Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 maja 2007, 16:22

Cześć kwietniowe mamuśki!
Tak sobie weszłam zobaczyć, co słychać...
I powiem tak...żebyście nie miały stresu...Ja się urodziłam, jak mj brat miał 4lata...I rodzice nas zostawiali czasem samych, wychodzili do znajomych i od czasu do czasu zaglądali. Mój brat się tak świetnie mną zajmował, że umiał mi zmienić pieluszkę, przebrać i spał ze mną w łóżeczku. Więc może spokojnie, bez paniki i pod kontrolą IM pokaż córci jak trzymać braciszka...Niech się uczy pod Twoim bacznym okiem i będziesz spokojniejsza...

Pozdrowienia dla wszystkich dzidzi i mam!

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

25 maja 2007, 19:48

Katrin ja karmię tylko piersią. ale mała coraz krócej ssie... trochę się martwię...

http://www.rmffm.pl/fakty/?id=118086 wycofują euvax z polski...
Służby sanitarne i farmaceutyczne nie mają na razie potwierdzenia, że śmierć noworodków w Suwałkach, Jaworznie i Kielcach ma jakikolwiek związek ze szczepionką Euvax typu B. To może być inna szczepionka lub po prostu doszło do przypadków śmierci łóżeczkowej

my na szczescie zaszepiliśmy engerixem (który tez ma w składzie jakieś swiństwo...)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 maja 2007, 20:15

Dagles pisze:Katrin ja karmię tylko piersią. ale mała coraz krócej ssie... trochę się martwię...

ja tez zauwazylam, ze krocej ssie, przedtem cala godzinke sobie tak dogadzal, a teraz lapczywie po 10 minut kazdego cycusia i tez mnie to martwi.Twoja kruszynka przynajmniej jest starsza-prawie dwa miesiace juz ja karmisz a moj kruszek dopiero trzy tygodnie. :ico_olaboga:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 maja 2007, 20:35

Ja teź chyba musze zacząć pić tą herbatke, żeby mieć więcej pokarmu bo widze, że moja panna potzrbuje więcej :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 maja 2007, 20:56

dzisiaj pierwszy raz ubrałam moja Vikusię w sukieneczkę :-D późno, ale ja w całej kolekcji ubranek nie miałam ani jednej sukieneczki i dopiero w poniedziałek zakupiłam kilka :-D a tak moje słoneczko się prezentuje:

Obrazek

a do kompletu zakupiłysmy takie śliczniusie sandałki :-D
Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 maja 2007, 20:58

Gabrysia, -slodka masz ta corunie i fajnie, ze mozesz byc u mamy i caly dzien z mala na dworze.Ja mam problem, bo po CC nie wolno mi dzwigac a mam dosc ciezki wozek, wiec wychodze tylko raz dziennie.

[ Dodano: 2007-05-25, 21:00 ]
Kasik-zdjecia Antonia wklejalam-musialas przeoczyc.Postaram sie wkleic nowe.A jak zrobic, zeby zdjecie bylo w podpisie,bo chyba musi miec maly rozmiar a ja nie wiem jak to zrobic :ico_sorki: pomozcie!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 maja 2007, 21:01

Gabrysia a twoja Oleńka reaguje spokojnie na takie opaski i czapeczki czy pokrzykuje jak jej zakładasz?? Bo moja Vikusia jak tylko poczuje coś na głowce to zaraz robi awanturkę i nerwy ma że hej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

25 maja 2007, 21:02

Kasik ale piękna Vikusia!!!!!!! elegancka!!!!!!!!!!!!!!!
ja jeszcze nie ubrałam w sukienusię... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Katrin moja ssała po 10 min z każdej piersi... teraz jak ssie po 5 to jestem szczesliwa... no i płacze przy karmieniu i irytuje się... :ico_olaboga:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 maja 2007, 21:02

Kasik-to teraz musze chyba zalozyc mojemu kawalerowi koszule i dzinsy,zeby pasowal do narzeczonej-modnisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 maja 2007, 21:04

Katrin :ico_olaboga: ale na tym wątku wkleiłaś?? to ja sobie poszukam... a żeby mi weszło zdjęcie do podpisu to normalnie wstawiłam je na fotosiku, skopiowałam kod i wkleiłam w to samo miejsce co suwaczki, tylko nie zrobiłam między nimi odstepu, bo mi wyświetlało, że za duzo linijek w podpisie...

[ Dodano: 2007-05-25, 21:08 ]
Dagles pisze:ja jeszcze nie ubrałam w sukienusię...


ja pewnie tez bym jeszcze nie ubrała, ale dzisiaj mąz wracał do domu po tygodniowej delegacji i z tej okazji wystroiłam ją :-D :ico_oczko:

dziekujemy ślicznie za komplementy :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość