dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 wrz 2012, 21:30

hej mamuśki :-D

jadzia moj urwis tak samo zerka na mnie jeżeli cos chce zmajstrowac :ico_oczko: :-D .
Obeszło się bez zakażenia wirusem wątrobowym :ico_noniewiem:
wiedziałam :-D :ico_sorki:
Zalecona lekkostrawna dieta już teraz... i coś czuję, że na zawsze.
własnie to najbardziej odstraszało mnie od leczenia :-) to pewnie bedzie najtrudniejsze :-/
Martyna wczoraj zasnęła o 17 i obudziła się o rano :ico_olaboga: A dzisiaj po 18 zasnęła
Twoja Martynka wciąż mnie zadziwia :ico_szoking:

Aga Borysek komibinuje i moj tez zaczął juz kilka dni temu :ico_oczko: chwyta sie wersalki i próbuje wstać, ale nozki jeszcze słabiutkie a jego chęci takie wielkie!!!! :-D

Takie dni jak dzisiaj mogłyby byc zawsze...spokojne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

14 wrz 2012, 08:22

hej :ico_kawa:

My jednak nie jedziemy na to szczepienie :ico_noniewiem: odłożę to na przyszły tydzień

Mad. to troszkę takie szczęście w nieszczęściu ;) trzymam kciuki i za zdrówko i za mieszkanko :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 wrz 2012, 08:53

to troszkę takie szczęście w nieszczęściu ;)
no dokładnie, ale takie jest już życie :ico_noniewiem:
jednak nie jedziemy na to szczepienie
Zdrówka dla Le !

A ja musialabym zabrać się za jakąś selekcję rzeczy czy za ogarnianie, a mam takieeego lenia że szok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 wrz 2012, 20:21

jestesmy jestesmy

jestem taka zalatana przez ta szkole chlopcow ze szok

mlodszy zaczal zerowke i troszke spraw musialam w szkole pozalatwiac
to jakies zebrania
to basen po szkole chlopcow
jeszcze starszy zapisal sie na rugby i klarnet to drugie nie wiem po co mu, jak do tego trzeba miec niezle pluca a on przeciez takie chucherko

Hanka wyje od trzech dni bo zeby jej ida
juz widac je jak za szklem

aparat mi sie zepsul, wypadlo szkol ze srodka
ale dzwonilam do serwisu canona i to ich wada tego modelu
za darmo maja mi to zrobic

jeszcze na dodatek psa kupilismy z polski
i dwa dni temu kurierm przyjechal do nas
malenki york ktory nie bedzie wazyl wiecej niz 1.500kg
bo matka wazy 1.200 a ojciec 1.300
narazie jest kochana
chlopcy caly czas przesiaduja z nia w ogrodzie
Hanka tez sie cieszy na jej widok

to tyle u mnie

Mad mam nadzieje ze dobrze zakonczycie wynajmowanie mieszkania bez problemow koncowych, a Martynka pieknie ci dala wypoczac :ico_szoking: tyle spac

Aga Borysek juz wstaje :ico_szoking: :ico_brawa_01: dla niego, on jest kochany

Marta ale twoja coreczka jest sliczna i taka malenka jeszcze

Gabi zdjecia super z wczasow

dzwoneczek ale masz panow przystojnych, ale musisz byc dumna

wstawie wam jeszcze zjecie jak Hanka skacze i z psiakiem Luna

Obrazek
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 wrz 2012, 08:04

Witajcie poniedziałkowo :-)
Jak po weekendzie, zdrowie dopisuje ?
U nas przeziębienie, na szczęście Martyśka trzym fason i póki co tfu tfu zdrowa. Podaję jej witaminę C w kropelkach.
mam nadzieje ze dobrze zakonczycie wynajmowanie mieszkania bez problemow koncowych
Oj chyba bez problemów się nie obędzie bo ta baba od początku problematyczna była :/
modlę się, by im szybko przeszło, bo za tydzien chrzciny.
Zdrowia, zdrowia ! Mówią że jakiś wirus panuje co gorączki niema ale katar rozkłada na łopatki :ico_noniewiem: Masz już ubranko dla Lili na chrzciny na chłodniejszy jesienny dzień ?

U nas zęby idą, bo widać 2 kreseczki ale chyba jeszcze potrwa zanim zechcą się wydobyć. Także walczymy z marudzeniem codziennym.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 wrz 2012, 08:40

Ale coś u nas pusto ostatnio
No zauważyłam właśnie... Ciąża jednak to fajny stan, bo i tutaj raźniej było i aktywniej :ico_haha_01:
kupiłam płaszczyk na jesień dla Lili
Pokażesz jaki ? :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 wrz 2012, 08:56

Gabi, ale piękny ! :-) moge prosic linka do aukcji :-) ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 wrz 2012, 09:37

Szkoda ze nie maja mniejszego rozmiaru.. bo 24cm rekawek od paszki to jeszcze duzo za duzy dla nas. Szary strasznie mi sie spodobal.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

17 wrz 2012, 09:47

hej dziewczyny ja oststnio jakoś przybita jestem w pracy dość ciężko cały czas na popołudniu z jednej strony fajnie bo nie ma problemu z opieką nad Kubusiem ale z drugiej strony przychodze padnięta z dziewczynami w tygodniu praktycznie się nie widuje a do tego wszystkiego Kuba mi się rozchorował i już trzeci dzień się męczymy z katarem i dziś kaszel doszedł

[ Dodano: |17 Wrz 2012|, o 09:48 ]
Gabi cudny ten płaszczyk ja poszukuję kombinezony dla Kuby bo mam dwa ale za duże bedą na tą zimę a na przyszłą znów za małe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

17 wrz 2012, 11:07

Hejka :)

My też przerabialismy katar. Na szczęście po 2 dniach ustąpił :ico_sorki: Borys nie jest taki ochoczy do współpracy jak Emilia przy czyszczeniu nosa czy zazywaniu leków ale daliśmy radę :)
A we środę jedziemy na grzyby :) cieszę się bardzo bo strasznie lubie tam jeździć :) no i fajnie bo dzieciaki całe dnie na świeżym powietrzu będą :)

Gabi super plaszczyk :ico_brawa_01: no i zdrowka dla was
Mad u mnie też mąż złapał wirusa. Trzymam kciuki żeby Martynke minął :ico_sorki:
Beatka Hehe fajna psinka :) a Hania cudowna. Mogłaby byc moja synowa ;)
Kaja ja w zeszłym roku będąc w ciąży kupiłam kombinezon dla Borysia i akurat będzie jak znalazł na ta zimę :)

Siedze u rodziców bo w mieszkaniu wkońcu nam piec wymieniają :ico_sorki: jutro Bede nas pakować bo w środę nad ranem jedziemy :)

A odkąd Borys raczkuje to idzie spać koło 22 bo mimo ze butle dostanie koło 20 to raczkuje dopóki mu pary nie braknie :) no ale jak zasnie o 22 to śpi ciągiem do 8, 9 rano :)
No I widać już 4 jedynki niestety żadna nie raczy sie przebić

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość