Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

04 lip 2010, 10:19

gaga22 nie jeszcze nie mialam termin mam na 14 lipca juz nie dlugo!!!!!!!!!

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

05 lip 2010, 10:44

Cześć dziewczyny, wzięcie się za siebie opłacało się. Tak jak zubelek napisała ja też teraz nie czuję, że jestem w ciąży (spać zawsze lubiłam duzo), ale przez pierwszy trymestr mialam zupełny wstręt do jakichkolwiek igraszek, a teraz demon we mnie wstąpił albo po prostu wrócił :-D , mój mężuś teraz się zachowuje jak ja w pierwszym trymestrze :ico_smiechbig: Aniula, podziwiam Cię ja bym chyba nie wytrzymała, ale może dlatego że to moje pierwsze i w ogóle jestem taka podekscytowana :ico_brawa_01: Was też czasem jeszcze męczą wymioty ??bo ja ostatnio dlugo długo nic, ale czasem się jeszcze zdarzy. No brzusio powoli widać, ale to też zależy od dnia i tego co zjem, czasem dodatkowo jakieś niezdrowe jedzenie robi swoje.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

05 lip 2010, 11:05

Czesc dziewczęta:))) Witam w poniedziałkowy poranek z :ico_kawa:
Aniula na pewno jest wszystko w porządku, ale ja też bym nie wytrzymała bez usg...
Agata ja też tak miałam że "nic,, mi się nie chciało a teraz wracam do formy :ico_oczko: Mam czasami mdłosci ale już nie wymiotuje.
Byłam wczoraj w kinie na filmie Piaski czsu... Zrobił na mnie wrażenie nawet, ale chyba bardziej kręgosłup bo bolał niemiłosiernie od siedzenia :ico_haha_01:
Jakas rozrywka troche bo idzie oszalec w tym domu.
Byłam ostatnio na zakupach kupiłam sobie dużo bielizny bo moja z deka za ciasna się robi i kilka ciążowych ciuszków Fajnie tak pochodziłam już po sklepach dziecinnych ale nic nie kupiłam bo nie wolno tak wczesnie ale już bym chciała :-D Miłego dnia życzę idę z tesciową na działke posiedziec w cieniu bo znowu upał.... chociaż nogi pomocze w baseniku :ico_oczko:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

05 lip 2010, 12:01

No mnie dzisiaj rano też bolał kręgosłup, może faktycznie za dużo leże, ale to wszystko przez moją mamę śmiać mi się z niej chce i to bardzo :ico_smiechbig: ( po moim macierzyńskim ma siedzieć z Maleństwem no a ja do pracy) więc mówi do mnie żebym np. dużo spała to Mały też będzie dużo spał, albo żebym nie plakała bo Mały będzie płaczliwy tak się martwi, a najlepsze było to jak po ostatnim USG powiedziałam że bliźniaki... normalnie takich wielkich oczu to jeszcze nie widziałam, już sobie wyobrażała jak ona sobie poradzi z tak dużym wózkiem i w ogóle tak się smiałam że aż brzuch mnie bolał ze śmiechu później w nocy jakoś mi się przyśniła ta sytuacja i jej wyraz twarzy to pół nocy nie mogłam spać ze śmiechu.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 lip 2010, 12:02

witam i życzę udanego dnia w te Wasze upały :ico_noniewiem: u nas pochmurno i nieprzyjemnie jak zwykle...
ja też ostatnio mam "większy temperament" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lip 2010, 12:25

Witam, a ja dziś od rana zabiegany dzień, no i wszędzie ciągamy się z małym, bo niańka teraz też ma urlop. Właśnie położyłam go na drzemkę i mam chwilę czasu.

A co do kręgosłupa to w ciąży z młodym nie bolał w ogóle do samego końca, no i na razie odpukać też mnie nie boli, a mam co dźwigać, bo półtoraroczniakowi nie da się wytłumaczyć, że mama go na ręce nie weźmie.
ale nic nie kupiłam bo nie wolno tak wczesnie ale już bym chciała
e tam, to takie zabobony. Ja ostatnio kupiłam koszulkę, bo była na wyprzedaży, chociaż generalnie mam sporo rzeczy po młodym i niewiele będę musiała dokupić. Z Bartkiem miałam strasznego lenia do wyprawki, wzięłam się za wyprawkę w siódmym miesiącu i w dwa tygodnie załatwiłam cały temat :-D

Zmykam ugotować jakiś obiad.

[ Dodano: 2010-07-06, 09:54 ]
Co jest dziewczyny, śpicie jeszcze ? Ja dziś od siódmej na nogach, także nie jest źle. U nas dziś nareszcie jest czym oddychać, bo prawie całą noc padało. Zaraz zmykam z małym na spacer dopóki nie pada :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

06 lip 2010, 12:43

witam dzis wyjatkowo jestem juz w domciu i postanowilam zajrzec u nas wlasnie od godzinki pada ale za to tez jest czy oddychac choc termometr pokazuje ciagle ponad 20 stopni!wczoraj pochwalilam sie mezowi ze mdlosci juz przeszly i wykrakalam sobie niestety dzis rano modlilam sie przy kibelku hehe a mialo byc tak pieknie ciekawe kiedy to minie.dzis zaczynam 11 tydzien jak to szybko leci za tydzien nareszcie USG juz nie moge sie doczekac!!!! Agnieszka26 wczoraj obejrzalam ten film co ty naprawde super!!!!!!!!! pozdrawiam

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

06 lip 2010, 14:55

A u mnie cały czas upał, mi też wróciły mdłości niestety. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 lip 2010, 15:54

wczoraj pochwalilam sie mezowi ze mdlosci juz przeszly i wykrakalam sobie niestety dzis rano modlilam sie przy kibelku
mi też wróciły mdłości niestety
Dziewczyny współczuję mdłości, moje odzywają się już tylko jak jestem głodna, no więc często jem żeby do tego nie dopuścić. Mam nadzieję, że ja sobie nie wykrakam :ico_sorki:
dzis zaczynam 11 tydzien jak to szybko leci
kochana Ty skończyłaś 11 tydzień, a zaczęłaś 12. Suwaczek pokazuje skończone tygodnie i dni

A u nas dziś pada prawie cały czas i jest 17 stopni - normalnie ze skrajności w skrajność. Ze spaceru na pogoniła ulewa do domu po 15 minutach. No ale teraz coś zaczyna się wypogadzać. Może będzie lepiej :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

06 lip 2010, 16:05

gaga22 dziekuje za poprawke widze ze jeszcze malo wiem ale obiecuje podszkole sie hehe!!!!!!!!!! u mnie tez sie wypogodzilo nie pada tylko jest wietrznie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość