Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 sty 2009, 20:07

Beatris60 pisze:a co sie stało jeśli mogę zapytać???
żebym to ja jeszcze dokładnie wiedziała :ico_olaboga: ale w sumie najpierw przeziębienie i od kiedy dostałam gorączki to miałam mniej pokarmu, a potem z dnia na dzień mimo wysiłków jeszcze mniej i mniej i w końcu ani kropelki... :ico_noniewiem:

Marcia77 pisze:ale cisza..wszystkie zajete dziecziaczkami...
noo, ja drzemałam :-) Chłop mnie na mała randkę zabiera... :ico_noniewiem: :-D niech mu będzie :-) trzeba korzystać, że babcia jest...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 sty 2009, 22:11

a ja maluską wykompalam i teraz spi mleko podgrzalam bomyslalam ze zje a tu zasnela no nic chyba znowu musze wstaic do lodowki chociaz stoi w cieplej wodzie... musialam odciagnnac bo po herbatce hippa chyba nawalu dostaje :-D

siostra dzis u mnie spi i ja z mezem ciekawe jak to bedzie bo ja spie z dzieckiem!

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 sty 2009, 22:18

ananke no to przykre że tak sie stało, ale co zrobić, zdarza sie...przynajmniej jeść wszystko możesz :ico_oczko:

milutka no to dobrze, że nawał u Ciebie :-)

my po kolacji, zaraz sie kłade, dziś poodpoczywałam sporo to całkiem nieźle sie czuję.

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

25 sty 2009, 07:34

Czesc :-D Ja dzis super wyspana :ico_brawa_01: Antos ma dzis dobry dzien :ico_sorki:
Ja dzis wieczorkiem zostawiam meza z synkiem samych na pare godzin. W planach mam buszowanie po sklepach z kosmetykami :-D i spotkanie z kolezanka, a co za tym idzie, nareszcie moge bezkarnie wypic moj ukochany gin z tonikiem w ulubionej knajpie :ico_brawa_01: :-D
Wszystko pieknie, tylko najwiekszy problem mam z ciuchami a konkretniej spodniami, bo ciazowe juz na mnie wisza a w starych jeszcze sie nie dopinam :ico_zly: postanowilam jednak nie kupowac nowych na obecny rozmiar, co mam nadzieje, ze zmobilizuje mnie do trzymania diety :ico_oczko:
Jakie macie plany na niedziele?

[ Dodano: 2009-01-25, 06:41 ]
A to nasz kochany Antos :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

25 sty 2009, 10:42

hej
Sandrusia :ico_brawa_01: dla Antosia że dał sie wyspać. no rzeczywiście Cie fajny wieczór czeka, a ubraniami sie nie martw - przecież b mało czasu minęło od porodu - dojdziesz do siebie zaraz. zdjęcia super :ico_brawa_01:

my mamy w planach obiad ze znajomymi w restauracji wloskiej, ale M coś żołądkowe sensacje ma, mam nadzieje że jednak pojedziemy bo już mam chęć gdzieś wyjść...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 sty 2009, 10:52

hej


ja dzis znow noc nie przespana mala cały czas na cycku chce wisiec juz odciagam pokarm lub robie sztuczny wypija naraz 100 ml ;| i nie ma przepros wlasnie wypila 50 ml herbatki koperkowej i na cycu wisi a jak je to slychac jak sie w brzuszku przelewa. a tak wogole nic nowego nie wprowadzam do mojej diety bo panicznie sie boje ona i tak nie moze sie zalaatwic meczy sie wypina prezy dlatego tez mam nie przespane noce

Sandrusia, na mnie ciazowe sa dobre bo mi kurde nogi nie spadly i biodra strasznie sie rozszerzyly....ale czekam moze cos jeszcze spadnie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 sty 2009, 11:18

Sandrusia pisze:najwiekszy problem mam z ciuchami a konkretniej spodniami, bo ciazowe juz na mnie wisza a w starych jeszcze sie nie dopinam :ico_zly: postanowilam jednak nie kupowac nowych na obecny rozmiar, co mam nadzieje, ze zmobilizuje mnie do trzymania diety
to dokladnie taj jak ja..ale dopóki karmie piersia to odpada dieta..

[ Dodano: 2009-01-25, 10:25 ]
ananke pisze:Chłop mnie na mała randkę zabiera... :ico_noniewiem:
no to widze ze juz dobrze jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 sty 2009, 11:43

my dzis wkoncu na spacer idziemy :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 sty 2009, 12:15

witajcie :-) , ja miałam nockę w miarę dobrą, mimo, że wczoraj i jeszcze dziś się kłóciłam z moim mężem :ico_placzek:
synuś rano jak się obudził o 7.30 to trochę cyrki dawał, po 2 godz. był tak głodny, że herbatki zbytnio nie chciał i w końcu po 2 i pół zrobiłam znów mleko i tak wypija co 3 godz. po 100 ml, jak jest miedzy czasie głodny to daję mu wodę z cukrem, bo glukozy nie chce lub herbatkę
teraz śpi a ja sprzątam pokoje, bo mam straszny syf, po obiedzie przychodzi koleżanka na plotki :-D
no i dziś chcieliśmy go ubrać ciepło, do wózka i do okna, ale nie wiem czy starczy czasu, bo nic mi się nie chce :ico_noniewiem

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 sty 2009, 12:40

Witam ja dziś jestem średnio wyspana bo mały o 6 jak obudził się na karmienie to już nie zasnął, a ja poszłam około 1 w nocy spać. Wczoraj młody pobił rekord jak go nakarmiłam o 20, to zasnął o 21 i obudził się na karmienie dopiero o 2 w nocy :ico_olaboga: Jak go próbowałam obudzić po 23 to się nie dało.

milutka204 pisze:a tak wogole nic nowego nie wprowadzam do mojej diety bo panicznie sie boje ona i tak nie moze sie zalaatwic meczy sie wypina prezy dlatego tez mam nie przespane noce
milutka jak mała nie może się wypróżnić to może spróbuj jeść więcej błonnika

Sandrusia pisze:Wszystko pieknie, tylko najwiekszy problem mam z ciuchami a konkretniej spodniami, bo ciazowe juz na mnie wisza a w starych jeszcze sie nie dopinam :ico_zly:
ja większość swoich spodni dopinam, bo mam głownie biodrówki, no i trochę mi nad nimi brzuch wisi :-D Tylko ze trzech par, które były wyjątkowo dopasowane nie dopinam. Za w połowę bluzek się w cyckach nie mieszczę :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-25, 11:41 ]
donatka26 pisze:no i dziś chcieliśmy go ubrać ciepło, do wózka i do okna, ale nie wiem czy starczy czasu, bo nic mi się nie chce :ico_noniewiem
ja Bartka od trzech dni wietrzę i bardzo mu się to podoba

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość