MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 lut 2008, 17:25

witam:)
a ja tam do Wiktorka do tej pory w nocy wstaje a ma skonczone juz 3 lata (zawsze w nocy jak sie obudzi to wola mamusie do towarzystwa... czasem jest to o 2 w nocy... czasem o 4... dzis bylo kolo 5 :-D ) zawola mnie, wysikam go i dalej do rana spimy sobie juz razem :-D :-D :-D... a dodam jeszcze ze kolo polnocy zanim pojde spac to tez jeszcze go wysikuje a raczej moj maz bo ja nie moge go podnosic :ico_oczko:
madziarka jak to sie mowi: jak nie urok to s...ka :ico_oczko: jak nie jedzenie to sikanie :-)
pozniej to wszystko odpadnie ale za to dojda nocne wyczekiwania az nasi synowie wroca z dyskoteki...uroki macierzynstwa :ico_oczko:
a co do tego odstawiania od cycusia... hmmm... to dlaczego chcesz to zrobic?nie masz pokarmu? przeciez leos to jeszcze malenstwo! moj kawaler mial skonczone 17 miesiecy i sam wolal cyca :-D
drugie dziecko jak tylko bede mogla to tez na pewno bede karmic z poltora roku :-)

ale oczywiscie to twoja decyzja... jesli chcesz bezproblemowo odstawic leosia od piersi to rob to pomalu coraz mniej i mniej... napewno sie uda

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lut 2008, 22:07

monika mysle ze do roku karmienie piersia spokojnie wystarczy hehe
chcialabym tak ok jego 10mies odzwyczajac hehe mam jeszcze chwile czasu
ale juz o tym mysle bo tez cas zmyka jak szalony hehe

potrezbuje niezaleznosci i lelek bez cycka moze tez bedzie lepiej spal w nocy hehe

pora wrocic do normalnosci hehe

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 lut 2008, 23:05

madziorka, prawde powiedziawszy to nie znam faceta ktory lepiej spi bez cyca :-D :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lut 2008, 23:49

no tak kumpela ktora to zasugerowala ma corke :ico_placzek:
czyli co czekaja mnie wszystkie noce z lelkiem przy piersi???
a tatus co???

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

25 lut 2008, 23:56

przeciez cycusie masz dwa :ico_haha_01: chlopaki jakos sie podziela :-D :-D :-D
a tak na powaznie to nie sugeruj sie podpowiedziami innych tylko kieruj sie matczynym instynktem... napewno wszystko jakos sie rozwiaze :ico_oczko: sama wiesz co dla twojego skarba jest najlepsze :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

27 lut 2008, 10:24

MONIKAB fr pisze:przeciez cycusie masz dwa :ico_haha_01: chlopaki jakos sie podziela :-D :-D :-D
:ico_smiechbig: dobre
[quote=''MONIKAB fr''] a tak na powaznie to nie sugeruj sie podpowiedziami innych tylko kieruj sie matczynym instynktem... napewno wszystko jakos sie rozwiaze :ico_oczko: sama wiesz co dla twojego skarba jest najlepsze :-)[/quote] podpisuje sie pod Moniką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lut 2008, 20:34

spoko laski
wlasnie tak robie hihi
zeby bylo lepiej i dla lelka i dla mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

29 lut 2008, 00:09

madziorka hihi pisze:monika mysle ze do roku karmienie piersia spokojnie wystarczy hehe
chcialabym tak ok jego 10mies odzwyczajac hehe mam jeszcze chwile czasu
ale juz o tym mysle bo tez cas zmyka jak szalony hehe

madziorka ja to samo chce zrobic ze swoim brzdącem. musze uwinąć sie przed latem, bo podobno nie nalezy odstawiac dziecka w lecie, zeby go nie narazic na odwodnienie w czasie upalow. I tez potrzebuje niezaleznosci :ico_haha_01: chce troche "samotnosci" jesli chodzi np. o wychodzenie z domu :-D teraz jestesmy z Patrykiem nierozlączni.
No i mężus juz nie moze sie doczekac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MONIKAB fr pisze:a ja tam do Wiktorka do tej pory w nocy wstaje a ma skonczone juz 3 lata (zawsze w nocy jak sie obudzi to wola mamusie do towarzystwa... czasem jest to o 2 w nocy... czasem o 4... dzis bylo kolo 5 :-D ) zawola mnie, wysikam go i dalej do rana spimy sobie juz razem :-D :-D :-D

ja o dziwo nie wstawalam w nocy miedzy 2-5 miesiacem Patryka.jadl o 23 i o 7-8 rano. Cudowne dziecko, nie wiem jak to robil.czasami go budzilam, zeby jadl, bo sie balam ze taki glodny, ze nie ma sily plakac :ico_noniewiem: za to teraz ma 6 miesiecy i budzi sie 2 razy na jedzonko, ale jesli nie usne przy karmieniu, to go odstawiam do łóżeczka, zeby go nie przyzwyczajac do wspolnego spania.robie to glownie z egoizmu, bo jak spie z moimi facetami naraz to plecy mnie pozniej bolą-za male mamy na to lozko...

pozdrawiam was dziewczyny goraco i zycze udanego dnia- bardzo wyjątkowego 29 lutego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 lut 2008, 12:02

ivkaJ kazde dzieciatko jest inne i niestety odstawianie od piersi nie zawsze idzie po naszej mysli :ico_oczko:
ja np doszlam do wniosku ze do 17 miesiecy w zupelnosci wystarczy i odstawienie zajelo mi tydzien... i jak juz ktorys raz wspominam - dzieki pomocy meza
z kolei znajoma ma juz 2,5 roczne dziecko i meczy sie biedna bo "maly" ciagle wola cycka :ico_szoking: a ona przemeczona, wychudzona calkowicie podporzadkowana jest swojemu synowi :ico_nienie: tego absolutnie nie pochwalam
moim zdaniem sukces mozna osiagnac konsekwentnie podchodzac do sprawy... bardzo wazna jest rowniez wspolpraca obojga rodzicow

zycze wszystkim powodzenia :-D

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

29 lut 2008, 14:44

MONIKAB fr pisze:kazde dzieciatko jest inne i niestety odstawianie od piersi nie zawsze idzie po naszej mysli :ico_oczko:

zgadzam sie z Toba i podziwiam, ze tak dlugo zdecydowalas sie karmic pogratulowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moj malec bardzo chetnie zaczal jesc przeciery a i jak sciagam pokarm, to z butelka tez bardzo dobrze sobie radzi :-D :-D wiec jestem optymistycznie nastawiona poki co :ico_oczko:
MONIKAB fr pisze:z kolei znajoma ma juz 2,5 roczne dziecko i meczy sie biedna bo "maly" ciagle wola cycka :ico_szoking: a ona przemeczona, wychudzona calkowicie podporzadkowana jest swojemu synowi :ico_nienie: tego absolutnie nie pochwalam

znalam dziewczyne, ktora tez tyle karmila, ale niestety nie przejmowala sie tak bardzo czym karmi dziecko.=jadla i pila wszystko normalnie,czyt.piwko, papierosy itd- ona jak i dziecko grubiutkie. ale nie o to mi chodzi :ico_puknij: w koncu ktos jej zasugerowal,z emoze juz wystarczy tego cycka, a ona czas pras posmarowala sutki pieprzem :ico_szoking: i jak reka odjal -mala raz sprobowala i wiecej nie chciala. moze to i dobry sposob posmarowac czyms niesmacznym, zeby dziecko sie zniechecilo? nie wiem

pozdrawiam gorąco :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość