poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 sty 2008, 16:07

hej...Roksanka chodzi do przedszkola ...nasz spacer byl 30min...ale z poczatkiem jesieni gdy tylko zaczęło padać... zdecydowałam się na autobus... mamy 8:55 a wracam na piechte bo juz powrotnego nie ma o dobrej porze, dopiero 10:30... a jak ją odbieram to jak samo...14:40 jadę
a czasmi uda nam sie zdążyć na bus o 15:05... ale to żadkość...tak więc Roksana do domu wraca na piechtę... a raczej niosę ją do domu... bo ona mówi że jest zmęczona i że nóżki ją bolą... a spacerek to 1,5 km... w tym trochę pod górkę...

prawka tez nie mam ale na dwa samochody nie bedzie nas stać, wiec nawet nie przymierzam sie do uczenia sie...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 sty 2008, 11:37

hej mamuski gdzie wy sie podziewacie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: czy tylko my z poccoyo tu zagladamy?

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

09 sty 2008, 12:15

moze tamaty się pokończyły :ico_oczko: :ico_noniewiem: w sumie to temat przedszkolaki...ale rozmawiac możana o wszystkim... bo babki już tak mają :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: że dużo rozmawiają...

[ Dodano: 2008-01-09, 11:17 ]
aga216, a co u Was ? jak Piotuś, czy już wrócił do przedszkola po tej serii antybiotyków?
Roksanka mi na razie nie choruje... odstawiłam jej wszystki nabiał i w zamian dostaje orzechy które są bogate w wapń...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 sty 2008, 10:45

no witam dziewczyny,jakos osatnio mam bardzo mało czasu na tt, tu święta tu coś tam ..i jeszcze we wtorek pogrzeb osatnio,dzis mam troche czasu ale musze nadrobic braki w sprzataniu,bo sie troche uzbierało.Piotruś poszedł juz do przedszkola wąłsnie dzis wyczytałam ze mają bal 1 lutego no i teraz musze myślec nad przebraniem,aha no i jeszcze zaproszenie na dziń babci,jedna babcia to napewno przyjdzie bo jest nie pracujac i mieszka bardzo blisko przedszkola (zreszta ja tez mam bardzoo blisko)a druga nie wiem zobaczymy bo prawcuje i nie wiem czy uda jeje sie załatwic wolne.Pogoda u nas do nonono śniegu było pare dni, to chociaz mały sobie troche pojezdził,a co do prawojazd to ja ma już szesc lat i powiem wam dziewczyny ze nie wyobrażam sobie życia bez nich i samochodu wiem ze do wszystkiego sie można przyzwyczaic ale......no własnie możemy sobie sami z małym pojechac na zakupy ,na basen, do babci która mieszka 30km dalej no i podstawa musze jezdzic samochodem do pracy i z pracy bo zajmuje mi to dużo mniej czasu a pozatym strach troche isc do domu wieczorem,także mi sia baaaardzo przydają,tlko samochó przydałoby sie wymienic....może bedzie szansa bo mój mąz był dziś po podwyżke w pracy ,wiec może sie uda...

[ Dodano: 2008-01-10, 09:52 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-10, 09:54 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-10, 10:00 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-10, 10:02 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-10, 10:04 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-10, 10:07 ]
dodałam troche fotek z sylwestra no i ze spacerku jak jeszcze był śnieg...

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

10 sty 2008, 12:23

oj jakie fajne zdjęcia
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
po wczorajszym spacerze to wiem że długo tak nie dam rady spacerować w deszczu ...
a że Szkocja to deszczowa kraina... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
zrobię prawko, myśle że jak mąż skonczy swoje... to się za to wezmę...

u nas tak ciemno bo leje ze oknem że o tej godzinie będę odkurząc przy zapalonym świetle... :-D


inaczej się nie da...
pozdrawiamy

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 sty 2008, 00:33

aga216, dawno cie nie bylo :-) superowe zdjecia :ico_brawa_01: zazdroszcze ci strasznie tego prawka oj strasznie nie moge sie jakos zmobilizowac zeby zaczac uczyc sie testow :ico_puknij:
Ale za to zmobilizowalam sie zeby pojsc na silownie :ico_haha_01: dzisiaj mialam pierwszy trening i jestem bardzo zadowolona byla super instruktorka ktora pokazala nam wszystkie cwiczenia (poszlam z kolezanka-razem razniej :-) ) dostosowala do naszych potrzeb no i pewnie jutro beda zakwasy ale naprawde samopoczucie lepsze jak sie cos porobi :ico_haha_01: narazie jestem pelna zapalu i absoluynie sie nie zniechecilam :ico_brawa_01:
A w piatek wiozlam Olka do przedszkola taksowka 20 min co normalnie zajmuje jakies 5 bo wyobrazcie sobie ze u nas w miasteczku wylala rzeka i ulice byly pozamykane trzeba bylo stac w korkach i jechac dookola miasta az maly mi sie zwymiotowal :ico_olaboga: facet mial strasznie nagrzane w samochodzie no i final taki a nie inny :ico_noniewiem:
Dzisiaj juz jest chyba lepiej :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

14 sty 2008, 10:48

hej... Roksanka chora... aż mi jej żal...
widze że się męczy...ma spuchnięte oczka...
nawet z ropka na oczkach się obudziła, i to ma pirewszy raz...nigdy wcześniej tego nie było...
gorączka 37,4... no iczerwone gardło... a jak tam zaglądałm to nawet nie widac tego jezyczka podniebiennego... takie wielkie ma migdały...
poczekamy do wieczora i pojedziemy do szpitala ...bo w przychodni powiedzą ze mam przyjść za dwa dni...

a co u Was Mamusie Przedszkolaków?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 sty 2008, 11:52

poccoyo, bardzo wspólczuje i życze zdrówka,wiesz co mój mały miał już dwa razy to samo co twoja córcia gorączka gardło i tak okropna ropka w oczkach,biedny budził sie w nocy i prosił żebym mu oczka rozkleiła bo nic nie widział masakra,rano oczek nie mogłam mu domyc,a jak mu zakrapiałam oczka to bardzo płakał,piotruś niby ok ale w piątek juz zaczoł kichac no i oczywiscie pojawil sie katar i widac po oczkach ze cos jest nie tak ,narazie kurujemy sie w domku domowymi sposobami ale zobaczymy co dalej bedzie,mamy zamiar równiez dzis pojechac do miasta poszukac stroju na bal dla piotrusia.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

15 sty 2008, 15:08

aga216 pisze:biedny budził sie w nocy i prosił żebym mu oczka rozkleiła bo nic nie widział masakra,rano oczek nie mogłam mu domyc,a jak mu zakrapiałam oczka to bardzo płakał,

:ico_olaboga: straszne bidulek musial sie nameczyc :ico_olaboga:
poccoyo, duzo zdrowka dla Roksi niech ta zima wreszcie sie konczy to i moze choroby pojda precz :ico_zly:
A w moim ogrodku widac pierwsze oznaki wiosny :ico_brawa_01: zauwazylam ze rosna juz zonkile i nawet niewielkie paki widac :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 sty 2008, 15:53

a u nas nie widać wiosny :ico_placzek:
balu karnałowego nie ma :ico_placzek: przynajmniej nic nie słyszałam... :ico_placzek:
Roksi już dziś troszeczkę lepiej...ale katar ma okropny i gęsty...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość