Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lip 2007, 14:45

-indigo- pisze:ale ja mam taki czarny pępek jakbym sie z dwa lata nie myła. Takie się zrobił w ciąży i zejść nie chce.

ja tez mam jeszcze ciemnawy i niestety to zmywaczem mi nie zeszlo :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Karla, gratuluje pierwszej wprawy :ico_brawa_01: zaraz ide na miasto szukac tego twojego cud-specyfiku :ico_oczko:

avisek pisze:a czemu asiula sie nie odzywa?

ktos wczoraj pisal, ze jej komp padl i czeka na naprawe

astrid pisze:rano ubrala sie laseczka pod pache i ona jedzie zobaczyc prawnuka


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ma babcia krzepe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w koncu nie kazdej babci sie prawnuk trafia. babcia mojego D. jest chora psychicznie, cos jej sie zaczelo od zalamania jak dowiedziala sie, ze ja maz zdradza i teraz ma 83 lata i tak slabo kontaktuje, np myli swoje wnuki, a co do Luski to sobie umyslala, ze to chlopczyk i jak ktos Lusie prababci pokazuje to zawsze mowi "trzymaj go! nie upusc!" :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 lip 2007, 15:17

Cześć dziewczynki !!! :ico_ciezarowka:
Sorki, że się wtrącam, ale czytałam że zastanawiacie się apropo tego napletka, ja już dawno temu przeprowadziłam z mężuniem rozmowę na ten temat, bo chyba przy 2 wizycie u mojego ginka, pytał się, czy jak będzie chopak czy chcemy go obrzezać, koszt 260$, decyzja była szybka, ale wracając do tematu.
W napletku się teraz nic nie zbiera i siusiorek jest taki mały, że nie jest konieczne żadne czyszczenie tego dodatkowo, jedynie potem jest ważne aby naucyć nawet malucha no jak ma ok 4 lat albo 5, żeby sam to robił, i umiał na przysłośc, bo podobno rodzice zapominają o tym temacie ( tabu) i chłopcy potem mają problemy w wieku dorosłym. I mężunio mój jest obrzezany bo w latach 70-tych to była rutyna w szpitalach kanadyjskich, nawet się ciebie nie pytali czy chcesz to dla twojego dziecka, a robili to aby pomóc rodzicom w trzymaniu chigieny chłopców w póżniejszym wieku i to jest ten mit wielki, tak mi mój mąż powiedział i ginko. Szkoda, że to teraz tak dużo kosztuje bo chiałam to dla mojego chopaczka. Okropna jestem, chciałam go skaleczyć. :ico_oczko:
MAm nadzieje ze nie zamotałam za wiele. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lip 2007, 18:37

Moj Marcinek spi do 9.00 potem chwila zabawy o 12 karmienie nastepne o 16 potem 20 i lulu do 2.00 w nocy a pozniej pobudka o 6.00 i nastepna o 9.,00 i tak dzien w dzien wiec nie narzekam :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 lip 2007, 19:16

Witam p[opoludniowa pora. Cos tu pustawo..przerzedza sie towarzycho?
U nas lekka poprawa- kupa idzie troche lżej po herbatce rumiankowej.. i w nocy bylo nawet cycus - Młody pospał do 2:30, potem jedzonko o 5 i 7.. a potem pierdyknął nam prad na calym osiedlu i wpakowalam go do lozka i drzemalismy do13 :ico_olaboga: Tatus pojechal pozalatwiac sprawy a my sie lenilismy :-)
Jestem wyspana ze łohoho mam zapas snu na caly tydzien :ico_haha_01:
Ale od tej 13 to dziecko mi pospało moze 20 minut, wiec srednio fajnie bo pranie jak lealo tak lezy, w garach pusto i w lodowce tez nic procz 10 słoikow szczawiu od tesciowki i ochydnych parowek dla psa :ico_haha_01:

aaa.. uciekam, Moj Bąbel wzywa :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lip 2007, 20:23

cześć kochane. Ja dosłownie na sekundkę, bo korzystam gościnnie z kompa szwagierki. Lada dzień powinnam odzyskać swojego kompa to was zasypię wiadomościami
Emilka jak to dziecko raz śpi raz je raz płacze. Niestety ma przepuklinkę, ale na razie nie ma potrzeby usuwania jej operacyjnie, ale przez to jest bardziej niespokojna. POza tym jakoś sobie radzimy, ja doszłam już do siebie, ale kilogramów do zrzucenia zostało mi jeszcze spoooooooooooooooooooro, jak na razie nie mieszcze sie w ciuchy sprzed ciąży :ico_placzek: ale myslę ze w końcu schudnie, bo przecież jakby nie było troche mi się przytyło.

a więc do pogadania jak tylko odzyskam kompa. ściskam was i wasze skarby papa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 lip 2007, 20:31

To dzisiejsza misiowa chrapka na spacerkuu :) Obrazek

[ Dodano: 2007-07-24, 20:32 ]
Asiulka czekamyna Ciebie Kochana!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-24, 20:34 ]
MAdziu26 - ale Twoj Babel rosnie :ico_olaboga: onjest juz taaki duzy. Niby urodzeni Ci nasi chlopcy tego samego dnia, ale moj przy Twoim Bąbelku to taki kurczak...Ciągle głodny, a fałdek jakos nie przybywa.. A ja bym chciała zeby był taki troche papusny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lip 2007, 20:36

Juli no Marcinek duzy ...ostatnio w autobbusie pani jechala z 4 miuesiecznym dzieckiem i moj Marcinek byl wiekszy :ico_wstydzioch:
Juli nie martw sie twoj junior tez nabierze cialka :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lip 2007, 21:22

magda26, strasznie rzadko je twoj Marcinek. teraz jest goraco i Lusia je prawie co godzine w malych porcyjkach (50-70ml), ale jak jest normalna pogoda to i tak co 2,5 godziny domaga sie szamanka. w nocy tylko 2 i 6 godzina

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 lip 2007, 21:32

A u nas nareszcie kupa po dwóch dniach się pojawiła, pampers tego nie wytrzymał i wylało się na boki :ico_szoking: .A tak poważnie to kumpela mi mówiła,że dzici karmione piersią mogą trawić pokarm bezresztkowo i jeżeli mała nie płacze, nie ma wzdęteg brzuszka i nie kurczy nóżek to nie ma się czego bać.
Asiulka czekamy na ciebie
Madzia dziewczyny mają rację, Marcinek rośnie jak na drożdżach

Dziewczyny jecie arbuza?

Buziołki dla maluszków, spokojnej nocki mamusiom :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lip 2007, 21:34

Dziewczyny jecie arbuza?

ja jem :-D :-D ale to nic dziwnego, bo nie karmie

a co do kupy to u nas tez wczoraj nie bylo, ale to calkiem inna historia z powyzszego powodu :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość