Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

31 lip 2007, 20:00

Madziarka zdjęcie było robione2,5 tyg temu jak byłam w szpitalu.
Brzunio rośnie,ale niestety cały czas mnie kuje po prwej stronie, cos czuje,ze szpital mnie jednak nie ominie :ico_placzek:.gdzieś wyczytałam,ze to mogą sie rozciągać wiezadła macicy :ico_noniewiem: ,poczekam do niedzieli jak lekarz kazał.

[ Dodano: 2007-07-31, 20:04 ]
Madziu,a Tobie lekarz przepisał jakies witaminy?
Bo ja mam ich tyle,ze :ico_szoking:
Czasami sie zastanawiam czy nie zaszkodzą maleństwu :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 lip 2007, 20:13

Mi nie przepisywał nic, do 12 tygodnia brałam folik i miałam przepisany Duphaston ale pewnie okaze sie po pierwszych wynikach badan czy mam jakies nedobory. Teraz własnie ide robic wyniki a wizyte mam na 20 sierpnia więc zobaczymy.

A co do tego kłucia to moze byc tak jak piszesz. Ja tez czytałam ze w II trymestrze brzuch moze bolec z powodu rozciągania macicy.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 lip 2007, 20:39

CZESC DZIEWCZYNY!
przepraszam za długą nieobecność ale troszke kłopotów miałam. Jak pamietacie mieszkałam za granicą (Anglia) i miałam wpaść do Polski na dwa tygodnie(krótko wiec nie miałam czasu wpadac na kompa, mnóstwo załatwień ze ślubem i weselem). No i w ostatnią niedziele kiedy to miałam wracać do UK zaczeły sie kłopoty )-;
Pojechałam na lotnisko i tam przy odprawie okazało sie ze mielismy z nazeczonym bilety zarezerwowane na piątek (dwa dni wczesniej), wiec bilety przepadly a my musielismy wrocic do domu. ze bilety drogie jak sie zamawia w ostatniej chwili zdecydowalismy ze tylko on wraca. Kilka godzin po tej decyzji ja sie dowiaduje ze nawet jakbym pojechala to z pracy nici dla mnie - po prostu koniec roboty w tej fabryce i siedzialabym bezczynnie w domu. Odwiozłam dzis przyszlego meza na lotnisko a ja siedze sama w domu.
Brzusio mi zaczął rosnąć porządnie. Wstawie fotke jak zrobię. Kopniaczków jeszcze nie czuje. Ale na ostatnim usg widzialam jak sie rusza maleństwo, a nawet widziałam jak otwieral i zamykal malenkie usteczka. Ach cudownie.
Dobra koncze bo sie rpozpisalam strasznie. Zanudze na smierc.
Teraz bede pisac czesciej na pewno. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

01 sie 2007, 08:02

Monia 26 brzuszek przesliczny , a dzidzia cudowna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

01 sie 2007, 08:43

K@tk@ dziękuję :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 sie 2007, 09:14

Monia fajny brzusio:) Mój chyba większy ale Ty jak widzę jestes szczuplutka, a ja zawsze raczej masywna :ico_haha_01: byłam, więc mamy zupełnie inny typ figury :ico_haha_02: Szkrabek tez piękny :ico_brawa_01:

Marcia oj miałaś przygody, miałaś. Ale może to i lepiej że jednak pozostałaś w domku bo tutaj chyba lepsza opieka jest w ciąży co?
Na kiedy macie date ślubu wyznaczoną?

Madziarka ja tez ide do lekarza 20 sierpnia :ico_brawa_01:

Buziaki dla was :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-01, 09:31 ]
Jesli chodzi o witaminki to ja do 14 tygodnia brałam tylko folik, potem dwa tygodnie nic i od 16 tc biorę tylko Feminatal N.

[ Dodano: 2007-08-01, 09:32 ]
K@tk@ miło że nas odwiedzasz :532:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

01 sie 2007, 10:23

Witaj kasiu!
No ja niestety należe do szczupłych i wysokich osób i mam nadzieję,że po ciaży zostanie mi pare kilogramów.
Zawsze jak chciałam przytyć to góra 3kg i więcej nie dało rady,a teraz mój brzuszek wydaje mi się bardzo duzy :-D ,ale jestem z tego powodu szczesliwa :-D

Co do witamin to ja mam ich naprawdę duzo :ico_szoking: ,a najbardziej przeraziły mnie dzienne dawki,samego magnezu biore5 tabl.dziennie :ico_olaboga: ,a gdzie tu reszta :ico_puknij:
Mam nadzieje,ze lekarz wie co robi,jak kazał brać to biorę.

Kasiu to teraz czekamy na twoje zdjęcie kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-08-02, 07:40 ]
No to ja dzisiaj pierwsza :ico_brawa_01: :-)

dziewczyny co nic nie piszecie :ico_nienie:
Ja mam od rana super humorek,tylko strasznie boli mnie gardło :ico_placzek:
Zawsze coś :ico_zly:
Pozdrawiam śpiochy :-D :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 sie 2007, 08:32

Dziewczyny napisałam posta i mi skasowało :ico_olaboga: Co sie dzieje z tym tt? :ico_zly: Chyba zostana na tym forum tylko najwytrwalsi.

Nie chce mi się pisać tego wszystkiego od nowa :ico_placzek:

Monia kuruj się z gardełkiem :ico_oczko: Teraz przez tą pogode łatwo się dorobic jakiegos paskudztwa.

U nas zapowiada piękna pogoda więc zaraz posprzątam i idziemy z Patryczkiem na spacerek.

Kasia to juz druga wizyta którą mamy w ten sam dzien :-)

Uciekam i zyczę miłego dnia.

Jak bedziecie wysyłały posta to najpierw go sobie skopiujcie bo tez Wam moze się skasowac.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 sie 2007, 09:22

Witajcie :-D

U mnie nic nowego :ico_haha_02: Od rana miałam troszkę pracy ale teraz chyba będzie luzik :ico_haha_01: Wreszcie zapowiada sie letnia pogoda :ico_brawa_01:

Pozdrawiam Was cieplutko :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 sie 2007, 10:44

No ja też nie mogę sie dostać na tt :ico_zly: i w ogóle posty sie nie wysyłają :ico_placzek:
Coś czuję,ze będą nas przenosić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-02, 10:45 ]
o udało się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-02, 10:46 ]
Kasiu czekamy na zdjęcie brzuszka,nie wymigasz się :ico_nienie: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość