Awatar użytkownika
kolalola90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2015, 10:08

Re: Cwiczycie w domu ?

15 paź 2015, 01:03

Też ćwiczę sama w domu i wiecie co wam powiem zauważyłam że bez odpowiedniej diety efekty są mizerne. Obecnie stosuję się do dieta niskowęglowodanowa i staram się jeść mniej ale częściej i już pierwsze efekty są bardzo widoczne zgubiłam w talii, udach i oponke na brzuchu :) jestem z siebie zadowolona i wam też polecam zacząć od zmiany diety !!! :)

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Cwiczycie w domu ?

16 paź 2015, 14:16

Moim zdaniem, ćwiczenie w domu też może być dość efektywne. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, fitness domowy jest najlepszym rozwiązaniem. Na stronach internetowych można znaleźć różne programy treningowe, które można dopasować do swoich umiejętności i poziomu. Na początku nie będzie nawet potrzebny sprzęt, tylko motywacja. :-)

OlkaY
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:44

Re: Cwiczycie w domu ?

20 paź 2015, 08:29

Ja ćwiczę w domu. Mam jednak mało motywacji. Myślicie, że jakbym kupiła sobie super sportowe ubrania to czułabym się lepiej? Zastanawiam się nad ofertą sklepu http://firmoweciuchy.pl/. Tylko czy to zwiększy moją motywację?

maria81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2015, 21:09

Re: Cwiczycie w domu ?

22 paź 2015, 21:26

Ciężko jest, ale staram sie tak 3 razy w tygodniu ćwiczyć przez conajmniej 30 min

gosza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2015, 15:57

Re: Cwiczycie w domu ?

04 lis 2015, 16:11

Ja zdecydowanie wole ćwiczyć na siłowni, bo się zebrać nie mogę w domu...

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Cwiczycie w domu ?

06 lis 2015, 11:16

ja ćwiczę w domu, bo nie mam na razie jak dziecka zostawić i iść na siłownie wiec cały zcas szukam jakiś nowych filmików z nowymi ćwiczeniami, żeby mi się nie znudziło ;) teraz jeszcze złapałam bakcyla na zdowe odżywianie i róznego rodzaju koktajle, zdrowe i energetyczne przekąski. Fajne pomysły znalazłam na fp Odchudzanie z Jagodą. Słysząłyście może o niej? Lubicie jej fanpage?
Tak! Niedawno cap prawda polubiłam jej stronkę na facebooku, bo zobaczyłam, ze fajne i ciewe rzeczy udostępnia, zwłaszcza te przepisy :) bardzo mi sie przydają, bo ja z potrzebowałam przepisów na dania do pudełek ;)

Awatar użytkownika
bogna82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 20:07

Re: Cwiczycie w domu ?

12 lis 2015, 14:49

Jeśli tylko znajdę chwilę to staram się w domu poćwiczyć. Ale wiadomo podczas wykonywania codziennych obowiązków np podczas sprzątania również się spala kalorie. Stosuję się do zasady. Że lepiej przejść się schodami niż czekać na windę. Czasami jest to szybsze rozwiązanie. Do pracy chodzę na nogach a nie jeżdżę autem. Aktywność fizyczna i oszczędność bo na paliwo nie wydaję.

kachna11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2015, 09:17

Re: Cwiczycie w domu ?

13 lis 2015, 13:14

Cześć wam dziewczyny, ja ostatnio bardzo intensywnie wzięłam się za siebie. To znaczy zaczęłam biegam z moim facetem. On się wkurza czasem że go spowalniam i ma slaby trening przez ze mnie. Ale robi to chyba dla mojej motywacji. Do tego ćwiczę w domu. Właśnie mój kochany mąż wynajduje co róż to inne ćwiczenia na internecie i w ogóle i ćwiczymy. A do tego on chodzi na siłownię a ja jak mam czas to idę z siostra na aerobik czy na jakiś fitness. Mówię wam dla chcącego zawsze znajdzie się czas. A nie tylko same wymówki.

szosow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2015, 00:57

Re: Cwiczycie w domu ?

14 lis 2015, 01:17

Od jakiegoś czasu ćwiczę z Ewą Chodakowską.

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Cwiczycie w domu ?

01 lut 2016, 23:40

W domu to każdy głupi potrafi ;) A wpadłyście na to, żeby ćwiczyć w pracy? Nie, nie chodzi mi wyłącznie o zajęcia fitness organizowane w biurze po godzinach (czasem nawet w przerwach podczas dnia pracy), ale o taką dość oczywistą aktywność, która nie tylko pomoże nam utrzymać formę czy zapewni "ciągłość" treningu, ale także wpłynie korzystnie na naszą formę, że tak powiem, pracowniczą :) Że o co mi chodzi? A przeczytajcie sobie: https://minicrm.pl/blog/jak-cwiczyc-w-miejscu-pracy/.
No i jakie spostrzeżenia?

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość