elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 gru 2011, 14:55

przyjdą popatrza czy wszystko ok, jedynie toalete sprawdzają czy czysta (przynajmniej u nas tak robią) i ogród czy skoszony i pytają czy coś chcesz zglosić

pierszy i drugi dzien w szkole ok, eliza zadowolona i to bardzo a jak fajnie jak sie przychodzi po nia i widzi te radosc ze mame zobaczyla

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 gru 2011, 15:02

jak nam agencja kiedys sprawdzala na poprzednim mieszkaniu to tylko weszli,zapytali czy wszystko ok,czy jakies problemy...ale wiem ze znajomym np. schowki kazali w innej agencji otwierac...wiesz,wszystko zalezy na kogo trafisz :ico_noniewiem:
ale ogolnie to z grubsza tylko czy sciany stoja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 gru 2011, 19:51

List przyszedł że nie przyznali nam zasiłku na dom.
Nie mają danych dzieci (jełopy za przeproszeniem, a raczej "każda wymówka dobra" bo nie mają tylko chb i ch tax credit)...
Tzn przysłali 2 listy w jednej kopercie:
-oszacowany Housing Benefit na "nil" czyli kwotę zerową, ponieważ z braku dok. dzieci nasz dochód policzony na 2 dorosłe osoby jest za wysoki na zasiłek. mam donieść dok (nie omieszkam). Dodatkowo zapytanie do jakiej szkoły chodzi Bart... :ico_noniewiem:
-lisy 2 pt. : "NO AWARD..." czyli nie przyzano... z wyliczeniem dlaczego i ile przekraczamy.

Dżizas... i jak to interpretować??
Jadę wyjaśniać... nie wiem, odwołanie odwołania napisać??? czy tylko dokumenty??
W pon jadę... chyba że jutro otwarte, zaraz zajrzę na stronkę...

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

03 gru 2011, 10:33

Marta no jedz a noz to cos da, chociaz nie wiem czemu sie tak uparli na te listy z chb i taksow, trzymam kciuki nadal

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

03 gru 2011, 20:34

wITAM!!!
Jest tu ktos z Twickenham albo z tego rejonu ???
POzdrawiam

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 gru 2011, 19:20

z rejonu Londynu jestem JA, ale w sumie to daleko, jak to w Londynie :D Ale na nuż fajne połączenie i mogłybyśmy się jakoś spotkać :D
Ja mieszkam na Mitcham. Jest to okolica Tooting, Colliers Wood, Streatham, ciut wyżej niż Croydon.

dziewczyny, nareszcie trochę spokoju. CHB nam na konto przyszedł! Idę w tym tyg do COUNCIL licząc, że przyjdzie mi od chb list, a jak nie, zaniosę im wyciąg z banku (bo muszę im jakoś udowodnić ten chb do 28 gru).
A chcemy jechać w weekend do PL. :ico_olaboga:

[ Dodano: 07-12-2011, 18:24 ]
Jak pomóc Bartkowi w nauce czytania??????????????

On wspaniale literuje np: BOOK (bi-oł-oł-kej) i ma problem bo literuje i co innego słyszy czyli: "biołkej", a to ma być "buk" :ico_haha_01:
Nie wiem jak mu pomóc... na razie po prostu czytamy proste książeczki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2011, 19:35

hej
Sabcia,ja z poludniowego zachodu ogolnie wiec inny region :ico_noniewiem:

martalka,jak pomoc?moze podpowiem tak ze u mayci ucza sie wymowy glosek wiec nie BI tylko B...tak jak sie czyta,a do tego odpowiednik jak literowac literke...i jednak zasade ze OO= U musi zapamietac...my mamy na dzien dzisiejszy do cwieczenia wyrazy typu PUT i BUT ktore zupelnie inaczej wymawiaja literke U....i tutaj juz na wyczucie,na znajomosc wyrazu,musi poprostu wiedziec o czym czyta,ze nie ma wyrazu "pat" ale jest wyraz "bat"...to samo ze jest "put" a nie "but"....mamy takie szablony gdzie jest duzo takich wyrazow i juz kolejna plansze czyta,pytam wyrowkowo,pani w szkole co kilka dni tez i tak sie ucza czytania od podstaw,wiec moze takim sposobem i B by sie nauczyl :ico_noniewiem:

swietnie ze benefit ruszyl :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 gru 2011, 21:13

skąd takie plansze wziąć??

A może to bez sensu?? od jeszcze nie zna masy słów, tylko podstawowe by się dogadać.. to bez sensu uczyć pisowni i czytania wyrazu jakiego nie zna....

Już nie raz mu tłukłam do głowy, żeby wypożyczał z biblioteki książeczki krótkie, a ten mi znowu przywlókł książkę 170 stron (charlotte's web). To jest książka dla jego klasy, lektura którą czyta im pani w klasie. Ale nie do czytania w domu, tzn nie do NAUKI składania słów...

czarno to widzę

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 gru 2011, 15:22

witam sie po swietach,tutaj cisza taka zapanowala,wszystkie swietowaly na calego pewnie :ico_haha_01:
ja wlasnie rozebralam choinke,posypala nam sie doszczetnie i nie bylo sensu jej dluzej trzymac bo juz ani zapachu ani wygladu nie bylo fajnego...mam czysto,stroik zostal :ico_sorki:
i niestety nie bylo bailych swiat,wielka szkoda!za to dzisiaj ciegle pada :ico_noniewiem: ...
plany sylwestrowe są?my idziemy do znajomych,takie zaproszonko w ostatniej chwili wyskoczylo i sie wybieramy posiedziec,dzieci sie chociaz pobawia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 gru 2011, 01:42

hej
my byliśmy w Polsce.
Wczoraj dotarliśmy na nasze śmieci :D

Plany Sylwestrowe- nie mamy raczej...
Ani gdzie dzieci zostawić by się pobawić, ani się napić (JA nie mogę.. eeeeeeeeeeee... 5 sylwester jak dobrze liczę, bo w gru 2007 byłam w ciąży z D a potem karmienia,ciążenia, karmienia :ico_haha_01: )...
ja wiem, że nie trzeba balować od razu, ale ile lat z rzędu>

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość