Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 09:43

avisek pisze:ciekawa jestem czy lucy i madziorka glosowaly


chyba nie bo one maja troche daleko do tego co sie szumnie Konsulatem nazywa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

23 paź 2007, 10:02

Witajcie po mojej długiej nieobecności.
Dzieciaczki Wam rosną jak na drożdżach!! I wszystkim świętującym przez ten czas spóźnione ale szczere życzonka ślemy!!
A co się działo u nas... same zobaczcie www.jakub2007.smyki.pl
Jakoś ostatnio mało czasu na wszystko mamy :) A może lenia?? Kto wie :)
Jakub rośnie. strasznie chce siadać...a jak :ico_nienie: to ma strasznego nerwa hihihi Chociaż zaczyna kumać o co chodzi w staniu...i jak tylko poczuje coś pod nóżkamo (np kolana) to chciałby stać...mały agent :)
Jest bardzo grzeczny. Przesypia nam po 11 godzin pod rząd -od 20 do 7 rano :) Ale za to ukrócił sobie dzienne drzemki.
Je już jabłuszko, banana, marcheweczkę, pije kaszkę i cherbatkę jabłkową i z dzikiej róży. Już na dniach wprowadzimy mu ziemniaczka i dynię.

To co u was...jestem prawie na bierząco, bo zaglaałam tutaj...tylko pisac się nie chciało...
Pozdrawiam seredecznie!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 paź 2007, 10:22

agniecha772 pisze:
-indigo- pisze:
Juli pisze:
A!Zapomniałabym o najwazniejszym!!!Skakalismywczoraj z radosci z Duzym po ogloszeniuwynikow.. Matko!!! KONIEC Z KACZOGRODEM! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi




Ja tam na polityce wogóle się nie znam,ale wiem co mówi mój A, a jest bardzo mądtym facetem i patrzy na nasz kraj tak "patriotycznie" powiedział że za nic by nigdy nie wyjechał... za pieniądzem.czyta książki historyczne.I wkurza się na tych co mówią "piepszyć tradycje i historie, ważny jest postęp" mówi że bez tego bylibyśmy nikim...Troche go rozumiem, i my głosowaliśmy za "kaczorami! bo coś robili, troche ukrocili niekrórym łapki...I umieli się postawić a nie lizali dup wspaniałej Unii.



Sorki, miało nie być o polityce, ale jakoś większość z Was pisze, więc i ja też chciałabym się wypowiedzieć - jeśli można :ico_oczko: bo jak mądrze napisała Avisek o polityce się dyskutuje, kłócic sie nie musimy :ico_oczko:
AGNIECHA 772 - jestem wykształciuchem i do tego politologiem :-D Na podstawie wiedzy zdobytej na studiach stwierdzam, że styl polityki uprawianej przez ekipę braci bliźniaków jest co najmniej kontrowersyjny z punktu widzenia podstawowych zasad demokracji. Mogłabym jeszcze wiele odpisać na Twój post, ale nie będę dyskutować z poglądami Twojego męża bo to jednak forum mamuś i dzieciaczków i niech tak pozostanie - a inne sprawy traktujmy jako wątki uboczne :ico_oczko: .

Juli, ja też się cieszę, że koniec z kaczogrodem :-D :-D - choć jak napisała Kamilka - nie wiadomo czy nie będziemy za kilka lat rozczarowani nowym rządem... Pożyjemy zobaczymy :-D W zasadzie to rację ma Jaśnie Pani - najpierw trzeba zmienić mentalność w narodzie - może wtedy będziemy mieli drugą Irlandię :ico_oczko:

Mamuśki kochane, sorki, że poruszam ten temat, ale uwierzcie mi, że staram się bardzo ważyć słowa, choć chwilami palce na klawiszach swędzą :ico_oczko:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juli, 4 ząbki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Super, tylko szkoda, że Misiek tak się męczy (rodziców przy okazji też). Ale pomyśl, już niedługo ząbkowanie będzie tylko wspomnieniem.

Jaśnie Pani, chustomaniaczka z Ciebie. Ale ta, którą wkleiłaś jest super ( z punktu widzenia laika hehe).

Asiula, trzymamy kciuki za Twoje tajemnicze sprawy do załatwienia :-)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2007, 10:24 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 paź 2007, 10:24

Witam witam

na początku
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: to [[size=150]Frydza dla Twojej Wiktorii bo dziś 4 miechy jej stuknęły[/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja jestem mega niewyspana, bo mała obódziła sie o 3 potem o 5 i nie spała dama do 7, a potem to ja już nie spałam więc jazda. Dobrze że ciocia Agnieszka przyszła do Emi to ja mogę trochę wypocząć i może się zdrzemnę, bo w sumie dobra ciocia nawet obiadek zrobiła :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do Allegro ja się na tym zamawianiu kompletnie nie znam i żadko coś kupuje, ale jak mi się coś spodoba to zamawia to mój mąż, bo konto jest na niego.Ale fakt faktem wiele super rzeczy można tam znaleźć

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 paź 2007, 10:27

ania - ja tez politolog :-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 paź 2007, 10:31

Avisek, ale fajnie :-D A gdzie studiowałaś???

Aga, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Wikusi od cioci Ani i Helenki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 paź 2007, 10:39

na UJ - Kraków.. ale kierunek de facto mozna powiedziec ze skonczylam dzennikarstwo, choc "przy"politologii - bo ja studiowalam ze wzgledu na ten pierwszy (wczesniej te 2 kierunki byly razem, teraz sa juz rodzielone, ale to chyba zle, bo dziennikarstwa nie da sie nauczyc, a tymbardziej nie ma materialow na 5 lat nauki )

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 paź 2007, 11:02

Hej ja na chwilkę.
Przywitac się chciałam.
I :ico_tort: dla Wikusi.
Moja kluseczka ma drzemkę, a jak się obudzi o do nędznego ZUSu jedziemy. Matko jak mi się nie chce. Boję się co mi powiedza z tym wychowawczym. Mam czutę, że będzie jazda.

Avisku
fakt kulturalni ludzie dyskutują, ale ja już mialam dowód we własnej rodzinie, że nie każdy potrafi. Najlepiej obrazić tego co ma inne poglądy, że jest tempakiem i nic nie rozumie. A prawda jest taka, że każdy głosował według siebie i wyszło jak wyszło. Ja nie ukrywam, że dla mnie byłoby korzystniejsze gdyby wygrał PIS, no ale to logiczne skoro żyjemy z kantorów. Poza tym inne aspekty też bardziej mi z ich strony odpowiadały. Po protu biję się, że Tusk pieknie gada a wkrótce się okaże, że swoje braki zacznie zwalać na poprzedni rząd i też nic nie wniesie, a wręcz przeciwnie.
Jednak trzymam kciuki i chciałabym być mile zaskoczona. Chciałabym nie martwić się, że zarabiam ile zarabiam a na papierze mam grosze, że moja siostra nie może wziaść kredytu na mieszkanie choć stac ją na to, że w ciężkich chwilach moi przyjaciele myslą o opuszczeniu kraju....itd.... Smutne to wszystko i tyle.

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

23 paź 2007, 11:16

Dla Wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i dużo usmiechów na buźce!!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

23 paź 2007, 12:13

-indigo-, my mamy Tomków i jak mówisz mężówz podobnymi poglądami politycznymi.Też jestem bardzo ciekawa co PO zrobi za 2 lata,bo oni tylko portafili rozliczać PIS,przypomnijcie sobie jakie było larmo "co zrobił PIS po 100 dniach rządzenia,tylko przeszkadzali...tak mówi mój A.Cała Polska smiała się z kaczorów, ciekawe czy teraz będą się śmiać z 'półtuska" Obyśmy się mylili...dobrze by było...
To jest też kwestia że kandydaci obiecują bardzo wiele, dobra huż nie piszę bo to bezsensu... może jakiś wątek powinnyśmy utworzyć o swoich poglądach politycznych. :ico_oczko: :ico_haha_01:

Mój skarbek jeszcze nie umie przespać całej nocy! Dziś obudził się o 24 a później o 5.maa trche niewyspana.dzisiaj bardzo brzytka pogoda! :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość