Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 sie 2007, 08:32

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 sie 2007, 09:03

KATELAJDKA te spiworki są w rozmiarach 90cm, 100cm, 110cm. Ten 110cm to ponoc dla 3-latak nawet więc ja sobie zamowiłam taki 100cm bo jak włąsnie Sandrusia napisała bedzie na dłuzej słuzył no i jak juz poem dzieci maja butki to tez kopia i wiecej potrzebuja miejsca na nozki.
Ja nie moge ale tym dzieciaczkom waszym ząbki rosna jak normalnie grzyby po deszczu wyskakuja hi hi hi i nasz Kacperek tez juz dawno miał ząbki a Amelka co kurcze hhahahhhahahahaa babcinka bezzębna z niej tak smiesznie zagryza dolne wargi do środka tak jak Bartus na tym jednym zdjęciu tylko ze jeszcze mocniej hi hi hi.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 sie 2007, 09:26

Dziewczyny :ico_buziaczki_big:

karolas Mój Wojtuś też zagryza dolną wargę o tak ...
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-12, 09:28 ]
Katelajdka GRATULACJE z pierwszego i przebijającego się drugiego zębola!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 sie 2007, 09:42

dolna warga Julcia ta dolna warge zagryza ale raczej dla przyjemnosci, bo zabki jakos jej przeszly to swedzenie, juz tak o nie nie marudzi, nie gryzie z pojekiwaniem, a ta minke robi caly czas, to dlatego ze uczy sie kontrolowac dolna warge, ale najbardziej lubi jak jest na tym kucyku czyli czworakach i sie kiwa do przodu i do tylu, albo jak ktos przyjdzie to tak jakby wstydliwie sie usmiecha hihiih no ale non stop ta minke robi. pamietam jak miala 3 miesiaczki i pstryknelam jej zdjatko kiedy pierwszy raz ja zrobila, ale to jest urocze, takie minki lobuzerskie, niewinne hihiihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

maz robi sniadanko, ja na komputerku, a Julcia rozrabia :ico_olaboga: normalnie jest wszedzie i taka szybka, nawet niewiedzialam ze tak bedzie wszystkiego ciekawa! lize wszystkie meble i podlogi, kable wcina, papiery, wszystko trzeba ukladac wyrzej,a ona do stolika nocnego potrafi podejsc, chwycic gornej polki podciagnac sie i druga reka cos zwalic :ico_szoking: no caly czas musze miec oczy z tylu glowy, bo a nuz cos wcina :ico_olaboga: we wrzesniu ja ide dos zkoly jezykowej a ona do opieki to moze wtedy uda sie utrzymac wiekszy porzadek w domciu,
lece na sniadanko!!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

12 sie 2007, 10:18

Hekkate dzięki
Kajunia Lenka tez ma takiego kwiatuszka tylko ze czerwonego

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 sie 2007, 10:57

madzia22 -fajnie Obrazek
Milenka przywiozła go znad morza - prezent od chrzestnej :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 sie 2007, 11:49

Kajunia25, fajny ten kfiatuszek;)!
karolas no masz racje pojeździ Nina tym wózkiem troche i go chyba opchnę.

Lutówki Nina się chyba cieszy żejest w domku! Od wczoraj jest znacznie spokojniejsza i ładnie zasypia i spi w ciągu dnia. :ico_brawa_01:
Małgorzatka, uszy do góry!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 sie 2007, 12:00

Cześć dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze?
Nie było mnie tu chyba przez dobry tydzień, miałam awarie internetu...
Na ten też czas wyjechaliśmy z Agatką do moich teściów, by Agatka "przywykła" do ich towarzystwa, ponieważ szliśmy na weselicho i Agatka była pod ich opieką. Wesele naprawdę się udało, Agatka grzeczniutka i wogóle rozchwytywana z rąk do rąk.
Zaraz zabieram się za czytanie i wklejam kilka fotek.
Acha mamy trzy ząbki i mówimy "mama" i "baba" i potrafimy same siedzieć :-)

Obrazek

oczywiście musiałam popsuć zdjecie swoją miną :-D

Obrazek

Obrazek
A tu my z młodą parą
Ostatnio zmieniony 12 sie 2007, 12:16 przez Dorota.M., łącznie zmieniany 3 razy.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

12 sie 2007, 12:06

Małgorzatka
Ta dziewczyna ma teraz dwie śliczne córki które rosną prawie jak bliżniaczki a ona mówi że na początku było ciężko ale teraz niewyobraża sobie by mogło być inaczej.Ne martw sie na zapas napewno będzie dobrze

Oliwka przesypia mi ładnie noc dzisiaj o 7.00 to już sama wstałam i dałam jej mleczko bo ona jeszcze by spała ale z tym jedzeniem jest coraz gorzej rano nie chciała wypiła jakieś 100 ml a potem ok 11.00 tylko 80

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 sie 2007, 13:02

oj oj działo się tu widze działo...
karolas super zdjęcia z wakacji, zwłaszcza to z waszymi stópkami - boskie :ico_brawa_01: Gratuluje też, że Amleka pije mleczko z butelki, widocznie bebilon jej nie smakował i że już raczkuje!! Obiecałam mamie że upiekę tą pyszną szarlotkę, proszę o przepis :-D
kelly ja biorę pigułki i lekarz mnie uprzedził że przez pierwsze dwa miesiące mogą wystąpić krwaiwenia ale jak będą trwały dłużej niż 2 tygodnie to mam się do niego zgłosić, a zapisze mi inne. Krwawienie u mnie jednak nie wystąpiło, wszystko jest ok, zatem jeśli jesteś niespokojna to radzę zgłosić się do lekarza, być może musisz brać inne lub też Twój organizm źle je toleruje.
Agatki menu:
godz. 3:00 w nocy - 210ml + kleik
9:00- 180ml
12:00- 13:00 - obiadek
15:00 - 16:00 deserek (zazwyczaj popijany później mlekiem)
18:00 - mleko 150ml
20:00 - mleko + kleik 180ml
między czasie herbatka lub soczek

Małgorzatka jejku ależ mnie zaskoczyłaś - pozytywnie oczywiście, jak ciąża to głowa do góry będzie dobrze, a jak nie to chyba też dobrze. Daj znać jak będziesz coś wiedziała, ja "drugi" okres dostałam dopiero po 3 miesiącach więc może to też tylko takie opóźnienie, w różnych czasopismach pisze o takich "opóźnieniach"
kminek dziekuje Ci bardzo za tą propozycje, naprawdę dziekuje, ale już mamy śpiworek, Agatka dostała od chrzestnej :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość