mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

02 kwie 2007, 09:34

beatko, spokojnie, to chyba nie zawsze się pojawia. Moja mama na przykład mówi, że prawie nie było u niej tej linii widać i włosków też nie pamięta. A podobno przechodzimy ciążę tak, jak nasze mamy.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 kwie 2007, 10:38

Witam,

Ja też tej lini nie mam i nawet po dokładnych oględzinach mogę stwierdzić, że jej nie ma. Może sie nie pojawi. Za to pępek jest olbrzymi i ciemny, nie cały, ale w środku. Ta linia, to chyba nie jest reguła :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 kwie 2007, 11:09

dziewczyny a myślałyscie juz o wozkach? ja sie zastanawiam czy kupować wielofunkcyjny ze spacerówką czy tylko głęboki a na wiosnę kupić sama spacerówkę
Chętnie poczytam wasze opinie

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

02 kwie 2007, 11:30

My myslimy nad takim modułowym wuzkiem. Jest jakby osobno stelaż, na który monuje się gondolkę, która służy też jako nosidełko, albo spacerówkę, która po zdjęciu jest fotelikiem samochodowym. To nie jest tania sprawa, ale jak przeliczyłam kupienie gondoli, spacerówki, fotelika etc, to sie nawet opłaca. Musimy tylko jeszcze ooglądać pod względem wagi i funkcjonalności. Mieszkam na drugim piętrze, więc potrzebuję lekkiego wuzka. Znajomi maja wuzek co prawda nie dokładnie taki,ale dający sie przerobić z gondoli na spacerówkę, ale jest koszmarnie ciężki. Ta koleżanka nie jest w stanie sama go wciągnąć po schodach.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 kwie 2007, 11:51

witam od poniedzialku jakos widze ruch u nas :ico_oczko: co do lini to nie mam pepek tez narazie na swoim miejscu za to pojawilo sie calkiem spore owlosienie na brzuszku :ico_noniewiem: seksi :-D wuzek juz mamy zaklepany kupujemy od kolezanki Drivera 4xl za rozsadne pieniazki uzywany ale prawie nie zniszczony a gondola podobno prawie wcale nie ruszana szukam teraz luzeczka nawet jedne licytowalam na allegro ale nie osiagnelo ceny minimalnej a 500zl to sporo wiec sobie odpuscilismy jakie ubranka kupujecie bardziej letnie czy juz cieplejsze na jesien ja mam termin na 02.08 jak urodze wczesniej to mi kurteczka nie bedzie potrzebna tylko jakis sweterek

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 kwie 2007, 15:24

być może ja sie mylę ale takiego maluszka to się nie ubiera na krotki rękaw dlatego ja planuję mieć wszystko na długi ale bez żadnych sweterków czy kurteczek - planuję wszystko z biegiem czasu kompletować bo nie wiem jaka będzie pogoda noi i jaki rozmiar będzie miał maluszek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 kwie 2007, 15:53

Ja mam termin na 18.08 ale kupilam kilka body na krotki rekaw. Tutaj o tej porze roku bedzie piekielnie goraco i nie osmiele sie dziecka ubrac na dlugi rekaw...
Co do wozka to u nas ciagle jest debata na ten temat. Mnie bardzo sie podoba mutsy, ale jest bardzo drodi. Moj R sam nie wie jaki chce wozek. Powoli zaczynam go wprowadzac w temat i juz wie dlaczego trojkolowce sa mniej bezpieczne od tradycyjnych 4 kolek i dlaczego gondolka jest lepsza od fotelika samochodowego...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 kwie 2007, 16:38

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
JEŚLI chodzi o linię na brzuniu to nic nie ma ale za to włoski rozwijają się w niesamowicie szybkim tempie< dodakowo mam czasem swędzenie jak by skórka była zasucha

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

02 kwie 2007, 16:44

no to ja mam komplet: krechę, włoski i swędzenie. Zdaje mi się (może się mylę) że to od tego, że się skóra rozciąga. Smaruję się balsamami8 i nie wydaje mi sie sucha. Za to brzuszek rośnie w niesamowitym tempie, normalnie z dnia na dzień.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 kwie 2007, 16:51

Wiem mała myszko , mój brzunio to rośnie niesamowicie, a od moment jak dzidzia zaczeła dawać wyraźnie znaki o sobie to balonik urusł ze 2 razy. :ico_ciezarowka:
Ale nadal z pod kurtki nie widzać :ico_oczko:
Jeśli chodzi o wózeczki to ja chce kupić taki, aby na 100 % plecki były ruchome i jeśli chodzi o fotelik do samochodu to nie wydaje mi się abym za dużo go używała do spacerów, fotelik bedzie w samochodzie, a wózek postanowiłam zakupić w Polsce, ciekawszy wybór. http://www.allegro.pl/item179795320__wo ... _10zl.html
TO jest ten wózek który mi się podoba i będzie dobry na dlugie spacery, a do sklepu na zakupy to nosidełko.

[ Dodano: 2007-04-02 ]
W tą sobotę męża macocha wróciła z Florydy i przywiosła reklamówke ubranek, piekne body na zimowe dni, spioszki sliniaczki pasujące do body,i jedne body z pieknymi spodenkami i letnie kocyki. I nawet mi się dostało rybaczki z bawełenki dla ciężarnej i bluzeczka na lato, akurat na lato będą pasować, jak ulał, teraz ubranka są jeszcze troche za duże, ale za to na czerwiec na 100% bedzie jak ulał. :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość