóżeczka mam gryczano-kokosowy - prawdopodobnie sa najlepsze bo dopasowuja sie do ksztaltu dzidzi dzięki czemu jest mu dużo wygodniej - nie wiem ile kosztuje bo ja mialam go z lóżeczkiem, ale cos ok 60-80 zl

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

27 lut 2009, 15:43

Hej
FioletowaAnia mam nadzieję że skurcze były tylko jednorazowe
adka a mówiłaś lekarzowi o tych skurczach.Bo jak były mocne to lepiej to skontrolować bo może się zrobić rozwarcie
milutka fajnie że zajrzałaś pewnie masz sporo pracy przy małej.
taa ja mam tylko trochę ubranek na 56 resztę kupuję na 62 ale ogólnie jestem sporo do tyłu.W przyszłym tygodniu mam jeszcze jakieś dostać od koleżanki.a po wypłacie wybieram się na zakupy.A ejustysia dobrze pisze też czytałam że gryczano-kokosowy materac najlepszy
Dora ja też mam takie marzenia o założeniu czegoś fajnego ale bardziej chodzi o wiosenne ciuchy bo jesli chodzi o rozmiar to cały czas noszę 36 i do moich starych rzeczy się mieszczę.Jedynie spodnie mi nie pasują bo muszę je zapinać pod brzuchem a wtedy zjeżdżają.a najbardziej chcę założyć ładne wiosenne bluzeczki i spódnice no i jakieś fajne buciki.Super że cukrzyca się unormowała :ico_brawa_01:
ja dzisiaj byłam zawieść wymaz na bakteriologię.a teraz się cały czas obijam i nic mi się nie chce.a muszę jeszcze pozmywać.

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

27 lut 2009, 15:54

Skoro wzywacie to jestem. :ico_haha_01:
Wczoraj byłam u lekarza i znowu mnie wpienił, bo zmienił decyzję co do płci. 2 tyg. temu powiedział, że mała ma duże wargi sromowe i to napewno dziewczynka, a wczoraj powiedział że widzi worek mosznowy, ten człowiek mi już nerwy psuje. Ale na następnej wizycie już nie chce wiedzieć i pozostanie to niespodzianką.
Skurcze mam coraz częściej. Szyjkę mam skróconą, ale rozwarcia nie ma

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość