lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 maja 2011, 10:25

hej
fajnie ze jestesmy przeniesione ale szkoda ze uzytkowniczni nie dostaly na ten temat info bo ja szukalam na niemowlakach i nie ma wiec wpadlam na to ze jestesmy juz tu ale inne dziewczyny moga miec klopot..np te ktore dawno nie zagladaly...

Martynusia mi spi Dominika oglada bajke maz na rybach a ja mam chwile na lapka :)

Tibby gratuluje awansu ciezej teraz bedzie??
ale napewno kasa lepsza :)
a sa nowe kupony ??? :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 maja 2011, 10:43

inne dziewczyny moga miec klopot..np te ktore dawno nie zagladaly...
faktycznie mogą miec pewne kłopoty z odnalezieniem :ico_noniewiem:
U mnie tez Bartoszek spi
a Julci w łóżeczku sie kuruje i ogląda bajeczki
Ja oglądam beatyfikacje Jana Pawła II
......... piekny ten portret zrobili
serce mięknie jak sie na Niego patrzy

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

01 maja 2011, 11:43

Witam na nowym-starym wątku :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale się was na szukałam jak pisałyście wcześniej miałam problem :ico_noniewiem:

Gabi , kaczorek pozdrawiam Cię serdecznie:) Ja też cię pozdrawiam serdecznie :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 maja 2011, 11:45

u was tez pogoda do bani??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 maja 2011, 11:57

Niestety tak
leje i leje choc tyle -nam przynajmniej nie żal ze siedzimy w domu

[ Dodano: 2011-05-01, 11:58 ]
jej ale PIĘKNA fotka w podpisie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 maja 2011, 15:17

Tibby gratuluje awansu ciezej teraz bedzie??
ale napewno kasa lepsza :)
a sa nowe kupony ??? :)
ciężej z pewnością, bo teraz tez odpowiadam za kasę i pracowników. ogólnie restauracja na mojej głowie.
kaska, ciut lepsza, ale jak wyjdzie ostatecznie, to się okaże dopiero w czerwcu, kiedy przepracuję pełny miesiąc na nowej stawce.
kuponów niestety teraz nie ma żadnych. tylko w zestawiach powiększonych są szklanki coli gratis. i tyle.

faktycznie piękne zdjęcie w podpisie. może by tak jakąś info lidzia zostawic, co?

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

01 maja 2011, 22:43

Dziekuje :)
JA mam bzika na punkcie zdjec ale MArtynka ma alergie na aparat..patrzy wszedzie byle nie na obiektyw :ico_noniewiem:

mysle ze najlepiej powysylac na pw do dizewczyn linka z obecnym wątkiem i wejda bez problemy,u.
tak przynajmniej u nas zawsze bylo jak cos przenosilysmy
ALbo sie zamykalo stary i na ost str zostawialo info co dalej..
No zobaczymy moze do tygodnia sie wszyscy zamledują??

Tibby trzymam kciuki za fajną pensyjkę ja w pt sobie wyiczalam pensje i juz sie nei moge doczekac srody kiedy puszcza przelew

a we wt robimy roczek Martysi...
az mi sie łezka w oku kręci na tą myśl...
jak czas leci i fakt porodu sie nie zapomina...
ja wciaz pamietam jak z Dominiczką bylo a tu juz stuknie 6 lat...
tylko wspomnienie o bólu sie zaciera :) az do nast razu hihi ;)

NICOLA_1985

02 maja 2011, 07:44

hej
no nowy - stary wąteczek :-D my roczek dopiero za pare tygodni ale juz blizej niz dalej :-)

lidziasc piekna focia w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja jestem z dziecmi sama w domu ale pozniej jade do taty , teraz S. pojechał po oswietlenie i jeszcze musimy dzisiaj farby wybrac

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 maja 2011, 12:51

witam!!!
u nas spokojnie, ja pisze caly czas prace mgr bo w sobote mam seminarium i musze jej cos oddac a nie dlugo znow sejsa. wczoraj bylismy ze znajomymi w lunaparku i maja 4 letniego synka powiedzial mi tak ciociu a ja bede bronil zuzi zeby nikt jej nie skrzywdzil a jak cos to wpierdole. tak sie usmielam ze szok aaa i zuzka dostała ten nocnik z fisher prica

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 maja 2011, 14:16

Witajcie :ico_haha_02:
a we wt robimy roczek Martysi...
az mi sie łezka w oku kręci na tą myśl...
:-D :-D
mnie strasznie rozczula obraz Bartoszka spacerującego po mieszkaniu jestem z niego taka dumna a za razem trochę smutno mi bo ten czas niemowlęctwa sie skończył -strasznie mi to przeleciało może dlatego ze jest jeszcze Jula tyle zajeć związanych z dwójką dzieci
Jak byłam z Jula sama to miałam więcej czasu zeby to wszystko chłonąć i sie tym delektować :ico_haha_02:
A mam pytanie czy wasze dzieciaczki zgrzytają w dzień zębami bo ostatnio Bartoszek upodobał sobie to zajęcie :ico_zly:
My szczepienie mamy za sobą
Bartosz wazy 10.800 i ma 82 cm

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość