Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 gru 2008, 14:47

sorki.poprostu kur.. mnie złapała,nieważne.Tacy byli,sa i będą.Rzeczywiście spanikowałam.Wielu moich znajomych pousuwało już konta.W necie grzmią o tym.Człowiek durnieje.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

02 gru 2008, 15:14

Hej

Anetko - w polsce bylo milo, poza podrozami :ico_oczko:

Asiu - nie wiedzialam,ze zamierzasz wyjezdzac z kraju zwanego Polska :ico_oczko:

Co do dzisiejszego tematu. Ja juz wczesniej o tym czytalam. Na szczescie nie wstawiam zdjec z naguskami :ico_oczko: ale i tak musze powiedziec, ze mi sie bardzo nie podoba,ze jakies typy moga kopiowac zdjecia umieszczane na nk nawet jesli konto nie jest publiczne :ico_zly: Po to czlowiek wybiera taka opcje, zeby obcy i jak i zboczency nie mieli do nas dostepu!


Aaaa - i jeszcze sie pochwale - ze dostalam dzis list z waluacja domu. Jeszcze tylko oferta z banku (ma przyjsc jeszcze w tym tyg. :-D ) i bedzie mozna wymieniac kontrakty i planowac przeprowadzke do nowego domku :ico_haha_01:

A propos przeprowadzki Asiu, to tez przyznam,ze w Polsce pewnie bysmy musieli wynajmowac mieszkanie (przed wyjazdem do Anglii wynajmowalismy w Krakowie - co za ceny :ico_szoking: ), a o kredycie tylko pomarzyc (tym bardziej w czasach tzw. recesji :ico_oczko: ). A tak - jestesmy coraz blizej wlasnego domku :-) Czego i Tobie zycze! Zreszta wszystkim Wam kobitki :-)

Filip przysnal jakas godzinke temu i jeszcze spi...a myslalam,ze obudzi sie na obiadek :-)

A wlasnie - dziewczyny - czy mozecie mi powiedziec, co moge dawac Filipowi poza kaszka na sniadanie? Kaszka jakos mu nie idzie (moze jeszcze sprobuje inne smaki) a ja jakos nie kojarze co jeszcze moge wprowadzic do jego diety w tym wieku (skleroza mnie dopada czy co? :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 gru 2008, 15:37


Asiu - nie wiedzialam,ze zamierzasz wyjezdzac z kraju zwanego Polska :ico_oczko:
Dobre :ico_brawa_01:

Obecnie mieszkanie jak nasze, czyli 3 pokoje we Wrocku to koszt jakieś 2500 + opłaty, czyli koło 3000 zł. PARANOJA!! My płacimy mniej, ale już coś właściciel dulczał, teraz to i tak po ptokach..
W niemczech to koszt jakieś 1500 zł - czyli jakieś 400 euro, a zarabia się tam średnio koło 1500-2000, więc sami widzicie różnicę. Sorry ale mnie nie stać na życie tu! Mój mąż 5 lat temu zarabiał tam 2 tyś, sądził, że uda mu się w PL, ech i bądź tu patriotą. Jeden plus, poznaliśmy się :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

02 gru 2008, 15:52

Hej!
Co do zwyrodnialców, to szkoda słów :ico_noniewiem:
Pewnie w Niemczech jest łatwiej, ale zwyrodnialców i tam nie brakuje i tu zgadzam się z marittą.
felicity, przykro mi, ale ci nie pomogę. Nie pamiętam :ico_wstydzioch: , co jadał Maciej w tym wieku. Czy jadł już jajo?? Nie wiem, kaszki na pewno nie, bo jej nienawidzi do tej pory.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 gru 2008, 16:12

Asiu całkowicie cię rozumie :-) Ja mam kredyt na mieszkanie spłacam go już 6 lat a zostało mi jeszcze 8 lat, koszmar. Ale wole kredyt od wynajęcia, płace i wiem ze będzie moje. Koszty utrzymania mieszkania sa duże, zarobki małe. Jak by nie to ze mój mąż ma dobra prace, i realizuje się w niej. To tez byśmy wyjechali tym bardziej że mój mąz jest zameldowany nadal w Berlinie. Ja tez mam rodzinke w niemczech. Teraz 8 grudnia moja najlepsza kolezanka wyjeżdża do USA :ico_placzek: na stałe. A co do jedzonka maluszków to myśle Felicity że jajecznica na parze mógł by już jeść :-) Ale ostroznie :-) A Asiu ale obiecaj że bedziesz tu znami i nie zapomnisz o nas . Wiem do marca to jeszcze troche czasu ale już mi smutno :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 gru 2008, 16:32

Oj dziewczyny :-D skoro wszędzie są zwyrodnialcy to co za różnica gdzie będę :-D ale na to, że będzie lepsza praca to szanse mam większę i tyle w tym temacie :-)

Uciekam do Wiki bo mnie woła

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 gru 2008, 09:14

hej kobietki,

ja dziś pierwsza :ico_brawa_01: .
Wczoraj byłam taka zabiegana,że nie miałam czasu zajrzeć :ico_wstydzioch: .Wieczorkiem tylko poczytałam co pisałyście,ale sił mi brakło.Nie usunęłam konta na NK,i chyba go zostawię.Wszędzie istnieje takie niebespieczeństwo,ze jakis wariat się trafi :ico_olaboga: i będzie korzystał z "pożyczonych" zdjęć.

u nas wczoraj było tak ładnie ,ze byliśmy z Bartkiem chyba ze 4 godz. na spacerze a,a przy okazji załatwiłam kilka spraw.Odebrałam wreszcie drukarkę,która się zbuntowała(to już kolejna rzecz,która nam się ostatnio popsuła :ico_placzek: ).Okazało sie ,że Bartek jej pomógł sie zepsuć ,bo wrzucił taką małą blaszkę z gumką i wszystko stamnęło.Tak niby drukarka nie jest czesto potrzebna, a jak jej nie było to codziennie coś by trzeba drukować :ico_oczko:

uciekam szykować śniadanko,bo już chłopcy nie śpia :ico_haha_01: ,do później

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 gru 2008, 10:33

Dzieńdobelek


Asiu- śliczną fotkę wstawiłaś :ico_haha_01: Muszę przyznać , ze płacicie niezła kwotę za to mieszkanie, rzeczywiście i jak tu się dorobić własnego, w Niemczech na pewno lepsze perspektywy niż tutaj;

Iwciu- dzięki za fotki Kasiulki doszły :ico_oczko:
Wiktor słodki chyba troche podobny do Konradaka i do tatusia :-D

A ja dzisiaj sama mężuś w Toruniu jutro wraca. Pogoda jakaś nieciekawa ale chyba ciepło pewnie zaraz na jakiś spacer sie wybierzemy z małym.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 gru 2008, 11:30

Witam!! No dziewczyny to juz tylko dziś i jutro głosujemy

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/5565 ... 1bf787aae0

Mam dziś okropny dzień musze wziąśc się za prasowanie :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 gru 2008, 14:28

ja juz poprasowałam,ale już następne się suszy,więc jutro powtórka z rozrywki :ico_oczko:

ale u nas dziś deszcz,szaro ,buro ,dobrze,że wczoraj wszystko załatwiłam ,bo dzis siedzimy w domu.Bartek tak psoci,ze nie nadążam sprzątać :ico_szoking: ,przed chwilą wysypał czekoladę do picia :ico_olaboga: ,teraz znów cos szpera :ico_szoking:

no i musze konczyć :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość