Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 kwie 2009, 09:10

Cortinka230, teraz to już regularnie wszystko czuję, wcześniej były przerwy. A później to dzidziuś może mieć mało miejsca i brak chęci do ruszania :ico_oczko: nie ma co się przejmować na zapas.

Ja też Kocham moje serduszko, tylko ta miłość już jest inna niż do Arturka jak był w brzuszku, wogóle się zastanawiam jak to będzie jak się drygi bobas urodzi, jak rozkłada się miłość

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

20 kwie 2009, 09:18

Renia ja się na tym kompletnie nie znam , ale wiem, że taki dylemat mają wszystkie mamy, które spodziewają sie drugiego dziecka. Ja myślę, że to samo przyjdzie. Wiem, że to banał ale tak myślę:)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 kwie 2009, 09:29

Już samą ciążę się przechodzi inaczej, bo jest już znana wiadomo czego kiedy się można spodziewać czego nie ma za pierwszym razem, niemniej jednak sądzę też że każde swoje dziecko będę kochać jednakowo

yyyoaska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2009, 16:30

20 kwie 2009, 19:25

Cześć Dziewczyny! No proszę niedawno się tu zalogowałam i widzę, że nie tylko ja we wrześniu stanę się najszczęśliwszą kobietą na świecie ;-) Gratulacje dla przyszłych mam! :-) mam pytanko- już czujecie ruchy dzieciaczka?! ja jeszcze nie :/ ja tez już chce czuć!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 kwie 2009, 21:14

już czujecie ruchy dzieciaczka?! ja jeszcze nie :/ ja tez już chce czuć!!! :ico_haha_01:
tak, tak :) a Twoja kolej też będzie.

Napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś i na kiedy oczywiście masz termin, fajnie że dołączyłaś, to teraz będzie nas 4 :ico_brawa_01:

i wklej koniecznie suwaczek w podpis to będziemy wiedziały na bieżąco jak ten czas leci

yyyoaska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2009, 16:30

20 kwie 2009, 21:38

hmmm coś o sobie... więc tak po krótce mieszkam i będę rodzic za granicą -w Islandii i teraz jestem w ok 17 tygodniu za tydzień w poniedziałek idę na to dokładne usg, wiec mam nadzieję, że dowiem się płeć dzieciątka :ico_haha_02:

Jak pisałam jestem tu na forum od niedawna i nie mam pojęcia o czym piszesz-"suwaczek" ;-)

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

21 kwie 2009, 08:33

yyyoaska witamy!! Widzę kochana , że masz ten sam wiek ciąży co ja- suuuper...
Suwaczek, to coś co ja mam na samym dole moich postów, odlicza dokładnie w którym jesteś tygodniu. Wpisz w wyszukiwarkę suwaczki i wyskoczy Ci milion opcji:)

Muszę się Wam pochwalić, że wczoraj znów czułam coś bardzo delikatnie./ Pewnie znów kilka dni będzie spokojnych... bez żadnych kopniaczków:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 kwie 2009, 08:44

a widze ze grono wrześnióweczek się powiększyło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję serdecznie kolejnej :ico_ciezarowka:

a suwaczek konstruuje sie w ten sposób, że na jakiejś stronie np. http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php

wpisujesz swoją datę oczekiwanego porodu na górze stronki
przy odpowiednim suwaczku, np tam gdzie są "okienka" z dzidziusiem wybierasz kolor suwaczka i następnie klikasz "get my ticker"
wyskakuje ci stronka na której klikasz okienko na dole "yes i know about...."

następnie pojawiają się trzy kody, pod twoim suwaczkiem
kopiujesz w całości ten drugi gdzie pisze BBCODE
i wklejasz na forum, wchodząć na "podpis" i tyle

po zaakceptowaniu suwaczek pojawi sie w twoim podpisie pod każdym postem

[ Dodano: 2009-04-21, 08:46 ]
Renia0601, dziś to ja stawiam :ico_tort: za kolejny skonczony tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

21 kwie 2009, 12:16

Dziewczęta zaczęłyście już kompletować wyprawkę?? Ja właśnie dowiedziałąm się, że znajomi dadzą nam nowy wózek z kolekcji z 2008 i nowe ubranka, więc spory koszt odejdzie. Nie chce jeszcze brać tych rzeczy, żeby nie zapeszyć, no ale chyba pora już powoli zaczynać. Łóżeczko też będziemy mieli od znajomych więc żeby kupić pościel trzeba znać wymiary łóżeczka. Kurcze tyle spraw jest do załatwienia :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-04-22, 08:00 ]
Ja miałam wczoraj okropny wieczór. Siedzieliśmy sobie z moim Ł i tatuśkiem u nich na dole. Oni pili piwko, ja oglądałam TV, a tu nagle dostałam tak ogromnych skurczy, że nie byłam w stanie się ruszyć. Mąż musiał mnie prowadzić na górę i dopiero kiedy się położyłam- ulżyło troszeczkę. W domku pustki nawet nospy w takich przypadkach nie ma ( trzeba się zaopatrzyć). Nie dzwoniłam do lekarki, bo czytałam gdzieś, że do 22 tygodnia takie skurcze są normalne. Macica ponoć przygotowuje się do porodu, ale obiecałam sobie, że jeśli to się powtórzy to zadzwonie i już!!
Zresztą już drugą noc pod rząd śnią mi się koszmary- wczoraj ,że w toalecie krew, a dziś, że na wizycie lekarka słyszała serduszko, a ja nie 37.gif
Czasami zwariować można

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 kwie 2009, 10:35

Cortinka230, co do wyprawki to ja mam wszystko po Arturku praktycznie, tylko łóżeczko muszę kupić wiadomo i coś do szpitala może nowego, jakąś wyprawkę a i tego nie jestem pewna bo mam tyle niezniszczonych rzeczy :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość