Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 paź 2007, 09:09

witam warszawianki

dzis basenik....zawsze to coś innego - wyjście z chałupy :-D pogoda do d....więc chyba za sprzątanko się wezmę porządniejsze.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

24 paź 2007, 14:46

Witajcie a ja nie mam czasu nawet sie :ico_kawa: napic ostatnio
w poniedziaslek sprzatalam miala do mnie kolezanka przyjechac i mnie wyrolowala i nie przyjechala nawet mi smsa nie napisala jak do niej napisalam to sciemniala wiec wiecej juz jej nei chche u siebie wieczorem pojechalam do tesciow zeby sie babcia nacieszyla wnuczkiem, wczoraj byla u rodzicow moich caly dzien, dzis w domu ale sprzatam bo kolezanka do mnie rpzyjezdza po rpacy wiec wypada dac jej obiadek ktory sie pitrasi :) jutro do rodzicow moich bo maja rocznice i w piatek tez do rodzciwo bo musze mame zawiezc wieczorem do lekarza na 19 a wiadomo jakie sa korki wiec wole ja zawiezc bo (ona pilnuje mojej siostry synka i szwagier dopiero przyjezdzao 18 wiec szybko sie potem zabierzemy i poejdziemy akurat do lekarza na bemowo:)) takze taka zalatana jeste i pewno dopiero bede tu w weekend chociaz tez niewiem bo w sobote jade zobaczyc dziewczyne ktora kupila odemniesukienke slubna i jade zobaczyc moja kiecke ostatni raz :) buziak igorace
co tam u Was Beatris a gdzie na basen ??? ja tez sie wybieram ale ja narazie musze wybrac taki z ciepla woda a wogole to dostalam @ i :(:(:(:(:(:(:(
Bozenko rozdwoilas sie???????/

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 paź 2007, 18:57

karolina24, Bożenka już się rozdwoiła :ico_brawa_01: nawet jest zdjątko Franusia chyba na wątku radosne nowiny czy coś takiego

Bożenka jeszcze raz gratuluję ślicznego synka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_dziecko: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:
Ostatnio zmieniony 25 paź 2007, 18:39 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 paź 2007, 19:25

Bożenko gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karolinko basen na Kasprzaka, ma ciepłą wodę, polecam, są fejne kursy dla maluchów

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

25 paź 2007, 19:45

Witajcie, zajrzałam się przywitać.
Jak się trochę ogarniemy to zajrzę na dłużej.
buziaczki

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 paź 2007, 16:56

bozenka74, ale ten czas leci - juz w domku jestes z Franusiem ? :ico_buziaczki_big: a dopiero co się nie mogłaś doczekać jego narodzin :)
Jak znajdziesz chwilkę napisz nam jak tam ze WSZYSTKIM :ico_oczko:

A u nas już 9 miesięcy minęło - więc Joasia jest na świecie tyle samo ile była w brzuchu hihi ale te 9 miesięcy zleciało mi znacznie szybciej niż te w ciąży :-D

Byłam z Asią dziś u okulisty w CZD. Ale ja się denerwowałam tą wizytą. Bałam się, że Joasia zacznie się drzeć i jej nie uspokoję. Na szczęście nie było tak źle bo przed badaniem dna oka pielęgniarka zakropliła jej oczy najpierw kroplami znieczulającymi a dopiero potem tymi właściwymi. Niestety na lekarza czekałyśmy koszmarnie długo, potem okazało się , że zgubiła się nasza karta i znów czekanie, a ja sama byłam i bez wózka, Joasia ze zmęczenia to już padała ale zasnąć nie mogła bo tam hałas. Wreszcie po kilu godzinach byłyśmy po wszystkim i badanie wyszło OK :ico_brawa_01: i żadnego zeza nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Potem jak włożylam małą do fotelika w samochodzie to zasnęła od razu już podczas zapinania pasów, a zwykle wtedy się najbardziej wścieka. No i do pracy się spóźniłam :ico_noniewiem: Ale cieszę się, że już mamy to z głowy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

26 paź 2007, 17:55

Hej
Mam chwilkę bo Antos z Grzeskiem na spacerku, a mały śpi.
Poród trwał dosłownie 2 godziny, zaczęło się po 5 a Franek ur się o 7:20.
Urodził się śliczny, bez żadnych opuchlizn, wybroczyn. Poród był wspomagany
oksytocyną, więc dlatego trwał tak krótko. Personel na porodówce był bardzo
profesjonalny a na dodatek była przy mnie cały czas stazystka, która
pokazywała ile umie i chwaliła się swoja wiedzą. Byłam świetnie
doinformowana w kazdej sekundzie.Tej nocy rodziłam jako trzecia i wszystkie
rodzilysmy drugie dziecko.
Kolejne 2 doby w szpitalu tez bede milo wspominac, opieka swietna.
(pisze jedna reka bo maly sie obudzil i mam go przy piersi, dlatego bez
polskich znaków)

Tragedia zaczela sie w domu, Antoś szalal z zazdrosci, do tego stopnia ze
dostal takiej histerii, ze az zwymiotowal. Ja sie z tego wszystkiego
poryczalam jak glupia, czulam sie potwornie bezsilna. Spodziewalismy sie ze
bedzie zle ale to co bylo przeszlo nasze oczekiwania. Dzis juz było duzo
lepiej tylko musimy go bardzo pilnować bo "dzidzi" to jest dla niego nowość
i interesuje bardzo. Musimy patrzeć mu na ręce ciągle bo nigdy nie wiadomo
co mu strzeli do głowy.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

29 paź 2007, 10:00

Czesc Bozenko WIELKIE GRATULACJE DUZYYYYYY BUZIAK DLA FRANUSIA NIECH ROSNIE ZDROWO I BEDZIE GRZECZNY :):):):)
Magdzinka dla Twojej tez WSZYTSKEIGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 9MIESIECY :) GORACE BUZAKI DLA wAS MAMUSKI
jacie krece nie bylo mnie tu troche a tu tyle ciekawych i nowych wiadomosci to i ja mam dla Was Macius zaczyna raczkowac :) podnosi sie na brzuszku i idzie do tylu narazie a pozatym jak widac na zalaczonym ponizej obrazku nalozylam mu buciki i postawilam to z taka checia stal i teraz jak tylko jak siedzi zlapie go za raczki to sie podnosi do stania :) takze zaraz chyba mi smignie hehehe buziaki gorace dla Was kobitki i mielego dzionka zycze z ciepla i pyszna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 paź 2007, 00:39

ale wiadomości!

przede wszystkim Bożenko witamy Franusia i życzymy mu zdrówka, szczęścia i wszystkiego co najlepsze na tym świecie.

co do porodu - byłas dzielna i tylko Ci rodzić skoro to 2 godziny trwało, u mnie mimo oksytocyny trwało 7 godzin i zakończyło sie cesarką :ico_noniewiem:

Dla Asi mojej słodkiej imienniczki duże buzi z okazji 9 m-cy, a dla Maciusia wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze postępy w nauce chodzenia.

u nas 2 zmiany, Ola pięknie nauczyła się sama zasypiać w łóżeczku i to dośc wcześnie więc mamusia ma wieczory dla siebie :-D tfu tfu tfu i odpokać...druga zmiana niemiła...Ola ma ataki histeri..powód zawsze inny i zawsze tak samo gupi i niemożliwy do spełnienia, drze się jak opetana i to b długo, az się boję czy jej sie nic nie stanie bo oddychać nie może tak wrzeszczy...dzis powodem była bułka - chciała słodka bułeczkę której nie chciała na basenie i dałam ją M a drugiej nie było..przypomniało jej się po 20 minutach i wycie...całą drogę do do mu i jeszcze w domu z pół godziny...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 paź 2007, 16:59

Bożenka super, że poród miałaś fajny i krótki i masz dobre wspomnienia :ico_brawa_01: Franuś jest śliczny - kochany słodziak :ico_brawa_01:
A w jakim szpitalu rodziłaś?

Karolina gratulacje dla Maciusia :ico_brawa_01: no i niedługo zacznie ci stawać przy meblach :-D Joasia dopiero teraz załapała, że stawanie jest fajne ale próbuje tylko w łóżeczku, a że spędza tam tylko kilka minut dziennie to efektów jeszcze nie ma

Beatris60, a kiedy masz imieninki? My dla Asi naszej wybralismy 12 maja :ico_oczko:

Pochwalę się :-)
JOASIA MA PIERWSZEGO ZĄBKA !!! :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: wczoraj było słychać jak coś tam stuka, a dzisiaj już widać i czuć hahaha :-) A Joasia jak sie wstydzi :-D nie chce pokazywać - jak nie miała tego ząbka to chętnie otwierała buzię i mogłam jej dziąsła masować, i lubiła to a teraz wkurza się hihi jak chcę jej dotknąć dziąsła i ząbka hihi i zaciska usta :-D No, ale w każdym razie już nareszcie pierwszy maluteńki ząbek jest :ico_brawa_01: niedługo będzie też obok drugi - górne jedynki, a na dole ani widu ani słychu :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość