Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 lut 2009, 13:53

lalunia, powiem ci, że zaczęłam się nad tym zastanawiać, jak koleżanka która ma córkę powiedziała mi, że z nią rozmawiała o miesiączce. przyznam się, że ja ze swoim Kacprem jeszcze na te tematy nie rozmawiałam, chłopcy trochę później dojrzewają, ale czas już się pomału zastanowić. W domu mam taką starą książkę "Wyjaśniamy dzieciom tajemnicę życia" Myślę, że teraz na rynku nie brakuje tego typu pozycji książkowych. A czy twoja córcia wykazała już jakieś zainteresowanie tematem, o coś pytała?

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

20 lut 2009, 14:22

heja ja z matim troszke cos tam nabaknelam jak mi powiedzial ze wie co to jest sex ale tak jak pisze sikorka u nas to troszke pozniej jest ten etap.dziewczynki wiadomo ze wczesniej bo to wlasnie miesiaczka juz sie pomalu zaczyna u niektorych i piersi juz takim dziewczynom rosną wiec temam trzeba poruszyc wczesniej

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 lut 2009, 17:03

Emka, zebys nie byla zdziwiona ile moze wiedziec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

22 lut 2009, 10:31

Emka, to u ciebie jest tak jak u mnie ale zdziwilam sie jak Mati powiedzial ze wie co to jest sex itd i troszku zaczelam brac pod uwage to ze za niedługo taka rozmowe trzeba przeprowadzic :-)
bo tylko by się zawstydził.
no mi Mati powiedzial-,,mamus ale nie mow nikomu ze wiem ok??"" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 lut 2009, 11:06

Dokładnie, ja też jeszcze czekam z tą rozmową. A dziewczynki faktycznie szybciej myślą o tych sprawach. Ta sama koleżanka opowiadałam i właśnie jak córka wyjechała na zimowisko i do niej dzwoniła, że jej się chłopak podoba i czy ma z nim chodzić :-D Nie, nie naszym chłopcom jeszcze trochę do takich tematów :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

17 mar 2009, 07:22

heja mamuski :-D wiecie co Mati ma nowa pania na zastepstwo z matematyki podobno ma byc rok :ico_zly: i tu jest problem,to baba z jakimis starymi pogladami nie wspomne juz o tym ze twierdzi ze niektorzy sa nie wychowani i ich rodzice tez sa nie wychowani skoro dziecko jest nie wychowane :ico_puknij: ma jakies wojskowe zasady twierdzi ze maja chodzic jak roboty,jakiemus chlopachkowi(nie od matiego z klasy)wbila długopis w policzko i to dosc mocna :ico_olaboga: a ostatnio wiecie co zrobila??? nagrywala dzieci na dyktafon a na przerwach robila dzieciom zdjecia jak biegaja itd :ico_puknij: co o tym myslicie?dla mnie to paranoja mam nadzieje ze na zebraniu bedzie ten temat poruszany ,naszczescie matiego sie nie czepia ale i tak jestem wsciekla na ta babe.zreszta wydaje mi sie ze ona nie ma prawa nagrywac dzieciaki lub tym bardziej robic dzieciom fotki bez ich wiedzy a tym bardziej bez wiedzy rodzicow :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 mar 2009, 12:57

edit53, dokładnie, musicie poruszyć tą sprawę, bo to sprawa do kuratorium!!!!! :ico_olaboga: Co to za kobieta i jak się jeszcze uchowała??? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

28 mar 2009, 23:31

Pozdrawiam mamcie - teściowe.
Pamietam o Was i tęsknię.
Wracam!!!
Buziaki.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

31 mar 2009, 09:12

Edit ja bym porozmawiała z wychowawczynią
niestety nasza nowa wychowawczyni jest anty nastawiona do dzieci i nigdy nie bedzie za naszymi dzieciakami jak dla niej to zawsze nasze dzieci sa winne :ico_puknij: mati dopiero dzis poszedl do szkoly wiec zobaczymy co tam z pania od matmy ale podobno wczoraj zwyzywala jakiegos chlopaczka i jego mame na lekcjii tylko dlatego ze kartkowka machał :ico_puknij:
dorek pisze:Wracam!!!
no wkoncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

01 kwie 2009, 07:33

Może ma ktoś czas na sprzedaż?
Chętnie odkupię :)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość