ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

25 cze 2008, 09:35

Zanlazły się dokumenty!!! Hip hip hura hura hura....
Ktoś w śmietniku znalazł. Resztę napiszę później bo wstałam dopiero i muszę dzieci ogarnąć.

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

25 cze 2008, 09:49

ellepati, to super :ico_brawa_01: chociaż coś pozytywnego w tym pasmie "dolinek"
kwiatunio ja tak lubię jak mam coś mniej więcej zaplanowane bo sobie wszystko porobię i uszykuję ..tylko teraz wszystko zależne od pogody a jak nie zbyt dopisze to mam plan awaryjny -wyjście do zoo w niedziele bo jeszcze w tym roku nie byliśmy ..zobaczymy jak sie ułoży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 cze 2008, 13:12

ellepati, no to super!!!!z głowy przynajmniej bieganie no i kaski nie stracisz :ico_sorki:

aska, no to super ze tak wspólnie czas spedzacie :ico_sorki: i fajowe zdjęcie małej w podpisie :ico_sorki: :ico_brawa_01:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

25 cze 2008, 14:20

Tak tylko za znaleźne ale i dobre i to najważniejsze, że nie będę musiała latac po urzędach!

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

25 cze 2008, 14:23

kwiatunio, my tak teraz nadrabiamy zaległości bo dopiero drugi tydzień co tak mąż ma w miarę wolne weekendy i trzeba wykorzystać taka sytuację dopóki sie da :ico_oczko:

a dziękuję foteczke wczoraj przerobiłam bo w gazecie był fajny programik i sie bawię z przeróbkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 cze 2008, 15:08

hej :ico_oczko:
spać i spać mi się chce a poza tym nic :ico_noniewiem:
już nawet nie pamiętam że niedawno byłam na wakacjach bo po powrocie dobiły mnie przeżycia w pracy a konkretnie z szefem , bo od lipca zmieniam pracę, a on mi mówi, że mu nóż w serce wbijam, że przeze mnie jego dzieci nie pojadą na wakacje, że musi zamknąć swoją galerię itp itd, do tego denerwuję się jak sobie poradzę w nowej pracy zamiast się cieszyś tymi zmianami :ico_puknij:
No ale jak tylko znajdę chwilkę to zasiądę nad zdjęciami z wakacji i powklejam trochę na TT to mi się humor może poprawi na wspomnienia błogich chwil :-D

Joasia w ogóle morza się nie bała, najchętniej sama by wchodziła głęboko i fale ani lodowata woda jej nie zniechęcały i ryczała jak ją zawracaliśmy.
A w ostatnią noc na polu namiotowym mieliśmy chwile strachu bo coś podeszło do naszego namiotu i zaczęło obwąchiwać, z drugiej strony coś stukać i nie wiedzieliśmy czy zaraz nam się jakieś zwierzaki nie dobiorą do namiotu i ile ich jest :ico_oczko: zadzwoniliśmy więc do recepcji, że nas chyba dziki atakują :-D i boimy się wyjść, a potem okazało się, że były tylko 2 i to 1 duży a 2 mały i przyszły na kolację ze śmietników powyciągać :-D

aska fajnie, że na dobrych lekarzy trafiliście i że następna wizyta przy okazji urlopu się trafiła

kwiatunio no niestety raczej nie spotkamy się w Kórniku w sierpniu :ico_placzek: planowałam wtedy jakiś urlopik, a tu ta nowa praca się trafiła i na pewno urlopu nie dostanę więc z przyjazdu do Poznania nici :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-25, 15:10 ]
ellepati, no miałam nadzieję (pisałam ci na lutówkach) , że może ktoś znajdzie twój portfel i ci odda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

26 cze 2008, 18:17

Magdzinka, witaj :-) :-) to miałaś przygodę z dzikami :-) i super ze Joasi podobało sie nad morzem :) dzieci lubią wodę nasza Basia też najlepiej siedziałaby cały czas w niej :ico_oczko:
śliczne foteczki Joasi urosła super i ślicznotka jest :-)
czekamy na te z wakacji ..no i powodzenia w nowej pracy
lecę na spacerek z Basią bo za godz do pracy muszę :ico_olaboga: ale jutro wieczorek imprezkowy :ico_sorki:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

26 cze 2008, 19:38

Magdzinka, ło matko ja bym umarła ze strachu! Dla mnie dzik nieważne duży czy mały to straszny!!!
aska Jak tam u Was z gazem wymienili wam dysze? U nas jutor wpuszczaja ten nowy i dziś dzwoniłam do tej firmy co ma wymieniać i powiedzieli mi, że w pierwszej kolejności wymieniają w instytucjach takich jak szkoły i przedszokla piekarnie itd. a potem u odbiorców prywatnych. Narazie zapowiada się tydzień bez ciełej wody :ico_zly:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

27 cze 2008, 11:20

ellepati, nic mi na razie nie wiadomo ..jakiś czas temu była babka spisać i coś tam nakleić i na razie cisza

miłego weekendu życzę ja lece po Basieńke a potem prezencik kupić koleżance bo wieczorek imprezkowy :ico_oczko: i jak zawsze mam problem w co sie ubrać :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

27 cze 2008, 13:30

Witam!
Właśnie znalazłam ten wątek:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość